18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Złotouste cytaty

BKKWK • 2017-03-23, 17:17
Przykład doskonale obrazuje, że politycy (nie tylko Kaczyńscy) mówią, co im w danej chwili najbardziej pasuje.


Maras1976

2017-03-23, 20:29
trochę za póżno ( bo kosztowało mnie to sporo zdrowia) zrozumiałem,że każda z opcji w tym kraju tylko pozornie dba o naród.. te ryje nie dbają o nas tylko o swoje koryto. szkoda życia na nich i ich kłamstwa. cieszcie się swoją rodziną i zdrowiem ludzie.

Sabajone

2017-03-23, 20:56
Maras1976 napisał/a:

trochę za póżno ( bo kosztowało mnie to sporo zdrowia) zrozumiałem,że każda z opcji w tym kraju tylko pozornie dba o naród.. te ryje nie dbają o nas tylko o swoje koryto. szkoda życia na nich i ich kłamstwa. cieszcie się swoją rodziną i zdrowiem ludzie.



Ty tak poważnie z tym że tak długo trwało że to zrozumiałeś? Ja wierzyłem w to co widzę w TV i co mówią politycy tak do około 14 roku życia. Potem miałem wyj***ne na wybory a teraz głosuje tylko na tych mniej popie**olonych. A co lepsze jakoś się nie spuszczam PiS czy PO czy tam inne .N bo to i tak jeden ch*j.

Ork.Fajny

2017-03-23, 22:43
Ale zdajesz sobie sprawę że Lech a Jarosław to dwie różne osoby? :amused: To działa kiedy cytujesz jedną i tą samą osobę.

BKKWK

2017-03-24, 12:18
Ork.Fajny napisał/a:

Ale zdajesz sobie sprawę że Lech a Jarosław to dwie różne osoby? :amused: To działa kiedy cytujesz jedną i tą samą osobę.



Nie wiem, czy się wygłupiasz, czy piszesz na serio - to efekt Twojego awatara. Tak, zdaję sobie sprawę, że to cytaty dwóch osób, jednak panowie Kaczyńscy zawsze mówili zgodnie.

Ork.Fajny

2017-03-24, 14:03
Czy ja na prawdę MUSZĘ tłumaczyć jak głupie jest mówienie lub sugerowanie że dwie różne fizycznie osoby muszą myśleć zawsze tak samo...? Weź parę sekund pomyśl i wróć.
Ehhhh. Jak ktoś chce pokazać hipokryzję Jarosława Kaczyńskiego, to niech wykopie jakieś głosowanie albo wypowiedź z 1989r. w którym zawrze się poparcie dla KRSu. Przedstawianie wypowiedzi jego brata Lecha jako kontrę do wypowiedzi Jarosława jest idiotyzmem, który trudno traktować na poważnie. W tym momencie schodzisz na poziom dyskusji niższy od KODu albo uczestników wojenki PiS-PO. I nawet jeśli Jarosław popierał utworzenie KRSu, a pewnie to robił, to i tak nie sprawiasz wrażenie kogoś kogo warto słuchać bo dorabiasz argumenty pod swoje hipotezy a nie wysuwasz hipotezę na bazie argumentów...

BKKWK

2017-03-25, 09:27
Ork.Fajny, ależ Ty jesteś głupi i, co gorsze, ograniczony.

Ork.Fajny

2017-03-25, 12:27
Oczywiście. :amused:
Jestem głupi i ograniczony bo inteligentnie nie zakładam że dwie różne osoby mogą mieć inne zdanie i jak skończony idiota wolę żeby bezmyślnie zacytować dwa razy tą samą osobę w dwóch różnych sytuacjach. Głupi ja. GŁUPI.

BKKWK

2017-03-26, 22:16
Ork.Fajny napisał/a:

Oczywiście. :amused:
Jestem głupi i ograniczony bo inteligentnie nie zakładam że dwie różne osoby mogą mieć inne zdanie i jak skończony idiota wolę żeby bezmyślnie zacytować dwa razy tą samą osobę w dwóch różnych sytuacjach. Głupi ja. GŁUPI.



Chodziło mi o Twoje "wklejanie" stałego tekstu, w którym wszystkich mówiących coś choćby w 1% różniącego się od Twoich poglądów równasz z jednym i tym samym. To jest tępota umysłowa i ograniczony intelekt.

Ork.Fajny

2017-03-27, 14:34
Tak, tak. Jestem tępy i ograniczony bo nie łapię kogoś za słówka, które kiedyś wypowiedziała kompletnie inna osoba :amused: