18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Złote Tarasy - sprzedane.

Szron • 2013-06-13, 18:06
Jaśnie panująca w Warszawie hanna gronkiewicz waltz vel bufetowa, sprzedała udziały miasta w Złotych Tarasach.



Idąc na dno wyprzedaje co się da aby się tylko nachapać.

PDF z zapytaniami radnego Adama Cieciura

człowiek_zły

2013-06-14, 20:41
Wszystko co państwowe powinno być sprywatyzowane lub zlikwidowane.

Synter

2013-06-14, 21:02
maniekenduro napisał/a:

k***a jak ja nie lubię jej uśmiechniętego ryja...Pół Polski sprzedadzą a ona i tak będzie suszyła zęby do kamer. TYLKO JKM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Z jednej strony głosisz poglądy JKM a z drugiej sprzeciwiasz się sprzedaży tych udziałów? Nie widzisz tu sprzeczności? Nie widzę powodu dla którego miasto miałoby zarządzać jakąkolwiek firmą, powinni to robić prywatni właściciele, którzy zarządzaliby tą firmą i z tego by żyli, wtedy jest gwarancja, że będą to robić dobrze i ta firma ma zarabiać. Nie tak jak w przypadku niektórych państwowych firm, że w zasadzie wszyscy mają to w dupie i okazuje się, że firma nie dość, że nie zarabia to jeszcze trzeba do niej dopłacać. Natomiast miasto powinno zarabiać na tym, że te właśnie firmy będą płacić podatki w tym mieście i tyle. Oczywiście są firmy rentowne zarządzane przez państwo ale podejrzewam, że można policzyć je na palcach jednej ręki, w efekcie to co te firmy wypracują jest dokładane do firm nierentownych, więc gdzie tu jest zysk? Poza tym tak jak już wspomniałem NIKOMU nie zależy żeby firma państwowa była opłacalna, ten kto nią zarządza i tak dostaje kasę nawet jakby firma miała ogromne długi.

by...........ki

2013-06-14, 21:16
Pierwszy rozbiór Polski idzie cały czas do przodu...

maniekenduro

2013-06-14, 21:33
Synter, Mi nie przeszkadza fakt , że niektóre kiepsko prosperujące firmy sprzedają swoje udziały aby próbować odbić się od dna. Mnie wk***ia to ,że wszystko w tym państwie jest robione na łapucapu - firmy ,które są warte krocie ( choćby ze względu na wyposażenie, ilość nieruchomości itp ) sprzedawane są za prawie bezcen !!!!!! I h*j z tym gdyby to mógł kupić jakiś zwykły obywatel który akurat ma odłożone troche grosza ale te przetargi (czy jak to tam nazwać ) są organizowane w gronie znajomych władzy!!!!
To mnie wk***ia!!!oOOO

Synter

2013-06-14, 21:43
@up
I z tym muszę się zgodzić.

Przyznam, że w ogóle się na tym nie znam ale w zawartym pliku jest napisane, że udziały są warte 57 milionów, wydaje mi się, że to nie jest tak mało. Ale to tylko wydaje mi się i w ogóle się na tym nie znam. Dochodzi do tego kwestia ile z tego jeszcze zostanie ukradzione.

Ka...........ch

2013-06-14, 22:25
Ja nie wiem, co ona robi zle. Po prostu nie mam o tym pojecia, ale wiem co robi z tego co widze na miescie: Drogi - S8 , obwodnica okecia, most polnocny, II linia metra, posprzatane na ulicach, trawa przycieta przy drogach. Rozkrecone zycie nocne, bez precedensu jak na Warszawe, ma w dupie staruchow i wie ze miasto musi zyc. Doskonala pewnie nie jest.
Nie pamietam co zlego robil Kaczynski, pamietal co robil jak byl prezydentem:
wlaczyl ogrzewanie w autobusach, zrobil akcje dokarmiania kotow, zainicjowal i oddal muzeum nieudanego powstania...
No to kto lepszy, i kto jesli nie ona, chetnie sie dowiem ?


Synter

2013-06-14, 23:24
@up
Mimo, że nie mieszkam w Warszawie to wydaje mi się, że to ona powinna odpowiadać za ostatnie problemy z zalaniem ulic, czy ostatnie problemy z metrem i jego budową. Bo jak nie ona to kto? W Polsce nikt za nic nie odpowiada, można by zabezpieczyć się przed tymi katastrofami za grosze, mam na myśli np w tym przypadku jakieś przetkanie studzienek czy powiększenie ich, albo w przypadku np powodzi(tutaj mówię już o skali kraju) budowanie wałów lub w ogóle nie osiedlanie ludzi na terenach zalewowych, ale po co, lepiej wypłacić znacznie bardziej kosztowne odszkodowania. No i jeszcze znalazło by się parę innych afer z jej udziałem.Więc to jest to co ona robi źle.

SzaraWydra

2013-06-15, 03:49
maniekenduro napisał/a:

k***a jak ja nie lubię jej uśmiechniętego ryja...



Specjalnie dla ciebie