18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Złote myśli Hanki Gronkiewicz-Waltz

r4dzik • 2014-11-07, 11:19


nie wiem jak to opisać. Może po prostu: "ja pie**olę, kto rządzi tym miastem..."

gabrychchch

2014-11-07, 12:04
aha dlatego takie ch*jowe drogi mamy, całą Polskę trzeba odkrywać

remi1982

2014-11-07, 12:04
Plaga? Może by ktoś napisy dał, bo ni ch*ja nie idzie zrozumieć co ta p*zda tam bełkocze. Tak samo jak jej tata donald.

daemon

2014-11-07, 12:07
Co Ci żydzi mają z tymi wadami wymowy? Prawie każdy coś ma. Czyżby ciągłe krzyżowanie się daje skutek?

Hojren

2014-11-07, 12:35
niech i ta hanka w kartony przyjebie...

kobietynierobiąkupy

2014-11-07, 13:32
Ja pie**olę, jak można być tak bezczelnym. W tle słychać śmiech, a to już chyba najwyższy czas na inną reakcję na tego typu brednie.

tds1974

2014-11-07, 14:06
Wygra w cuglach, kto wie, może nawet w pierwszej turze. Niestety, jak bardzo ch*jowa by nie była, nie jest nawet w 1 proc. ch*jowa jak jej konkurenci, szczególnie Sasin z PiS, co obiecał, że zrobi z podatków warszawskich komunikację za free, a sam... płaci poza stolicą, bo nawet w niej nie mieszka. Lub ten idiota z WWS, który pisał o zgwałconej dziewczynie, że sama prowokowała gwałciciela i wieszał tęczowe flagi na ratuszu. Albo Wipler, który - jak żartują policjanci - sam się skuł. Lub Erbelowa, która jedyne co potrafi, to przerabiać swoje wywiady lub śmiać się z wady wymowy HGW.
Poza tym HGW w ch*j dobrego zrobiła dla miasta i dlatego wygra po raz trzeci.

Ptoon

2014-11-07, 14:46
Każdy jest ch*jowy i każdy pracuje tak jak mu na to urzędnicy w ratuszu i pieniądze pozwalają. Tak naprawdę dla mieszkańców jeden pies kto to będzie. Różnica jest tylko dla wpływowych grup interesów i zabawy ideologicznej (np.parada będzie, parady nie będzie). Ale no oczywiście lemingowe kurewki (takie jak pan nade mną) mają tak wryty w mózg strach przed jakąś transcendentalną, niczym nieograniczoną, masakryczną opcją PiSowską, że robią tej sepleniącej babie reklamę i pójdą na nią zagłosować, czego realnym efektem będzie tylko wzmocnienie lokalnych interesów ludzi zaprzyjaźnionych z PO i tęczowej propagandy.
Zasada w głosowaniu w samorządach powinna być taka, że trzeba tych polityków wietrzyć, żeby się nie rozsiadali za wygodnie ze swoimi układzikami. Może jak jest ktoś wybitny to go zostawić na max 2 kadencje. No ale Hanna Hldonkiewicz-Waltz nie jest wybitnym gospodarzem... To jest baba od wojenek ideologicznych i od partyjnej hucpy.

JA...........or

2014-11-07, 15:00
Ja glosuje na HGW, zawsze kazdemu mozna cos zarzucic, dla miasta zrobila duzo, oczywiscie mozna by wymienic z 1000 rzeczy ktore nie dzialaja, zawiodly, sa zle zrobione, ale to jest prezydent miasta a nie supermen. Wybor jest tym prostszy bo na horyzoncie nie ma zadnego kandydata co by jej do piet dorastal.

ZiggyChajzer

2014-11-07, 15:10
k***O ok, to jak jedziesz np nad morze to masz k***a stać w korkach i podziwiać Polskę bo taka jest piękna czy raczej chcesz dojechać szybko i bezpiecznie do ch*ja?

Twin

2014-11-07, 15:26
Hah Wipler jest 10x lepszym kandydatem od któregokolwiek innego. Jako jedyny przynajmniej płaci podatki w tym mieście. Poza tym wystarczy pooglądać jego wywiady, konferencje i najaktualniejsze wypowiedzi na temat jego kandydowania - zawsze przedstawia liczby za swoimi argumentami, pokazuje niegospodarności i co można zrobić o wiele taniej.
HGW zrobiła wiele, ale dlatego, że budżet Warszawy jest wielkości pięciu kolejnych miast (http://www.ekonomia.rp.pl/galeria/706207,1,1068767.html), więc widać gołym okiem, że jest co wydawać. Wipler jednak pokazuje jak wiele z tych rzeczy można było zrobić taniej (np. metro - droższe niż w Rzymie gdzie są spore problemy geologiczne, spóźnione dwa lata nie wspominając) i lepiej. On chce otworzyć jak największą część budżetu na inicjatywy obywatelskie - tak/nie dla inwestycji zależy wyłącznie od referendum wśród mieszkańców. Zresztą jeśli ktoś rzeczywiście chce się czegoś dowiedzieć o kandydatach powinien wysłuchać każdego.
JADoktor prezentuje niestety pogląd w stylu lemingo-Polaków, tzn. wybiorę ją, bo się spisała (czyt. nic solidnego nie sp***oliła), czyli tak jak wyglądają wybory do sejmu - szanse ma wyłącznie PO albo PIS, bo ludzie pamiętają, że przez ostatnie 10 lat było co włożyć do gara, więc lepiej po prostu nic nie zmieniać. ch*j z tym, że jest mogło by być o wiele lepiej, wystarczy, że jest prawie tragicznie.

Choć tak ostatecznie mam nadzieję, że Wipler nie wygra, bo ja chcę go w sejmie. Zobaczcie choćby jedną dłuższą rozmowę z Wiplerem i jeśli nie zaufacie temu człowiekowi to już na prawdę nie wiem jak możecie zaufać komukolwiek z lewicy.

RockyWood

2014-11-07, 16:14
ja ją rozumiem - też jestem po flaszce ;)

qwachu

2014-11-07, 16:45
@JADoktor Tak zrobiła w ch*j dużo dla stolicy, np. chciała ograniczyć kursy metra w weekendy, bo to oszczędność ok. 80 mln (pomimo, ze Warszawiacy protestowali, bo istotnie metro przydaje się, zwłaszcza na weekendy, gdy każdy uskutecznia clubbing, albo organizuje się imprezy plenerowe), bo budżet się nie domyka, i trzeba oszczędzać, bo ch*jowo jest...

Po czym dowiedzieliśmy się, ze na nagrody dla urzędników (za ten niedomykający się budżet, ch*jowe lata i oszczędności etc.) poszło 80 baniek!

Przypadek?

Polikwidowała dużo linii autobusowych, bo dublowały się z tramwajowymi... Jak tramwaj pie**olnie, to pozamiatane, wszystkie za nim też stanął i jest dramat, bo do roboty każdy zapie**ala, a nie ma czym, bo na MZA już się nie przesiądziesz, bo zlikwidowali.. dzień pieszego pasażera! Takie oszczędności, z tego były, że w budżecie dalej dziura, ale na nagrody za obcięcie linii już było.

Przypadek?


Wymęczyli SKMki, żeby z lotnisk (głownie z jednego, bo Modlin, to już inna historia :) ) szybko dojeżdząc (na zachodzie tak maja, to i my też tak mamy, będzie po EUropejsku!), ale nikt nie chciał nimi jeździć, bo wygodniej było im 175 (z której po drodze można przesiąść się w inne busy, a nie przebijać się do centrum i potem z centrum wybijać dalej, nie wspominając o ludziach, którzy jeździli w stronę Okęcia do pracy/domu z centrum)... Jak chciano rozwiązać problem nierentowności przepłaconej inwestycji? Wycofując się z pomysłu SKMek? Nie! Likwidacją linii 175 (i paru innych BTW).

Można by wymieniać...

No i moje ulubieńce:

Podniesienie opłat za grunty, z dnia na dzień o 1000% nawet, żadnej ulgi i okresu przejściowego! oraz ustawa śmieciowa... ile dzielnic to ma? 7? Na pewno Bielany nie mają, na których mieszkam, ale gdy wywóz śmieci kosztował mnie niecałe 10 złotych, gdy spółdzielnia (nota bene relikt PRLu, aż boli, tak tam pracują i gospodarzą :) ) TO teraz za to samo, ale zarządzane przez urzędników w ratuszu płace ponad 15 PLN, nic nie było zrobione, śmieci dalej wyrzucam jak chcę do jednego kontenera, ale to przejściowe i tymczasowe (2 już rok? Dobrze pamiętam?), bo jak wejdzie segregacja, ku chwale ekologii i urzędów, to płacić przyjdzie już nie 15 PLN a jakieś 35 PLN!!!) Za to co musimy samemu robić, a teraz robią to opłacani w firmach segregujących ludzie i to profesjonalniej, niż przeciętny kowalski z instrukcją pisaną przez urzędników! Czyli jak coś banalnie prostego zj***ć i zagmatwać marnując przy tym papier!). Ale póki co nie słychać nawet echa żeby coś było w tej sprawie robione, tak jakby ta cała kampania była tylko jednorocznym kaprysem. Z resztą ocena na oko stanu pojemnika, czy jest realizowana segregacja odpadów, oraz odpowiedzialność zbiorowa lokatorów zakrawa o kryminał i złamanie praw konstytucyjnych...


Ja pie**ole jestem tu nieco ponad 3 lata, od 2 lat mam już swoje lokum i płace tu wszystkie podatki (pozdrawiam słojów, co pie**olą jak tu źle i nic nie ma, a dalej rozliczają się w swoich miasteczkach, chociaż do nich nie wrócą, bo po kilka złotych na m-c taniej, a chcą w mieście wszystko za free, bo to stolyca, bogate miasto - pieniądze na drzewach k***a dla tanich ludzi rosną, nawet miesięcznego nie kupią, bo na gapę jeżdżą), ale przez te 3 lata takiej degrengolady i niegospodarności to nie widziałem nawet w takim czerwonym (i zarządzanym przez lewaków) mieście jak Konin, z którego pochodzę. Po prostu w pale się nie mieści!

HGW robi coś dla mieszkańców, jak ma nóż na gardle, ale zwykle to tylko festiwal obietnic (i dobrze, bo to wszystko głównie obietnice rozdawnictwa). Tak jak było z Guziałem, jak jest przed wyborami i przy większych akcjach społecznych (vel budżet obywatelski - na początku wręcz wyśmiewali inicjatywę i oburzali się :jak to obywatele mają decydować a nie my gdzie wydawać złotówki?") i tak jest zawsze. Czy coś trzeba zrobić, czy z jakiejś fanaberii się wycofać, to przy wielkiej pompie robi się, a jak jest cicho, to tylko oddaje się ziemię swoim koleżkom na lewo i prawo, udostępnia stadion narodowy i wydaje szerokim gestem kasę z budżetu... A to na co burzyli się Warszawiacy, lekko pudruje i po cichu innymi kanałami wprowadza (w końcu przykład dawał Wujek Tusk i Ciocia Platforma).



Argumentacja za? Bo metro się buduje i zrobiło (szczegół, że to metro buduje się już kilkanaście lat i za poprzedniej ekipy wiele decyzji, które się przypisuje sobie po prostu pcha się z ustawowego obowiązku), że chwali się tym, że jest przepłacony stadion narodowy, ogólnie nikomu nie potrzebne na co dzień budynki i muzea, a wszystko inne ważne dla codziennego życia leży: komunikacja, rozkopane drogi w całej Warszawie i ślimaczące się inwestycje, skutkujące ogromnymi korkami, ogromne podatki hamujące rozwój biznesu, nieuregulowana polityka ziem i nieruchomości, które niszczeją, albo rozkradane są przez spekulantów, o przepraszam samozwańczych kuratorów.. Że robi się wojnę z legalnie działającymi reklamodawcami, bo "zaśmiecają ulicę reklamami", a ta sama ulica aż lepi się od brudu i śmieci, bo nie sprząta się jej w cale, albo częściej, a jest intensywnie eksploatowana.


Można wymieniać w nieskończoność, a zaznaczam mieszkam tutaj od niedawna. Warszawiacy, mieszkający tutaj od urodzenia, albo ktoś np. ze 30 lat i interesujący się pobieżnie miastem, mogliby tu jeszcze długo długo wymieniać i więcej smaczków panującej władzy przytoczyć.


Niestety ale urzędnicy i politycy to największa słabość tego kraju, bo nie tylko w stolicy mamy taki festiwal głupoty, niekompetencji i niegospodarności.

Natomiast argumenty za wypowiadane przez lemingi dziwnie pokrywają się z argumentacja samych polityków, TVNów i Gazety Wybiórczej, maja formę nic nie mówiących komunałów i banałów, a za wzór postępu przytacza się przepłacone molochy (vide. Stadion Narodowy), które wybudowało się pod event i teraz szuka się uzasadnienia i nowych sposobów użycia, żeby przynajmniej zarobiło na siebie, aby nie dopłacać rocznie grubych baniek do tego. Czyli w skrócie pomniki głupoty - misie Barei.

To że HGW była "lepsza" niż poprzedni włodarze, to nic nie znaczy, bo w skali 1-100; 2 jest większe niż 1, ale nie jest blisko 100-ki...

kanapkasmalec

2014-11-07, 17:21
@up chyba cie poj***ło z tym wywodem