18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

tentypluk

2012-09-30, 16:39
Faen napisał/a:



Stary, co Ty pie**olisz? ;-)



Mam już dość plucia na Polske i Polaków i postanowiłem z tym walczyć. Każdy Polak na tym serwisie powinnien walczyć z stereotypem Polaka jako pijaka, głupka i złodzieja.

Garbatyx

2012-09-30, 16:44
@gordonviet Dalej nie odpowiedziałeś co takiego ukradł Kaczyński. A co do Giertycha to jest on jednym z lepiej wykształconych ludzi w sejmie... Idź z powrotem oglądać FAKTy w TVN.

szerszen79

2012-09-30, 17:02
ooo didintridy wróciły....no tak weekend mamuśka pozwoli dłużej przed komputerem posiedzieć a jutro szkoła :)

tmb28

2012-09-30, 19:16
@Garbatyx

afera FOZZ - "matka wszystkich afer"

Wojak15

2012-09-30, 22:56
Autor tego plakaty chce chyba zrównać twórcę podatku Vat Donalda Tuska, Premiera który przez 6 lat rządów potroił liczbę urzędników do wręcz absurdalnej liczby ponad 456tyś obywateli zatrudnionych w sektorze publicznym, nie zwiększając jej sprawności w najmniejszy sposób, z mojego doświadczenia wręcz utrudniło, te 2/3 urzędników plus kosztuje nasze państwo 10mld złotych rocznie. Obok Jarosława Kaczyńskiego przewodniczącego partii która tak jak on była przeciwna owemu projektowi jak i jego wejściu w życie. Pan Premier od kiedy afera goni aferę jest wszędzie na pierwszym planie, opozycję podpiąć na drugi plan nie zaszkodzi ?? Propaganda