18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Złodzieje spaleni żywcem w Afryce

Jesse.Pinkman • 2023-09-24, 11:43
Według mnie na harda za słabe więc wrzucam w poczekalnię.

opółnocyuciebie

2023-09-24, 17:04
potem jest wielka uczta, której nikt już nie nagrywa

artur4s

2023-09-24, 18:36
Wombat212 napisał/a:

k***a, dwónożne nauczyły sie rozniecac ogien i odwalja takie gowno na srodku ulicy. nigdy się małpy nie nauczą.



To nie małpy, małpy tak się nie zachowują. Ba! to obraza dla małp porównywać je do nich

Córka_Spawacza

2023-09-24, 19:49
SKINHEAD napisał/a:

Pewnie smierdziało spalonym gównem....



Zawsze śmierdzi

Juzwa

2023-09-24, 20:05
Thennomad napisał/a:

Wody im k***a brakuje, ale benzyny nigdy.



Woda się nie pali...

Anal_Intruder_69

2023-09-25, 10:35
Piwo obowiązkowe. Najlepszy content na Sadolu, to lincze w murzynowie z oponami na pierwszym planie.

Policeman

2023-09-25, 11:47
encoder178 napisał/a:

No i problemy z złodziejami rozwiazane Wiecej nie ukradnie i nikt syfa nie bedzie musial utrzymywac + inni się zastanowią 2 razy czy warto



co ty pie**olisz, tam można zostać spalonym za czary, sprowadzanie pecha na wioskę, pomówienie o cokolwiek, widzimisię jakiegoś watażki. Ludzie jadą do Afryki "zwiedzać", ciekawe kiedy obejrzymy nagrania ze spalonymi białymi. To, że palono tak białych farmerów w ostatnich latach w RPA, wiemy, ale z racji tego, że to były przestępstwa, nie publikowali tych materiałów.

P.S ci sami ludzie, którzy sobie tańczą, jak człowiek płonie, za chwilę będą w pontonach i w końcu w Europie. Jak sobie przypomnę te pretensjonalne przestraszone pipki z nowego pokolenia, które płacze z powodu wyspy śmieci na ocenie i zanieczyszczenia powietrza, oj obawiam się o ich przyszłe losy.

lapiterro

2023-09-26, 17:23
Riikko napisał/a:

co mnie dziwi, to to, ze zamiast cos allahem, wykrzykuja dzesus.



to jest Haiti, katolicki kraj. Ludzie mają dość gangów, i obecnie razem z policją wyłapują gangsterów, biją ich i palą żywcem.

grzehuu

2023-09-27, 12:39
powiedzcie mi jedno czemu on po spaleniu robi sie biały?
nie powinien być bardziej czarny????

JednorękiBandyta

2023-09-28, 00:41
grzehuu napisał/a:

powiedzcie mi jedno czemu on po spaleniu robi sie biały?
nie powinien być bardziej czarny????



Częściowo oczyszcza go z grzechów i staje się biały można powiedzieć taki rytuał jak u nas chrzest tyle że pod koniec życia nie na początek i zamiast wody święconej jest benzyna ot co.