18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Złodziej podcina gardło pracowniczki supermarketu

Cały_Idiota • 2015-06-19, 21:19
Kobieta wykrwawia się na śmierć.



+18
spoiler

adamZjeb

2015-06-20, 09:05
pewnie komentarz obesranego mirka będzie najwyżej oceniony. Tak tu jest.

cola1111

2015-06-20, 09:10
sadystycznymirek
Gdyby nie kapitalizm w Chinach, to rzeczywiście nikt by tam niczego nie kradł, bo nie było by czego kraść...Ludzie zrozumcie, że tylko wolność i niskie podatki prowadzą to rozwoju. OK można wprowadzić kapitalizm, z lekkim socjalizmem (coś jak w Australii), ale wszystko z umiarem. Historia pokazała, że dziki kapitalizm, prowadzi do wyzysku ale i jednocześnie do ogromnego rozwoju, a do czego prowadzi socjalizm?? To wielkiego gówna, do degradacji społeczeństwa, na dłuższą metę, nie ma ani rozwoju, ani wygodnego życia, bo k***a na ten socjal musi ktoś zarobić, a kto ma zarobić jak nie kapitaliści??
CO do samego filmiku, masakra. Zabić człowieka za kawałek jedzenia?

Gooral2137

2015-06-20, 09:36
W Chinach nie ma kapitalizmu, gdyż ludzie nie są wolni. Jedynie tam gdzie ludzie są wolni, można powiedzieć, że jest kapitalizm. Podatki są przymusem - im większe tym większy przymus = mniejszy postęp = coraz większa bieda.

No i zawsze śmieszą mnie ludziki, które ze swoich kapitalistycznych komputerów, ubrani w super-nowoczesne ciuchy, w ocieplonych domkach mówią jaki to kapitalizm jest zły. Prawo własności oraz wymiana jest czymś co istnieje od kiedy człowiek stąpa po tej ziemi. Zanim istniały PAŃSTWA ludzie wymieniali się i posiadali własność (np. wypasali owce i wymieniali mleko i wełnę), gdyż taka jest natura człowieka. Chorzy na łeb czerwoni myślą, że naturę można oszukać, że ludzie są głupi (do demokracji już nie ;) ) i państwo musi się nimi opiekować, gdyż sami sobie nie poradzą.

Wyzysk to mit. Jeżeli pracodawca wyzyskuje pracowników i oni się na to godzą to nie ma wyzysku. Koniec

mi...........80

2015-06-20, 10:11
Zawsze mi się śmiać chce jak Polacy wskazują jakieś rozwiązania dla Chin, zacznijmy od tego że Chiny to inna kultura, inna mentalność, o wiele bogatsza historia i bardzo stara cywilizacja w której ostało się wiele dawnych tradycji. Mówić Chińczykom jak mają żyć z perspektywy kraju w którym była tylko puszcza i jakieś prymitywne ludy, to tak jakbym mówił Jordanowi jak się gra w kosza, Zlatanowi jak ma grać w nożną, albo Woodsowi o golfie.

Zapi93

2015-06-20, 10:27
Plus jest taki że face na 100% dostanie czapę.

lordmegatron

2015-06-20, 10:55
@sadystycznymirek dałem ci piwo przez missclicka, się nie ciesz tylko :-D

Lomaz2411

2015-06-20, 12:08
Zajebista rekonstrukcja :)

KlinikaAborcyjna

2015-06-20, 14:28
xxxRafcioxxx napisał/a:


Jeżeli pracodawca wyzyskuje pracowników i oni się na to godzą to nie ma wyzysku. Koniec



Wierz lub nie ale tam gdzie można przebierać w ofertach pracy (pracodawcach) to nikt wyzyskiwać się nie daje.
Jak się widzi że pracodawca to skąpy zachłanny burak to zmienia się robotę.
Natomiast u nas w kraju nie ma deficytu pracowników, choć i tak jest lepiej niż przed wstąpieniem do unii. Wraz z wejściem do UE bardzo dużo ludzi wyjechało za chlebem, co przyczyniło się do spadku bezrobocia w naszym kraju bez tworzenia nowych miejsc pracy.
Podsumowując nie masz rację jeśli chodzi o wsie i małe miasteczka tu ludzie nie mają za dużego wyboru bądź wcale go nie mają bo to jedyna firma w okolicy.

ka...........as

2015-06-21, 04:42
BongMan napisał/a:


A można pikować do góry?

Co do tematu - gdyby to było w Polsce, to dostałby 12 lat, a wyszedł po 8. A tam dostanie czapę i prawidłowo, bo Chiny są jednym z ostatnich praworządnych krajów świata.




Starzejesz się chyba i wzrok ci się mąci.
Więc napiszę ci większymi literami,
bo może nie dałeś rady przeczytać tego co napisałeś:

"Chiny są jednym z ostatnich praworządnych krajów świata"

Popisałeś się. Gratuluję.

naczelny

2015-06-21, 12:54
@up we wszystkim co BongMan napisał w tym poście ma racje (nie jestem tylko z tym pikowaniem na 100% pewny i nie chce mi się sprawdzać ;) )

Nenek_

2015-06-21, 22:20
Okrrrropna śmierć...
Siedzisz i widzisz że się wykrwawiasz... :/