18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Złapał shimme przy 150 km/h

PrezesTegoBurdelu • 2011-06-28, 23:03
Przy okazji edukacja z serii "dlaczego ubiór motocyklowy jest potrzebny", a butów nie komentuję ...


davidecek1

2011-06-29, 17:52
klapki Kubota by daly rade:D

PrezesTegoBurdelu

2011-06-29, 19:03
Given napisał/a:

Do autora, masz pozwolenie na publikowanie tego filmiku od prawdziwego autora, ktorym jest uzytkownik portalu forum.supermoto.pl



Nie i szczerze mówiąc to mam na to wyj***ne z jednego prostego powodu, niech przeczyta na jakiej licencji wrzucił ten film na youtube.

Given napisał/a:

Juz jeden na wrzucie dostal bana za podpierniczenie filmiku bez zgody autora, i jesli na tym forum on sobie tego zarzyczy, postaram sie zrobic to samo tutaj.



Niech pozwie mnie do sądu, a zapomniałem, nie może. Przecież leciał na gumie po drodze publicznej i spowodował kolizje do tego lecąc na gumie spowodował zagrożenie w ruchu drogowym, ile to będzie punkcików?

Dalej znajdujesz się na stronie z serwerami we francji, czyli na zdrową logikę administratorzy tej strony nie ponoszą żadnej ale to żadnej odpowiedzialności za to że ja go tutaj udostępniłem a co więcej nie są zobowiązani podawać moich danych "organom ścigania" z polski.

Pamiętajcie super gimbusy, co raz wejdzie do internetu nigdy z niego nie wyjdzie, a twój kolega i tak jest sławny, trafił na wykop. Niech oczekuje na odwiedzenie go przez policje za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.

Ps: Dzięki za podanie jego danych, czyli nicku na forum etc. Czuje się zobowiązany zgłosić to odpowiednim organom ścigania : )

trolzxcvbnm

2011-06-29, 19:57
Ohh k***a od razu pełna regułka shimmy a gość po prostu na enduraku opadł na przednie koło i się wyj***ł ;) Na terenowych oponach to nic dziwnego
A strój tez widać najniższa klasa ale dobrze że się nie posypał ;)
Zbroja Adrenaline made in china
Rękawiczki made in china
Nakolanniki Adrenaline made in china
Nic dziwnego że butów nie miał bo jeszcze na allegro niema made in china na kross
Szkoda KTMka :(

Colossus

2011-06-29, 20:31
Cytat:

Ps: Dzięki za podanie jego danych, czyli nicku na forum etc. Czuje się zobowiązany zgłosić to odpowiednim organom ścigania : )



Uważaj, już zapie**alają z mandatem. :roll:

Given

2011-06-29, 21:09
Spoko podawaj do sądu :) Nie byl na drodze publicznej, tylko na zamknietym lotnisku gdzie cwiczyl wheelie na supermoto, nie stwarzając zagrozenia dla ruchu bo go tam nie ma gimbusie.

PrezesTegoBurdelu

2011-06-29, 21:34
Given napisał/a:

Nie byl na drodze publicznej, tylko na zamknietym lotnisku gdzie cwiczyl wheelie na supermoto, nie stwarzając zagrozenia dla ruchu bo go tam nie ma gimbusie.



Nie mam zamiaru bo to nie moja sprawa, zdajesz sobie sprawę że przepisy się zmieniły jeżeli chodzi o drogi wewnętrzne? Poczytaj to się dowiesz.

Daniken

2011-06-29, 22:02
Lotnisko nie jest drogą wewnętrzną. Nie jest żadną drogą i nie podlega kodeksowi karnemu, za wyjątkiem kiedy to wjazd na te lotnisko jest zabroniony (a nie był)


Kolega chce abyś usunął filmik ponieważ naruszasz jego prawa autorskie i musisz nieć jego zgodę na rozpowszechnianie jego filmiku. Sam lepiej poczytaj regulamin.

~Angel

2011-06-29, 22:35
Film jest ogólnodostępny na YT - kanał użytkownika ranger88.
Rejestrując się na YT akceptował regulamin.
http://www.youtube.com/t/terms
Zgodnie z tym regulaminem zgodził się na powielanie i rozpowszechnianie przez innych użytkowników wrzuconych przez niego materiałów.

Given

2011-06-29, 22:53
http://www.youtube.com/t/copyright_notice?gl=PL&hl=pl
Po za tym dla zwykłej uprzejmości można by się spytać o pozwolenie, a zapewniam że użytkownik by się zgodził, w co w obecnej chwili szczerze wątpie, do tego zostałem poinformowany na forum żebym sobie odpuścił bo niestety w internecie nie panuje żaden porządek i zawsze ktoś bezczelnie skopiuje film i nawet nie poda nazwy użytkownika który jest autorem.

PrezesTegoBurdelu

2011-06-29, 22:59
Given napisał/a:

w internecie nie panuje żaden porządek i zawsze ktoś bezczelnie skopiuje film i nawet nie poda nazwy użytkownika który jest autorem.



witamy na sadisticu i zapraszamy ponownie

~Angel

2011-06-29, 23:00
link który podałeś dotyczy złamania praw autorskich osoby wrzucającej na YT.

Nikt nie ma obowiązku pytać o zgodę "wrzucającego" na kopiowanie z YT bo zgodził się on na to podczas rejestracji - akceptacja regulaminu YT.

Given

2011-06-29, 23:10
Dobra, w sumie nie było by problemu gdyby nie banda debili rzucająca najróżniejszymi tekstami z których często można wywnioskować że szkoda że mu się nic nie stało, bo nie mają co oglądać na hardzie. I każdemu który hejtuje nas - motocyklistów mogę powiedzieć prosto w twarz że życzę mu żeby mu się ciężarówka wj***ła na czołówkę, bo przecież nie ma co oglądać na hardzie, nie taka jest wasza polityka? Owszem nie każdy taki jest, nawet mentalność policji się zmieniła, bo zaczeli zjeżdżać motocyklistom w korkach ze środka drogi, przynajmniej w Krakowie.

makasa15

2011-06-30, 01:19
Ja pie**ole co to za zj***na muza !