18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

złamany nadgarstek i wyciąganie Drutów Kirschnera

abcdefghaijklm • 2013-05-13, 17:11
Polecam wsłuchać się w to co mówi :blowjob:



jak za ostre to na harda, ale ostatnio ktoś wbijał sobie haczyki w rękę wiec to chyba tez może być :)

ściwanek

2013-05-13, 18:58
Kombinował kombinował i drut wyszedł...

donplicco

2013-05-13, 19:05
k***a.. wyobraźcie sobie te druty w ch*ju....

Godelo23

2013-05-13, 19:19
Takie tematy to ja lubię na sadisticu :D

bustafan

2013-05-13, 19:25
Inoquez napisał/a:

gliniany zlew??


To jest umywalka. Zlew (zlewozmywak) powinien być w kuchni. Jeśli u Ciebie jest odwrotnie, to bardzo mi przykro. Łap piwo na otarcie łez :mrgreen:

themixerus

2013-05-13, 19:46
co to jest taki drucik ku*wa mi to po złamaniu całej ręki na chama wyciągali i to jeszcze wzdłuż kości ...

Kembrix

2013-05-13, 20:19
Taki drut to pikuś.Ja miałem 2 druty wzdłuż przedramienia i wyciągali mi to na chama :P

zagiel1111

2013-05-13, 21:09
Ileśtam up

mnie uczyli, że to są szczypce kombinowane :D

Oskipl

2013-05-13, 21:16
MrEngineer napisał/a:

Obejrzeć! Co to za dziwna moda na kaleczenie języka panuje ostatnio na Sadisticu? Jeden niedouczony napisał tak kilka dni temu, a teraz cała banda powtarza.


Widzę, że trzeba uświadomić ignoranta. "oglądnąć" jest nie mniej poprawne niż "obejrzeć", powiedziałbym nawet że bardziej poprawne, gdyż jest to naturalna forma czasu przeszłego czasownika "oglądać". Dla porównania: ściągać-ściągnąć-ściągnąłem.
Jest to regionalizm używany przez mieszkańców województw małopolskiego i podkarpackiego, czyli jakby nie patrzeć ponad 5mln ludzi. Jeśli nie dotarło, to zapraszam do Krakowa. Możesz przyjechać i próbować przekonać ludzi, że są tępi i że mówi się "obejrzeć".

pawel8814

2013-05-13, 22:38
k***a niedawno rozj***łem sie autem.Czołowe zderzenie z vanem.złamałem nadgarstek ale nie dostałem takiego drucika.

LordJamaican

2013-05-13, 22:50
Tak czy siak Achievement : "Ciągnięcie druta" ma odblokowany :D życie jest takie kolorowe!

GoralPL

2013-05-13, 23:33
Miałem też 2 druty w przedramieniu od łokcia do nadgarstka ale wyciągane operacyjnie . Jakbym miał to w domu wyciągnąć to zesrałbym się . Propsy dla gościa :D

opiekacz

2013-05-13, 23:56
Koleś jest jebnięty!! Kutwa jak mi te gówno wyciągali z łokcia to pod pełną narkozą a on kombinerkami. Pewno jak do ortopedy pójdzie to znowu się okaże, że złamane. Mi tak lekarz powiedział chyba żebym sam nie próbował :-)

auliszek

2013-05-14, 02:07
themixerus napisał/a:

co to jest taki drucik ku*wa mi to po złamaniu całej ręki na chama wyciągali i to jeszcze wzdłuż kości ...



donplicco

2013-05-14, 19:34
Oskipl napisał/a:


Widzę, że trzeba uświadomić ignoranta. "oglądnąć" jest nie mniej poprawne niż "obejrzeć", powiedziałbym nawet że bardziej poprawne, gdyż jest to naturalna forma czasu przeszłego czasownika "oglądać". Dla porównania: ściągać-ściągnąć-ściągnąłem.
Jest to regionalizm używany przez mieszkańców województw małopolskiego i podkarpackiego, czyli jakby nie patrzeć ponad 5mln ludzi. Jeśli nie dotarło, to zapraszam do Krakowa. Możesz przyjechać i próbować przekonać ludzi, że są tępi i że mówi się "obejrzeć".



Na pomorzu też często się to słyszy. Dobrze napisane!