18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Złamany kark

TT4 • 2018-03-15, 04:57
Dwa razy :mrgreen:



Bardzo k***a dobrze. Niech mu ziemia lepką Będzin.

arekkomp

2018-03-15, 08:43
Bez przesady Autorze.
To nie korrida i męczenie, zabijanie byka, tylko jego ujeżdżanie, a właściwie próba utrzymania się na zwierzęciu przez kilkanaście sekund. Byczkowi czy konikowi nic się nie dzieje - taki nikomu nieszkodzący sport.
Chyba, że jest akcja jak na filmie - szkoda, że jednak mało widać.

TT4

2018-03-15, 08:48
arekkomp napisał/a:

Byczkowi czy konikowi nic się nie dzieje - taki nikomu nieszkodzący sport.

:homer: Ignorantem jesteś czy ignorantem?


arekkomp

2018-03-15, 10:18
@up.

Chyba się nie zrozumieliśmy. Ja piszę o pewnym rodzaju sportu, który polega na siedzeniu na byku próbującym zrzucić siedzącego. Jak w każdym rodzaju sportu dochodzi do WYPADKÓW, w tym przypadku uszkodzeniu może ulec ujeżdżający jak i ujeżdżany.

Czym innym jest korrida, w której cała zabawa polega na wymęczeniu byka, a potem go zabiciu.

Gdzie tutaj jest moja ignorancja? Oczywiście nie wnikam, czy komuś (np. mnie się nie podoba) któryś z tych sportów się podoba czy nie. Zresztą, korridy nie nazwałbym nawet sportem, ale to tylko moje zdanie.
Prościej już nie mogę.

ProVVe

2018-03-15, 11:21
Bez lornetki nie ma co oglądać

nwonigers

2018-03-15, 12:26
za polamanego sk***ysyna, ktory meczy zwierzeta dla uciechy gawiedzi zawsze piwo.

Alicjontko

2018-03-15, 15:15
@arekkomp Przy takich zawodach byki czy konie i tak cierpią, jeśli nie chcą wierzgać albo dla lepszego efektu tuż przed wypuszczeniem z boksu są rażone prądem.

Safko666

2018-03-15, 19:19
Zaciska się im też jajca paskiem, żeby były bardziej ruchliwe. Corrida to gówno, festynowe rodeo to też gówno. Są za to eventy na których po prostu dba sie o byka i nie dzieje się im żadna krzywda.