18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Złamanie stopy (kurwa nie chce mi się myśleć nad tytułem).

konował • 2013-02-12, 19:42
Historia zaczerpnięta z YAFUDA. Nie moja, ale mnie rozbawiła.


Niedawno doznałem złamania stopy w 3 miejscach. Jest to moje pierwsze złamanie w życiu (a mam 20 lat). Następnego dnia pojechałem do lekarza, który zaproponował aby nastawić mi to "na żywca". Powiedział, że będzie bardzo bolało i czy jestem gotów. Odpowiedziałem, że tak. Chrzęk kości, odgłos mojego głośnego bąka i głośny krzyk "kuu..." poszły na całe pomieszczenie. Lekarz spytał "boli?" i w emocjach odpowiedziałem mu "no nie k***a, łaskocze", a tata mnie jeszcze powalił tekstem "dobrze że nie miałeś kreta w drodze". YAFUD

kaiel

2013-02-12, 19:59
dobre , stary słusznie prawi

McMenel

2013-02-12, 20:00
Gdybym chciał czytać durne historie z YAFUDA to wpisałbym w pasek adresu YAFUD nie sadistic. k***a jego mać.

Dee_Loc

2013-02-12, 20:13
@up, ja przeglądam YAFUD'a codziennie, inni rzadziej, a jeszcze inni wcale. Nie wiem czy zauważyłeś ale sadistic nie jest autorskim serwisem i każda treść tutaj jest z innego źródła. "Materiały własne" stanowią może tu 1-2% całej zawartości. Chłopak z góry zaznaczył, że nie jego tylko z YAFUD'a; ulżyłoby Ci gdyby napisał "autentyk kolegi"? Pewnie nie, dalej byś pie**olił, że coś nie gra.

"Naród wspaniały, tylko ludzie k***y."

thewhitestar

2013-02-12, 20:25
Nie wiem czy to ja mam dzisiaj zły humor czy poziom wstawek jest tak żałosny, ale hejtowałbym niemal wszystko z góry na dół. Jakiś k***a kolo terrorysta, chińska bajka i bąk u lekarza. Boże jak śmiesznie... :/

Pabloooo

2013-02-12, 20:29
Szkoda że YAFUD to w 99% przypadków bardzo biedne lub dosłowne tłumaczenia treści zamieszczanych na serwisie fmylife.com :(

KamilAW

2013-02-12, 20:48
Miałem podobną historię na fotelu u dentysty, podczas aplikowania znieczulenia dentysta trafił na jakiś nerw, tym sposobem bąk trzymany od kilku godzin znalazł się na zewnątrz:) Do dziś pamiętam ten zapach jak zepsutych jaj, ahh..

Hannibal_PL

2013-02-12, 21:07
A mnie ten kret uraczył swoją prostotą. Ma chłop rację xD

hrabia9933

2013-02-12, 22:03
kuzyn mial peknieta stope to nasz zajebisty chirurg powiedzial: "wie pan, ja nie wiem czy ta stopa jest peknieta cyz nie, ale na wszelki wypadek damy do gipsu" -.-

YoogiGoogi

2013-02-12, 22:05
ok ok, jeden tekst z YAFUDa a nie k***A DZIESIĘĆ

kwejk -> YAFUD -> co dalej ?

ArkaSzatana

2013-02-12, 22:15
@McMenel
A ja k***a nie znam YAFUDA, i chcę żeby ktoś te durne historię tutaj wrzucał. Bo jestem internetowym leniem, i nie chce mi się do ch*ja przeglądać 10 innych stron.

Stalovy

2013-02-12, 22:20
McMenel napisał/a:

Gdybym chciał czytać durne historie z YAFUDA to wpisałbym w pasek adresu YAFUD nie sadistic.

A jednak przeczytałeś, więcej - nawet zaszczyciłeś temat swoim komentarzem. Ktoś tu kłamie...

konował

2013-02-12, 23:08
Ale wy tu k***a płaczecie. Wrzuciłem tą durną historyjkę bo mnie najzwyczajniej rozśmieszyła. A wy tu k***a hejtujecie jak bym wam matkę kiełbasą krakowską zabił.

rusofil

2013-02-13, 03:29
Po pierwsze: strasznie żałosna opowieść. Po drugie: oddal się w pośpiechu. Do historyjek z YAFUDa jest YAFUD, a nie k***a Sadol.