18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zła kałuża Dakar 2013

c1ach0o • 2013-02-03, 08:33
ta kałuża nie lubi odpuszczać :amused:



sebex123

2013-02-03, 17:53
Siernik napisał/a:

zamiast debile stanąć przed kałużą i pokazywać że ślisko to stoją i się k***a cieszą z gleb...



Jak byś uważnie oglądał i znał niektóre gesty to byś wiedział ze dwie osoby nie raz pokazywali gest ze śliska nawierzchnia i żeby zwolnic :)

A po drugie sam byś stał z boku i ryja cieszył ^^

okar19

2013-02-03, 17:59
Potem powie ze podnosil motocykl i chce miec swoj udzial w wygranej.

R3M3K

2013-02-03, 18:25
Przecież oni specjalnie się popisywali, to widać jak łamią motory

Ver0

2013-02-03, 18:27
Wystosuje pismo do Antoniego Macierewicza by zbadał tą sprawę.

pako

2013-02-03, 19:00
mateuszowy napisał/a:



Od kiedy Senegal jest w Ameryce?


Rajd Dakar 2013 - Argentyna Chile i Peru.
Jaki k***a Senegal?
Myślałeś że filmik nakręcono w Dakarze?

mk1981

2013-02-03, 19:14
Lodowa kałuża w samym środku Afryki? Znam ten motyw, sam za dzieciaka podsypywałem piasku na bocznej drodze - gdy trzeba było wyjechać, to pod górkę i wszyscy (bo każdy z napędem na przód) ślizgali się niemiłosiernie, a że nie było wtedy telefonów komórkowych, nie było w ogóle Internetu w Polsce, a tym bardziej nie było Sadistic.pl, to nie mam żadnego materiału, by potwierdzić swoje słowa.

To się nazywa doświadczanie, ale żeby tego doznać, trzeba odejść z przed komputera, wyjść z domu i rozejrzeć się, a następnie ruszyć głową - ta umiejętność niestety odeszła już w zapomnienie i raczej nie wróci, bo starych książek już nikt dziś nie czyta, a stare pamiętniki? Zwykle służą do podpałki, gdy już nie ma kolorowej makulatury, którą roznosi absolutnie każdy hipermarket.

blackbird969

2013-02-03, 19:37
po tylu glebach później postawią znak "czarny punkt"

wormarder

2013-02-04, 13:47
dumad napisał/a:

co to kałuża oleju k***a? :D

ciapaty ma frajde biega i podnosi motocykle :D

a tak mi sie skojarzyło



za dużo tu przebywasz że według ciebie ciapaci to rdzenni mieszkańcy ameryki południowej

dla wszystkich ekspertów: dakar od iluś tam lat nie jest w afryce bo nie, jest w ameryce południowej więc nie snujcie teorii spiskowych że to czarni chcą motor zapie**olić i coś tu wylali śliskiego