18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zła i gorsza wiadomość

WhiteAngel • 2013-01-11, 05:16
Lekarz dzwoni do pacjenta:
- Dzień dobry właśnie oglądam pana wyniki badań mam dla pana dwie wiadomości złą i gorszą
- Jaka jest zła wiadomość?
- Umrze pan w ciągu 24 godzin
- O Jezus Maria! Co może być gorszego?
- Miałem dzwonić do pana wczoraj

Jeszcze jeden gratisowy:

Wsiada kobieta z dzieckiem do autobusu i przy wejściu kierowca autobusu krzyczy:
- O Jezus Maria! To najbrzydsze dziecko jakie kiedykolwiek widziałem
Kobieta strasznie się obraziła i poszła na tył autobusu. Siada koło jakiegoś randomowego faceta i mówi:
- Kierowca autobusu właśnie mnie obraził
- To niech pani idzie mu nagadać a ja potrzymam pani małpkę

nyypl

2013-01-11, 20:13
spam bo napisał "randomowego" przez kolejne 3 strony się szykuje, wszyscy wiedzą o co chodzi ale i tak się przypie**oli, lubi to tak napisał.

@rusofil na ch*j przypie**alasz się do chłopaczyny, za to próbowanie być śmiesznym powinny być pakiety ku*asów była byś w niebie;>

raper900

2013-01-11, 20:47
We łbach wam się jebie, prawda jest taka, że wśród np. informatyków 99% ludzi mówi właśnie randomowy, a nie losowy. I nie znaczy to, że nie zna własnego języka lub jest ignorantem, po prostu jest to coś w rodzaju gwary lub języka potocznego. Nie wiem czy autor tematu jest informatykiem, ale jeśli jest, to wyżej wymieniony argument pozwala wg mnie na użycie tego słowa.


rusofil napisał/a:

...Jeśli sądzisz, że ktoś, kto lubi kulturę i język ruski, nie może być dobry w używaniu polszczyzny...


Tę wypowiedź pozostawię bez komentarza.

rusofil

2013-01-11, 21:15
nyypl napisał/a:

spam bo napisał "randomowego" przez kolejne 3 strony się szykuje, wszyscy wiedzą o co chodzi ale i tak się przypie**oli, lubi to tak napisał.

@rusofil na ch*j przypie**alasz się do chłopaczyny, za to próbowanie być śmiesznym powinny być pakiety ku*asów była byś w niebie;>



Kolejny gimbus. Wytykanie idiotom błędów nie równa się chęć bycia śmiesznym.

raper900 napisał/a:

We łbach wam się jebie, prawda jest taka, że wśród np. informatyków 99% ludzi mówi właśnie randomowy, a nie losowy. I nie znaczy to, że nie zna własnego języka lub jest ignorantem, po prostu jest to coś w rodzaju gwary lub języka potocznego. Nie wiem czy autor tematu jest informatykiem, ale jeśli jest, to wyżej wymieniony argument pozwala wg mnie na użycie tego słowa.



Tę wypowiedź pozostawię bez komentarza.




Widzę różnicę między słowem "ruski" a "rosyjski". Przykro mi, ale przypie**olenie się nie bardzo ci wyszło.

WhiteAngel

2013-01-11, 21:36
popie**oliło was?
Tak tak jestem informatykiem na drugim roku studiów. I co jeśli profesor, który ma tytułów w nazwisku 3 linijki w indeksie też jest idiotą bo mówi random?
O ch*j wam chodzi? Mówię jak lubię i jacy jesteście płytcy jak wyzywacie ludzi od debili za to, że mówi jak mu się podoba. Mam wyj***ne na waszą opinie. Wytłumacz mi tylko czy bardziej obrażam język polski mówiąc random czy gimbus? A w sumie ch*j mnie to obchodzi nie musisz mi odpowiadać bo twoją daremną opinie mam domyślasz się gdzie. Ogarnij się człowieku

bl...........tb

2013-01-11, 21:57
k***a nie mam pojęcia o informatykach, ale ja i moi znajomi używamy określenia "random" już co najmniej od 2 lat. Nie wiem skąd to się wzięło, ale jakoś tak się przyzwyczailiśmy. Co w tym niby złego? Zauważyłem, że ogólnie wiele osób tak mówi.

nyypl

2013-01-11, 22:50
rusofil napisał/a:



Kolejny gimbus. Wytykanie idiotom błędów nie równa się chęć bycia śmiesznym.



gimbus k***aa kolejna osoba powtarzająca ten tekst. Trzeba mieć nieźle nudne życie żeby dopie**alać się do kawału koleżki tylko za jeden poj***ny błąd, później kłócić się z ludzmi w komentarzach.
Idz w p*zdu jak mowisz ze jestem gimbusem skoro mnie nie znasz, to ja moge powiedziec że musisz mieć nieźle obrzydliwy ryj, skoro szukasz zrozumienie w internecie i tak się dopie**alasz do wszystkiego.

raper900

2013-01-11, 23:52
rusofil napisał/a:

Widzę różnicę między słowem "ruski" a "rosyjski". Przykro mi, ale przypie**olenie się nie bardzo ci wyszło.


Więc czemu używasz takiej formy?

maniiiek

2013-01-12, 12:24
raper900 napisał/a:

We łbach wam się jebie, prawda jest taka, że wśród np. informatyków 99% ludzi mówi właśnie randomowy, a nie losowy. I nie znaczy to, że nie zna własnego języka lub jest ignorantem


No popatrz, czego to się człowiek o sobie dowiaduje :roll:
WhiteAngel napisał/a:

Tak tak jestem informatykiem na drugim roku studiów. I co jeśli profesor, który ma tytułów w nazwisku 3 linijki w indeksie też jest idiotą bo mówi random?


Oczywiście. Papierek z informatyki nie sprawia, że jest alfą i omegą także z innych dziedzin. Fakty są takie, że kaleczy język i choćby miał papieża przed nazwiskiem ni ch*ja nic to nie zmienia.
WhiteAngel napisał/a:

O ch*j wam chodzi?


O to, że język kaleczysz.
WhiteAngel napisał/a:

Mówię jak lubię


To sobie mów, ale pisać masz poprawnie. Co z ciebie za informatyk jak w kodzie umyślnie błędy robisz "bo tak mi się podoba!"? Odpowiedź jest prosta - ch*jowy.
WhiteAngel napisał/a:

jacy jesteście płytcy jak wyzywacie ludzi od debili za to, że mówi jak mu się podoba.


Popracuj nad składnią i gramatyką a potem próbuj coś napisać ok?
Cytat:

Mam wyj***ne na waszą opinie.


Gdyby tak było nie produkowałbyś się jak głupi z pianą na pysku ;-)
WhiteAngel napisał/a:

Wytłumacz mi tylko czy bardziej obrażam język polski mówiąc random czy gimbus?

Nie obrażasz a kaleczysz, gimbus to słowotwórstwo na podstawie słowa także zapożyczonego, ale nie mającego swojego odpowiednika w języku Polskim - gimnazjum. Dodatkowo słowa obecnego już u nas dobre kilkaset lat. Natomiast random to anglicyzm, który próbuje zastąpić obecne już słowa takie jak "losowy".
A i zanim się przypie**olisz: nie jestem humanistą, studiuję kierunek informatyczno-elektroniczny.
WhiteAngel napisał/a:

A w sumie ch*j mnie to obchodzi nie musisz mi odpowiadać bo twoją daremną opinie mam domyślasz się gdzie

Ale czyją? Najpierw kierujesz komentarz do ogółu, teraz do jednej osoby mimo, iż nie podałeś dokładnie o kogo ci chodzi.... Może czas zacząć czytać książki zamiast rżnąć cwaniaka w sieci i oburzać się za bądź, co bądź słuszne wytykanie wtórnego analfabetyzmu?
WhiteAngel napisał/a:

Ogarnij się człowieku

Powinieneś posłuchać własnej rady kierowanej do ch*j Wie Kogo(?)

Ramsey007

2013-01-15, 20:53
WhiteAngel napisał/a:

popie**oliło was?
Tak tak jestem informatykiem na drugim roku studiów. I co jeśli profesor, który ma tytułów w nazwisku 3 linijki w indeksie też jest idiotą bo mówi random?
O ch*j wam chodzi? Mówię jak lubię i jacy jesteście płytcy jak wyzywacie ludzi od debili za to, że mówi jak mu się podoba. Mam wyj***ne na waszą opinie. Wytłumacz mi tylko czy bardziej obrażam język polski mówiąc random czy gimbus? A w sumie ch*j mnie to obchodzi nie musisz mi odpowiadać bo twoją daremną opinie mam domyślasz się gdzie. Ogarnij się człowieku



To, że ktoś ma tytuł nie znaczy, że nie jest debilem. Co więcej, zaobserwowałem, że większość tych co ma tytuł to debile :)

Swoją drogą jesteś na informatyce i nie masz e-indeksu? k***a :D To chyba na KUL'u :D