18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zła dzielnica

~_Yarko_ • 2023-10-03, 15:01

Sama los podkusiła zostawiając otwarty samochód z kluczami.

bercisko

2023-10-03, 15:18
Żeby te czarne k***y do pośredniaka tak szybko biegały jak do tego auta.

juderaus

2023-10-03, 15:29
k***a Tanisza i Lejkłonda jakie zdziwione, że smoluch auto pociągnął i jeszcze to tępe pytanie pasujące do gatunku- do you know him?

~Velture

2023-10-03, 15:51
Cały ten film jest dla mnie surrealistyczny jakiś. To jakieś amerykańskie krowidło pewnie z V8 pod maską albo V6 najmarniej a ta zapie**ala tym rozwożąc żarcie dla ubera... jak to się opłaca w ogóle?
Do tego to zostawianie odpalonego auta w czarnej dzielnicy...

Wielokrotnie byłem świadkiem jak w sklepach na zadupiach ludzie zostawiali odpalone samochody z dziećmi w środku a raczej niemowlakami... Nie rozumiem po ch*j tak ludzie robią. Znaczy oni tak robią "no na chwilkę" "bo na sekundkę"... no ale jeśli na chwilkę to na ch*j odpalone? Nawet jak jest upał to sie nie zdąży nagrzać "przez chwilkę".


Kriski

2023-10-03, 16:02
@Velture Już sama próba zrozumienia tego fenomenu, jest stratą czasu który można przeznaczyć na bardziej pożyteczne zajęcia.

Pawehan

2023-10-03, 16:15
VeIture napisał/a:

Cały ten film jest dla mnie surrealistyczny jakiś. To jakieś amerykańskie krowidło pewnie z V8 pod maską albo V6 najmarniej a ta zapie**ala tym rozwożąc żarcie dla ubera... jak to się opłaca w ogóle?
Do tego to zostawianie odpalonego auta w czarnej dzielnicy...
Wielokrotnie byłem świadkiem jak w sklepach na zadupiach ludzie zostawiali odpalone samochody z dziećmi w środku a raczej niemowlakami... Nie rozumiem po ch*j tak ludzie robią. Znaczy oni tak robią "no na chwilkę" "bo na sekundkę"... no ale jeśli na chwilkę to na ch*j odpalone? Nawet jak jest upał to sie nie zdąży nagrzać "przez chwilkę".



No cóż po co zostawiają. A miałeś kiedyś słaby akumulator w aucie? Możesz mieć krowę V8 albo V6 , ale im większa krowa tym większy i sprawniejszy musi mieć akumulator do rozruchu.

Serrhol

2023-10-03, 17:13
No cóż, lepiej chyba wymienić akumulator niż samochód.

chorym

2023-10-03, 17:46
do murzynowa się nie bierze kursów, może się nauczy

Will70

2023-10-03, 20:47
Mam nadzieję że spróbowała chociaż zrobić zdjęcie nr rejestracyjnych

Pawehan

2023-10-04, 09:55
U nich auta V8 czy V6 to standard, tak samo jak stoiska broni w marketach. Ale akumulatory teraz robią takie ch*jowe, że wytrzymuje to kilka lat i nadaje się na śmietnik. Więc nie ma się co dziwić że ktoś zostawia auto odpalone , żeby na chwile gdzieś wyskoczyć. Złodziej kradnie taki samochód i na dzień dobry ma Akku do wymiany.