18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zjeść martwy płód? why not.

ImmoXZ • 2016-01-05, 15:17
Coś dla miłośników dania z martwych płodów. Filmik raczej dokumentalny.

Balut.



widać że jedzą tylko takie rzeczy bo szkielety z tych ludzików. Ciekawe czy gościu ma buty, kogoś mi przypomina.

Źródło : wykop

grudzin7

2016-01-05, 15:36
na hardzie widziałem już laski srające sobie do ust, albo tę japonkę wpie**alającą sałatkę z rzygowin :D powiedz mi więc jakim cudem ma mnie ugotowane jajko obrzydzić? :P

fun88

2016-01-05, 15:44
Ale z typa cisną beke hehe :krejzi:

dennissliwa

2016-01-05, 16:10
Typ taki szczur ale dobrze go się słucha.

~Sol

2016-01-05, 17:06
Zawsze jak oglądam podobne materiały, to szkoda mi, że u nas tak nie można. Stanęłaby sobie baba na chodniku z garem bigosu czy flaków, albo szyneczką chociażby. Nie tylko my moglibyśmy sobie na szybko coś dobrego zjeść, ale i ewentualni turyści mogliby popróbować naszych specjałów. A i ludzie by sobie parę groszy zarobili. j***ny sanepid.

saves

2016-01-05, 17:54
up
Pamiętam na Bazarze Różyckiego na Pradze - "Flaki, gorące flaki!!!" Ależ to była pychota... I wiadomo było, że nie są to żadne psy zmielone z budą. I komu to przeszkadzało?

sard

2016-01-05, 17:59
SolAngelica napisał/a:

Zawsze jak oglądam podobne materiały, to szkoda mi, że u nas tak nie można. Stanęłaby sobie baba na chodniku z garem bigosu czy flaków, albo szyneczką chociażby. Nie tylko my moglibyśmy sobie na szybko coś dobrego zjeść, ale i ewentualni turyści mogliby popróbować naszych specjałów. A i ludzie by sobie parę groszy zarobili. j***ny sanepid.


Słoneczko ty moje... bo to jest Polska i nikt Polaka tak dobrze nie wydyma na kasę jak inny Polak... i gdyby nie sanepid to już dawno w biedrach weszłyby oficjalnie do sprzedaży cztery smaki wymiocin niemowlęcych, mrożone kupy wyższych sfer, ser spod napleta prezia Jarosława, cygańskie korale z posypką czy macerowane świńskie uszy w sp***olinie islamskiej.

carlos232323

2016-01-05, 20:12
płyn owodniowy smakuje jak "woda z żółtka" :D co on pie**oli w ogóle.... co to jest woda z żółtka :D

Ri...........to

2016-01-05, 21:45
jakieś 40 kilowy globtroter wpie**ala baluta i dobrze, niech mu w masę idzie !!! suchy cham niemiłosiernie powinien z 6 takich dziennie jesć !

Dobrutro

2016-01-05, 23:08
@SolAngelica
To nie wina sanepidu tylko. Ale też konsumentów, którzy chcą taniego żarcia, w dużej ilości, dostępnego o każdej porze roku by długo można było przechowywać w lodówce. To dostajemy chemiczny chłam. Widziałem jak ludzie wybrzydzali, gdy facet sprzedawał dobre jakościowo swojsko wędzone wyroby "bo w Biedronce taniej".

Co do samego filmiku, w sumie co w tym obrzydliwego? To tak jak zjeść jajko na miękko z dodatkiem drobiu.

Darki72

2016-01-05, 23:17
saves napisał/a:

up
Pamiętam na Bazarze Różyckiego na Pradze - "Flaki, gorące flaki!!!" Ależ to była pychota... I wiadomo było, że nie są to żadne psy zmielone z budą. I komu to przeszkadzało?



Dokladnie, najsmaczniejsze pyzy i flaki. :)