18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

takija

2012-08-28, 15:49
Dobry melanż musiał być...ale ktoś sie słabo bawił ;)

Feragas

2012-08-28, 16:04
@Sarkos

Nie jestem zdesperowany, nie ważne czy piękna czy potwór, ważny otwór :-)

Cyrk

2012-08-28, 17:01
Oburzeni albo (jeszcze?) nie studiowali albo nie mieli przyjemności zakwaterowania w akademikach

sebaoko

2012-08-28, 17:20
no zal nieprzykryta lezy

dlugowieczny

2012-08-28, 17:22
Jukers napisał/a:





Ludzie, czy wy wierzycie serio w każdą rzecz, którą wam zasugerują?



No tak, bo takiej patologii przecież nie ma. Na jakim ty świecie chłopie żyjesz? Znam dziewczynę, która z takiej patologii pochodzi. Oprócz patologii tego typu, świat jest pełen biednych ludzi. Kiedyś wracając z imprezy, jechałem nocnym autobusem. Autobus był pusty, na jednym z przystanków wsiadła czteroosobowa rodzina. Po ubraniach było widać, że bieda aż piszczy. Mieli ze sobą reklamówki z pogniecionymi puszkami i jeszcze czymś. Nie wyglądali na ludzi pijących, nie było od nich czuć alkoholu, ani smrodu jak od meneli. Ich nastoletnia córka, gdy mnie zauważyła speszyła się, jakby jej się wstyd zrobiło. Żal mi takich ludzi, którym w życiu podwinęła się noga, lub urodzili się w rodzinie patologicznej, lub bardzo biednej. Taki właśnie jest ten świat i nie należy udawać, że jest inaczej, tylko dlatego, że tobie niczego nie brakuje.

Hatin

2012-08-28, 17:31
Collaaaa napisał/a:

Ja pie**ole jaka patologia. Żal mi tej dziewczynki.



Pracuję u lokalnego providera internetu i podobne sytuacje zdarzają się nad wyraz często. Są lepsze dzielnice i gorsze, w najgorszych dzielnicach ludzie żyją jak cyganie - dzieci latają nago, stare capy spite w ciul biją rodziny, nie ma pieniędzy na nic poza gorzałą i pie**olonym internetem - tak wygląda druga strona medalu naszego pięknego społeczeństwa.

ScrappyCoco

2012-08-28, 18:19
Skąd wiecie, że to jej starzy? Może to rano po jakiejś bibce re??

Herezzzy

2012-08-28, 18:37
to jest zdjecie w pogorszonej jakosci z fotografa, co ma tez konto na deviantart'cie. to nie rodzinka. raczej wyzwoleni znajomi :P

takija

2012-08-28, 18:39
ScrappyCoco napisał/a:

Skąd wiecie, że to jej starzy? Może to rano po jakiejś bibce re??



No k***a, być nie może....

Co do patologi to podzielam zdanie długowiecznego. Niestety ale takie jest życie. Nie wszystko jest uczcie i "zapracowane". Nie każda ludzka porażka jest wynikiem zaniedbania lub lenistwa...niestety. Takich ludzi szkoda, szczególnie tych młodych bo to właśnie oni nie wiele moga z tym zrobić bo są uwarunkowani przez los....kttory jest jaki jest. A w tym kraju tymbardziej. Sam mam w rodzinie ludzi którzy ledwo ciągną od 10 do 10... I wiem że mimo sporych chęci i włozonego wysiłku nie dali rady podnieść się z tej trudnej sytuacji. Wspieramy ich bo tylko tyle możemy.

CzlowiekKupa

2012-08-28, 18:56
Collaaaa napisał/a:

Ja pie**ole jaka patologia. Żal mi tej dziewczynki.



A mi nie, ch*j jej w dupę :)

Sarkos

2012-08-29, 12:37
Feragas napisał/a:

@Sarkos

Nie jestem zdesperowany, nie ważne czy piękna czy potwór, ważny otwór :-)



Tym bardziej przyjmij wyrazy współczucia.