18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zjebek genetyczny

~Angel • 2011-10-28, 14:40
Krówcia z mordą mopsa


Corey_09

2011-10-29, 10:04
a później wpie**alasz niedorozwinięte mięso

Pomurnik

2011-10-29, 10:34
ja pie**olę, Predator
a swoją drogą ciekawe jak mops tak wysoko doskoczył

androgenius

2011-10-29, 14:38
A moim zdaniem tak wygląda nawet lepiej niż zwykła krowa z tym swoim zajebiaszczo długim pyskiem.

Mularz napisał/a:



A skąd biorą się często tego typu błędy genetyczne?
Z działań kogo? Kosmitów?

Błędy genetyczne są wynikiem nieprawidłowej rekombinacji DNA co skutkuje mutacjami tkanek imbecylu. Mutacje genów mają miejsce w przyrodzie przez cały czas i jedynie dość rzadko skutkują poważnymi zmianami organizmu, z reguły ograniczają się do zmian wyglądu potomstwa z zachowaniem podobieństwa do rodziców. W ogromnie zdecydowanej większości za występowanie mutacji u zwierząt nie są odpowiedzialne jakiekolwiek działania człowieka, głąbie.

c#uDy

2011-10-29, 14:43
FryzjerZG napisał/a:

niby przykre, ale w sumime wyglada to dosc sympatycznie. Poglaskalbym ja raczej :)


gdzie

Pan Mularz

2011-10-29, 15:55
androgenius napisał/a:

A moim zdaniem tak wygląda nawet lepiej niż zwykła krowa z tym swoim zajebiaszczo długim pyskiem.

Błędy genetyczne są wynikiem nieprawidłowej rekombinacji DNA co skutkuje mutacjami tkanek imbecylu. Mutacje genów mają miejsce w przyrodzie przez cały czas i jedynie dość rzadko skutkują poważnymi zmianami organizmu, z reguły ograniczają się do zmian wyglądu potomstwa z zachowaniem podobieństwa do rodziców. W ogromnie zdecydowanej większości za występowanie mutacji u zwierząt nie są odpowiedzialne jakiekolwiek działania człowieka, głąbie.



Pudło "geniuszu". Jeśli chcesz mnie pouczać, to najpierw trochę się dokształć :)

Pomogę ci:

Mutacje w DNA mogą zachodzić spontanicznie lub pod wpływem działania określonych czynników zewnętrznych. Mutacje spontaniczne zachodzą zazwyczaj podczas replikacji DNA. Jest to proces niezwykle złożony i choć przebiega pod ścisłą kontrolą wielu enzymów, to zawsze istnieje pewne ryzyko popełnienia błędu. Mutacje takie pojawiają się raz na milion a nawet raz na miliard.

Istnieją też pewne czynniki chemiczne i fizyczne, zwane mutagennymi, które przyczyniają się do powstawania mutacji. Są wykorzystywane w laboratoriach, ale działają także w naturze. Są to m.in. promieniowanie UV, promienie X i gamma, wysoka temperatura oraz różnego rodzaju związki chemiczne.

kothletino

2011-10-29, 18:44
Szkoda mi tego psa.

.:...........:.

2011-10-29, 19:02
kothletino napisał/a:

Szkoda mi tego psa.



A ch*j z psem, j***ć je. Niektóre tylko są pożyteczne, reszta to szkodniki. :evil: