18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ziville Plattform (pol: Platforma Obywatelska)

Babosz • 2024-04-08, 11:23
Radny PO z Łodzi nie zawodzi. Według niego nazywanie nazistów Niemcami to "prawicowa propaganda".
Ale gdy ktoryś z gosci w TVN osmieli się powiedzieć, że Platforma jest partią proniemiecką to dziennikarz od razu zripostuje: "Pan naprawdę sam wierzy w to, co mówi?!"
Jak cudownie że ten dwugłos (tvpis i tvnPO) zostal zlikwidowany. Teraz mamy TVN i TVNbis w TVP i wszedzie Cudowny Pan Tusk jest kochany. Niech żyje demokracja, ktora wreszcie wróciła!

T3RMINATOR

2024-04-08, 11:28
Tusk to niemiecki agent tak jak Jarek powiedział


~REsadER

2024-04-08, 11:29
weź się do roboty :ja_pie**ole:


baronturbina

2024-04-08, 11:43
Sypiasz z Siriuzem i innymi niedojebami z tego portalu?

Babosz

2024-04-08, 11:45
Mowa o Marcinie Henczu




Siriuz

2024-04-08, 11:53
Zobaczcie jakie to wygodne. Teraz nie można nikogo oskarżyć o faszyzm bo od razu to jest wspieranie Putina.
Ciekawe co serduszka zrobią z symbolem miłości, bo co zrobiono z symbolem pomyślności to wiadomo.

baronturbina napisał/a:

Sypiasz z Siriuzem i innymi niedojebami z tego portalu?



Nie wylewaj tu swojej chorej zazdrości, bo jestem facetem bez zaburzeń orientacji seksualnej :)

baronturbina

2024-04-08, 14:40
Siriuz napisał/a:

Zobaczcie jakie to wygodne. Teraz nie można nikogo oskarżyć o faszyzm bo od razu to jest wspieranie Putina.
Ciekawe co serduszka zrobią z symbolem miłości, bo co zrobiono z symbolem pomyślności to wiadomo.
Nie wylewaj tu swojej chorej zazdrości, bo jestem facetem bez zaburzeń orientacji seksualnej


To jesteś facetem? Nie wiedziałem. W takim razem sorry, że twoje komunistyczne serduszko uraziłem.

Siriuz

2024-04-08, 15:09
baronturbina napisał/a:

To jesteś facetem? Nie wiedziałem. W takim razem sorry, że twoje komunistyczne serduszko uraziłem.



Mylisz antykomunizm z komunizmem totalniaku, ale przekręcanie wszystkiego jest typowe u lewactwa, całkiem jak ta wasza Antifa.

majeńka

2024-04-08, 15:42
Jako ktoś twierdzący jakoby popierał PiS (głosować na nich nie możesz bo na paszporcie pisze РФ), to że próbujesz nam wcisnąć bycie antykomunistą nie dziwi. Prawi i Sprawiedliwi wycierają sobię mordy jak to oni walczą z komunizmem, tymczasem ich program to czasy Gomułki (wieśniak tak głupi że nawet we własnym nazwisku błąd zrobił, jest więc drogi elektoratowi PiS), zaś metody rządzania to wujek Iosif. Zmienili tylko słowa "partia" na "naród", "klasa pracująca" na "patrioci", i nic poza tym.

Tak więc jesteś czerwony na wskroś, co widać w miejscach gdzie brunatna farba odpada.

Siriuz

2024-04-08, 16:20
majeńka napisał/a:

Jako ktoś twierdzący jakoby popierał PiS (głosować na nich nie możesz bo na paszporcie pisze РФ), to że próbujesz nam wcisnąć bycie antykomunistą nie dziwi. Prawi i Sprawiedliwi wycierają sobię mordy jak to oni walczą z komunizmem, tymczasem ich program to czasy Gomułki (wieśniak tak głupi że nawet we własnym nazwisku błąd zrobił, jest więc drogi elektoratowi PiS), zaś metody rządzania to wujek Iosif. Zmienili tylko słowa "partia" na "naród", "klasa pracująca" na "patrioci", i nic poza tym.
Tak więc jesteś czerwony na wskroś, co widać w miejscach gdzie brunatna farba odpada.



Przyjmę, że do mnie te wysrywy, chociaż nie napisałaś wprost. W zasadzie powinienem był olać i przyjąć, że piszesz do kogoś innego... ale wasze kłamstwa trzeba prostować. Po pierwsze nigdy nie twierdziłem, że popieram PiS, po drugie nie wiem co jakiś Twój zj***ny paszport ma do tego na kogo mogę głosować. Jestem anarchistą, absolutnym przeciwieństwem waszych totalistycznych upodobań. Kiedyś mówiło się na to liberalizm, a potem przyszły k***y, które zawłaszczyły to pojęcie dokładnie tak robi to radykalna parszywa lewica. Potem liberałowie zostali przemianowani na libertarian, a teraz próbujecie z wolnych ludzi robić komunistów. Rzygać się chce.

baronturbina

2024-04-08, 18:35
Siriuz napisał/a:

Mylisz antykomunizm z komunizmem totalniaku, ale przekręcanie wszystkiego jest typowe u lewactwa, całkiem jak ta wasza Antifa.


Lubisz ruskie i komunę. ch*j a nie anarchista z ciebie. Jestes troche jak bezpański kundel a troche jak trans szukający swojej seksualności u kogoś w dupie.

Siriuz

2024-04-08, 21:28
baronturbina napisał/a:

Lubisz ruskie i komunę. ch*j a nie anarchista z ciebie. Jestes troche jak bezpański kundel a troche jak trans szukający swojej seksualności u kogoś w dupie.



Już kumam, to są Twoje projekcje. Skrajny przypadek projekcji.

majeńka

2024-04-09, 00:39
Siriuz napisał/a:

Jestem anarchistą, absolutnym przeciwieństwem waszych totalistycznych upodobań.

Tu gadasz jak lewak który "identyfikuje" się jako helikopter bojowy mimo że tym helikopterem nie jest.

Oceniam poglądy które głosisz, a nie fałszywe etykietki które sobie przyklejasz.

Siriuz

2024-04-09, 01:13
majeńka napisał/a:

Tu gadasz jak lewak który "identyfikuje" się jako helikopter bojowy mimo że tym helikopterem nie jest.
Oceniam poglądy które głosisz, a nie fałszywe etykietki które sobie przyklejasz.



A jakie to poglądy według Ciebie głoszę? Gdzie jest ten mój rzekomy komunizm o którym razem z chłopakiem mówicie?

Ork.Fajny

2024-04-09, 14:43
Babosz napisał/a:

Jak cudownie że ten dwugłos (tvpis i tvnPO) zostal zlikwidowany. Teraz mamy TVN i TVNbis w TVP i wszedzie Cudowny Pan Tusk jest kochany. Niech żyje demokracja, ktora wreszcie wróciła!


No i...? Ponoć urodziłeś się w 1990. Powinieneś doskonale pamiętać koalicję PO-PSL w latach 2007 - '15 i czasy kiedy TVP mówiło to samo co TVN. Tyle się zmieniło że nic się nie zmieniło.




majeńka napisał/a:

Prawi i Sprawiedliwi [...] zaś metody rządzania to wujek Iosif. Zmienili tylko słowa "partia" na "naród", "klasa pracująca" na "patrioci", i nic poza tym.


Bez przesady. O ile program mają jak Gomułka, to gdyby rządzili jak Stalin to by żądnych wyborów nie było a JarKacz zasuwałby w białej marynarce z przypadkową dziewczynką do zdjęć. Stalin wiedział co robi, PiS to nieudacznicy. I to nie jest pochwała Stalina a ocena nieudolności PiS.


Siriuz napisał/a:

Teraz nie można nikogo oskarżyć o faszyzm bo od razu to jest wspieranie Putina.


A to nowość...? Banda idiotów co się zna na polityce jak ja na balecie (a się nie znam), zaczęła używać Putina jako nowego sposobu obrażania przeciwników. Śmiesznie to brzmi w kontekście ludzi srających na PiS a na przykład wspierających PO/PSL, które przed 2015 rokiem wspierało Obame a który to wysłał Clinton to Ławrowa aby poluźnić stosunki po wojnie gruzińskiej co potem zaowocowało kupnem komponentów do ich wojska i pierwszym atakiem na Ukraine w 2014...
Używanie onuc i innych takich to prosty test lakmusowy. Ktokolwiek tego używa ten jest tumanem i nie wie za wiele o polityce poza najprostszymi emocjonalnymi anty-faktami. Coś jak Lempart udająca walkę o prawa kobiet i oblewająca jakieś budynki które potem pani sprzątaczka w średnim wieku musi po niej sprzątać. Anty-teza tego co mówią.