18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zipline Catapult

hrabia9933 • 2012-12-14, 19:40
Kolejna zajebista produkcja devinsupertramp, tworcyt m.in. assassin's creed in real life czy epic rope swing ;)


Sevar

2012-12-15, 16:20
Szczęśliwy bez pieniędzy, to jak umyty bez wody..

jołop

2012-12-15, 16:26
Trochę wysiłku, wytrwałości i ambicji. Można wszystko, nawet bez wielkich pieniędzy. Pozdro dla wszystkich
maruderów ;)

ToPrzeciezJa

2012-12-15, 17:38
Nie zesrajcie się wszyscy z tej zazdrości :amused:

makaba

2012-12-15, 19:28
darthbercik a może nie każdy chce wyjeżdżać z tego "nędznego kraju"? Może dla nie których znaczy on coś więcej jak tylko obecne miejsce pobytu i nie wyobrażają sobie że mogli by go opuścić? Chcą tutaj godnie żyć, pracować, bawić się i umierać jednak nie mają siły przebicia by zmienić obecną sytuację. Porządni i wartościowi ludzie zawsze zostają w cieniu a szumowiny dochodzą do głosu nawet na takim portalu jak ten.

pjm77

2012-12-15, 20:00
błazen napisał/a:

pjm77, ty tak na poważnie? Jeśli tak to żal mi ciebie. Pochwal się jak już cie przecfelują w więzieniu do którego trafisz za niumyślne spowodowanie trwałego uszczerbku na zdrowiu.



Twój żal nie jest mi do niczego potrzebny. Te lata mam już za sobą i jakoś wyszedłem z tego obronną ręką, nic naprawdę poważnego mi się nie stało ani nic naprawdę poważnego nikomu nie zrobiłem. Te proroctwa to rozumiem na podstawie własnego doświadczenia snujesz? Czy na podstawie tego co w gazetach piszą? Sorry chłopaki ale na bandę zjebów bez charakteru was chowają w dzsiejszych czasach.

grubychudy

2012-12-15, 22:38
pkh
Fajna zabawa, ale co tu dużo mówić...trzeba mieć bogatych rodziców ..

Nie nie bogatych rodziców tylko trzeba ruszyć dupę z przed komputera, skończyć jakieś studia i wziąć się za robotę! I nie żalcie się że praca w Polsce za 1200, jak się jest debilem to tak kasa w biedronce i heja.
Powyższe nie dotyczy gimbazy, wy się weźcie za trądzik

merh

2012-12-16, 12:18
do tego akurat hajsu nie potrzeba.do tego potrzeba miejsca,ktore w polsce zaraz ktos by zamknał lub opodatkował ten sposob zabawy. Ewentualnie nasłaliby milicje ,a wielcy stróze prawa sp***olili by całą zabawę.

SadAss

2012-12-16, 14:54
pkh napisał/a:

Fajna zabawa, ale co tu dużo mówić...trzeba mieć bogatych rodziców ..



ja dużo kasy nie mam, a taką tyrolkę z kuzynem nie raz robiliśmy. Wystarczy tylko ruszyć dupę z przed komputera...