18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zima tuż tuż

CrazyEdek • 2023-12-10, 12:20
A odmrożę sobie szybki.


Zer'aThul

2023-12-10, 14:51
Heliar napisał/a:

Jeśli ty zostawiasz auto odpalone i idziesz do domku na kawkę, to gratuluję rzęcha, którego nikt nie podpie**oli albo, zj***nia umysłowego.




Tak to działa w państwach cywilizowanych. Nikt nie bierze niczego, co nie jest jego - zwłaszcza z czyjejś posesji czy podjazdu. Ale jak się nasprowadzało murzynów, to ludzie później ponoszą tego konsekwencje.

Co więcej - kraj nawet nie musi być jakoś super cywilizowany, wystarczy, że jest przestrzegane prawo, a w razie jego złamania jest konsekwencja. Wujas mi opowiadał, jak był na przełomie lat 70/80 w Iraku i nstawiali fabryki albo cementownie. Otwartą paczkę fajek można było zostawić na dachu samochodu albo na masce - nikt niczego nie kradł, bo była kara chłosty. Ale odkąd murzyny zaczęli być traktowani lepiej, niż ludzie, to puściły im wszelkie hamulce.

korowiow777

2023-12-10, 15:21
Od dwudziestu lat nie kupuję innych aut niż te z webasto. Na garaż mnie nie stac, na ogrzewanie niezależne tak.

viking19

2023-12-10, 15:25
Zer'aThul napisał/a:

Otwartą paczkę fajek można było zostawić na dachu samochodu albo na masce - nikt niczego nie kradł



no rzeczywiście, wyznacznik uczciwości. xd
a sztabkę złota leżącą na dachu samochodu, to tez tak mijali od niechcenia?
nie neguje twojej historii, no ale przykład z paczką fajek(i to jeszcze otwartą! xD), to taki trochę z dupy. ;)

KosmatyHui

2023-12-10, 16:01
I wlasnie dlatego, ja mam ogrzewanie postojowe.

takisobie2

2023-12-10, 16:27
Wczoraj pod dość duzym sklepem typu market stały dwa uruchomione i bynajmniej nie były to jakies truoiszcza. Nie, nie w Polsce. Jest kolorowo jesli chodzi o skórę ale o dziwo wszyscy grzeczni. Nie wiem jak jest po większych miastach, ale w takich 20- 30k mieszkańców, nieraz widziałem zaparkowaną torebkę zamiast auta i nikt w niej ani nie grzebal, ani nie przesuwał. Sam nieraz wysiadając z auta zapomniałem wyjąc kluczyki ze stacyjki i bywało, ze auto przestało 8 czy 9 godzin. Radio zniknelo dopiero po 6 miesiącach parkowania gdzie popadnie. Szafka w robocie otwarta na ościez, a w srodku wszystko. Dokumenty, klucze , kasa. Nigdy nic nie zginęło. A w domu w PL roweru pod oknem strach było zostawić na chwilę bo jakaś menda zaraz go przzytuliła. piwnice czyszczone regularnie.

Gruchenfuhrer

2023-12-10, 20:04
takisobie2 napisał/a:

Wczoraj pod dość duzym sklepem typu market stały dwa uruchomione i bynajmniej nie były to jakies truoiszcza. Nie, nie w Polsce. Jest kolorowo jesli chodzi o skórę ale o dziwo wszyscy grzeczni. Nie wiem jak jest po większych miastach, ale w takich 20- 30k mieszkańców, nieraz widziałem zaparkowaną torebkę zamiast auta i nikt w niej ani nie grzebal, ani nie przesuwał. Sam nieraz wysiadając z auta zapomniałem wyjąc kluczyki ze stacyjki i bywało, ze auto przestało 8 czy 9 godzin. Radio zniknelo dopiero po 6 miesiącach parkowania gdzie popadnie. Szafka w robocie otwarta na ościez, a w srodku wszystko. Dokumenty, klucze , kasa. Nigdy nic nie zginęło. A w domu w PL roweru pod oknem strach było zostawić na chwilę bo jakaś menda zaraz go przzytuliła. piwnice czyszczone regularnie.



Aż kusi, by w takiej sytuacji zostawić w piwnicy butelki pełne alkoholu z dodatkiem mielonego szkła...

zbigniewz

2023-12-10, 22:08
Jak to w Ameryce to ze 150 tysięcy dolarów za złamanie ręki z czego ubezpieczenie pokryje z 40

Takafura

2023-12-10, 22:24
r061071 napisał/a:

juz to widze ze ty taki idealny albo nigdy nie miałes auta (...)



Nie widzisz różnicy ? Ja mam jednego czarnego w powiecie i od 20 lat nie zamykam aut stojących przed bramą. A ten idiota sam się prosił.


Krak

2023-12-11, 07:46
i bardzo k***a dobrze, zostawił kopcące auto to ma

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2023-12-11, 11:33
SkoPio1 napisał/a:

Powyższe to typowa odzywka ludzi ciężko upośledzonych umysłowo.
;>

Nie, z tego, że on skonstatował fakt, nie wynika, jak nieudolnie usiłujesz sugerować, że on jeździ, nie jeździ, ani dokąd jeździ, ani czy popełnia błędy.
Na filmie zarejestrowano bandytę, który kradnie samochód WYŁĄCZNIE dlatego, że jakiś idiota włączył silnik, opuścił samochód i sobie poszedł dokądś.
NIE, z tego NIE WYNIKA, jak będziesz znowu głupio próbował imputować, że rozgrzeszam kogokolwiek.
Też stwierdzam fakt.
I tego też nie wynika czy jeżdżę, jeśli jeżdżę - to czym, jak jeżdżę, dokąd, kiedy...
  Gdyby idiota nie zostawił bez opieki otwartego i włączonego samochodu, to nie byłby bohaterem tej wstawki.
A filmik przy okazji dowodzi, że idiotów nie sieją, sami się rodzą.
;>



Ale pie**olnięta jednostka. Z Twoim tokiem rozumowania umysłowego odpadu społecznego to jak kobieta ubierze spódnice to każdy może jej pod p*zde zaglądać, bo jak by ubrała spodnie to by nie miał taki ktoś z takim intelektem jak Ty okazji tego zrobić ? No bardzo mądrze.

takisobie2 napisał/a:

Wczoraj pod dość duzym sklepem typu market stały dwa uruchomione i bynajmniej nie były to jakies truoiszcza. Nie, nie w Polsce. Jest kolorowo jesli chodzi o skórę ale o dziwo wszyscy grzeczni. Nie wiem jak jest po większych miastach, ale w takich 20- 30k mieszkańców, nieraz widziałem zaparkowaną torebkę zamiast auta i nikt w niej ani nie grzebal, ani nie przesuwał. Sam nieraz wysiadając z auta zapomniałem wyjąc kluczyki ze stacyjki i bywało, ze auto przestało 8 czy 9 godzin. Radio zniknelo dopiero po 6 miesiącach parkowania gdzie popadnie. Szafka w robocie otwarta na ościez, a w srodku wszystko. Dokumenty, klucze , kasa. Nigdy nic nie zginęło. A w domu w PL roweru pod oknem strach było zostawić na chwilę bo jakaś menda zaraz go przzytuliła. piwnice czyszczone regularnie.



jakiś lewacki tęczowy zwolennik widać. Ale nie musisz się wysilać, te czasy nie wrócą. Za kolorowo sie zrobiło.

ellsworth

2023-12-11, 23:17
r061071 napisał/a:

juz to widze ze ty taki idealny albo nigdy nie miałes auta albo jezdzisz tylko w niedziele do kosciola na 12 to wyjasnia sprawe



weź nie pie**ol, bo to trzeba być faktycznie idiotą bez wyobraźni żeby zostawić samopas samochód z kluczykami w śodku i odpalony i pójść gdzieś w p*zdu! To tak jakbyś sobie położył gdzieś nabity pistolet. Taki sam brak wyobraźni u ludków, którzy nie rozumieją czym jest ODPOWIEDZIALNOŚĆ za przedmot, mogący stanowić zagrożenie dla postronnych!

Zer'aThul napisał/a:

Tak to działa w państwach cywilizowanych. Nikt nie bierze niczego, co nie jest jego - zwłaszcza z czyjejś posesji czy podjazdu. Ale jak się nasprowadzało murzynów, to ludzie później ponoszą tego konsekwencje.
Co więcej - kraj nawet nie musi być jakoś super cywilizowany, wystarczy, że jest przestrzegane prawo, a w razie jego złamania jest konsekwencja. Wujas mi opowiadał, jak był na przełomie lat 70/80 w Iraku i nstawiali fabryki albo cementownie. Otwartą paczkę fajek można było zostawić na dachu samochodu albo na masce - nikt niczego nie kradł, bo była kara chłosty. Ale odkąd murzyny zaczęli być traktowani lepiej, niż ludzie, to puściły im wszelkie hamulce.



Nie rozśmieszaj mnie! Spróbuj sobie w cywilizowanym państwie zostawić samopas sprzęt, który może stanowić zagrozenie dla postronnych, do którego byle dzieciak może wsiąść. Dostaniesz tak jebutną karę, że się nie pozbierasz. Wtedy może dopiero zrozumiesz jak to wygląda w cywilizowanych krajach. Taka pogarda dla elementarnej odpowiedzialności za swoje rzeczy nie jest domeną państw cywilizowanych tylko dziczy pokroju rosji.

Cymesowy

2023-12-13, 13:04
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Ale pie**olnięta jednostka. Z Twoim tokiem rozumowania umysłowego odpadu społecznego to jak kobieta ubierze spódnice to każdy może jej pod p*zde zaglądać, bo jak by ubrała spodnie to by nie miał taki ktoś z takim intelektem jak Ty okazji tego zrobić ? No bardzo mądrze.
jakiś lewacki tęczowy zwolennik widać. Ale nie musisz się wysilać, te czasy nie wrócą. Za kolorowo sie zrobiło.



Argument jest taki że idąc przez dzielnice znaną z przemocy wobec kobiet laska ubrana w miniówę nie jest winna temu że została zgwałcona ale jest tępą cipą bez instynktu samozachowawczego, tak samo jest w każdej innej podobnej sytuacji...

i

2023-12-14, 15:48
Nie ma tak łatwo! Każdy musi skrobać!

8-bit

2023-12-16, 10:56
Heliar napisał/a:

Jeśli ty zostawiasz auto odpalone i idziesz do domku na kawkę, to gratuluję rzęcha, którego nikt nie podpie**oli albo, zj***nia umysłowego.


Świeta racja .