18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zima Pciągi

Musashi_Miyamoto • 2023-12-08, 20:44
Ciężka praca do tego zima, nie przyjemnie i jeszcze ciężej... Wiele lat już przepracowanych i życie do dupy...

Tylko czy to oznacza że nie trzeba uważać na torach...


Caanonierka

2023-12-09, 07:44
Ruch jak na Marszałkowskiej! :-)

M883

2023-12-09, 09:50
KukiPL napisał/a:

Jak maszynista był trzeźwy, jak tam same wagony były?



To jest górka rozrządowa. Normalna sprawa na kolei.

KrisXman

2023-12-09, 10:54
TerazPolska123 napisał/a:

jak ja śmieje się z tych obleśnych spasionych ludzi którzy w sytuacji kryzysowej nie utrzymują się na nogach



Jebaj sie anorektyczna wysportowana k***o chłop próbował ratować życie koledze jak umiał w takich warunkach żeby ciebie k***o nikt nie ratował zdychaj szmato

ClemenMurray

2023-12-09, 11:58
SkoPio1 napisał/a:

Njus sprzed 5 dni:



Zajebisty k***a njus. Artykuł traktuje o 3 pracownikach kolei, z tego dwóch potrąconych i j***nym POCIĄGU. Widzisz gdzieś tam pociąg czy same wagony? A do trzech potrafisz liczyć? Dosłownie wystarczy ruszyć łbem żeby to zweryfikować, ale ch*j tam, łatwiej kopiuj/wklej.

piterzaut

2023-12-10, 20:47
TerazPolska123 napisał/a:

jak ja śmieje się z tych obleśnych spasionych ludzi którzy w sytuacji kryzysowej nie utrzymują się na nogach



Baranie, ubierz robocze ciężkie buciory, grube ocieplane spodnie robocze i kurtkę, brodź w śniegu pod którym są podkłady kolejowe i metalowe elementy zwrotnicy. I wtedy baw się w baletnicę. Powodzenia.

LouisdeFunes

2023-12-11, 04:42
bercisko napisał/a:

Gdzie tam jest pociąg? Ja tam widzę atonomiczne wagony zagłady co zapie**alają gdzie popadnie



Poczytaj sobie cymbale Co to jest Górka rozrządowa

przewoz_pw

2023-12-19, 10:46
SkoPio1 napisał/a:

Njus sprzed 5 dni:



To różne wypadki. Ten raczej nie u nas, bo górki rozrządowe są w zasadzie już nieużywane. Może Rosja.
A pod Jaszczowem potrącił pociąg pasazerski.