18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zielone pole

biedronka19920 • 2011-04-11, 04:00
Słaba jakość, ale kumaci wiedzą o co chodzi. :maryska: Niestety brak topków, ale sama obecność nakręca. :maryska:

biedronka19920

2011-04-12, 13:35
Dziechu@ Miejsce to znajduje się w Austrii, a z tego co mi wiadomo nie ma tam legalizacji, więc wątpie, że jakiś tam rolniczek zasadziłby sobie tego ileś tam hektarów. Wystarczy też spojrzeć na kształt roślin i odrazu widać, że uprawiana jest do innych celów, a nie do palenia. Wrzucam bo chcę, a nie podoba się to wypad. Nie pisałem nic na temat, że palę zielsko czy papierosy, a gdyby nawet to ch*j ci to tego. Legalizacja jak i przerobienie Polskę na Holandię mam gdzieś, ale nawet gdybym chciał, też ch*j ci do tego. Twoje ego pewnie wzrosło po twojej śmiesznej wypowiedzi. Zaczadził? Nie przypominam sobie, zebym pisał, że to wszysko spalę, więc po co wypisujesz bzdety znawco. No, ale ch*j. Każdy wie lepiej bo nie dodałem w opisie, że uprawiana jest w celach przemysłowych.

161ZT650

2011-04-12, 13:57
nie zesrajcie się ...

karlithe

2011-04-12, 14:50
a jak zobaczysz pole rzepaku to tez się tak jarasz?

gumol

2011-04-12, 15:37
e TY! biedronka! umrzyj albo przestań już sobie zaprzeczać :D

johny009

2011-04-12, 16:12
Są wiatraki jest Holandia

biedronka19920

2011-04-12, 16:19
WujekJac@ Nie i nie zwaracaj sie do mnie jak pedał.

johny009@ Muszę cie rozczarować bo takie wiatraki posiada nie tylko Holandia.

Wilson2628

2011-04-12, 16:22
pie**ole. Naoglądali się Bednarka i teraz k***a "jarają zioło"...

Bozo_GT

2011-04-12, 18:47
biedronka19920 napisał/a:

Dziechu@ Miejsce to znajduje się w Austrii, a z tego co mi wiadomo nie ma tam legalizacji, więc wątpie, że jakiś tam rolniczek zasadziłby sobie tego ileś tam hektarów. Wystarczy też spojrzeć na kształt roślin i odrazu widać, że uprawiana jest do innych celów, a nie do palenia. Wrzucam bo chcę, a nie podoba się to wypad. Nie pisałem nic na temat, że palę zielsko czy papierosy, a gdyby nawet to ch*j ci to tego. Legalizacja jak i przerobienie Polskę na Holandię mam gdzieś, ale nawet gdybym chciał, też ch*j ci do tego. Twoje ego pewnie wzrosło po twojej śmiesznej wypowiedzi. Zaczadził? Nie przypominam sobie, zebym pisał, że to wszysko spalę, więc po co wypisujesz bzdety znawco. No, ale ch*j. Każdy wie lepiej bo nie dodałem w opisie, że uprawiana jest w celach przemysłowych.


:homer:
Twój opis filmiki jakoś temu zaprzecza.Poza tym po kiego ch*ja wrzucałbyś na sadola filmik z konopiami przemysłowymi ???

Kosamela

2011-04-12, 19:04
No męskie konopie to Ty zajarasz.

dQrw10nYk0k5

2011-04-12, 22:50
Upali się taki gównem 17kategorii i później

myśli, że jest w ch*j fajny.

Dziechu

2011-04-13, 00:17
Słuchaj biedronka, stonka czy inny robaku. Na bank jesteś takim znawcą że po kształcie liści rozpoznajesz do jakich celów służy...? A legalizacja do konopi przemysłowych ma się jak Koran do katolicyzmu. Ja pie**ole nauczcie się że nie marihuana a THC jest zakazane w Polsce... Badany jest jego poziom w danej roślinie. k***a przecież jest tyle odmian gdzie nawet przy bardzo wysokiej zawartości THC krystalizuje się ono na liściach. A ty wyjeżdżasz z tekstem że po kształcie liścia... Śmiech na sali. I zauważ, że czytanie ze zrozumieniem się kłania bo cała moja wypowiedź nie była kierowana do Ciebie tylko jeszcze do dwóch innych użytkowników.

biedronka19920

2011-04-13, 10:25
Napisałem po kształcie roślin,a nie liścia, więc czytanie ze zrozumieniem się kłania. Rośliny na filmiku maja po jednej łodydze i pare liści, a drzewka, które mają dać ten cenny (susz) przycina się od małej i staje się ona rozłożysta, czyli można się domyślić, że mają różne zastosowanie. Nie wiem dlaczego z Polską mi tu wyjeżdżasz, a takie info pewnie każdy posiada. Zresztą sram na to zielsko.

dzums

2011-04-13, 12:40
i debile się cieszą, tylko nie wiedzą że z takiej samosiejki gówno jest

solton021987

2011-05-29, 18:35
Set napisał/a:

z liści to ja budyń robię :D


Budyń zajebisty, dwa dni po takim deserze dochodziłem do siebie :-D