18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zielona strzała ...

~McSadol • 2022-09-24, 21:23
skuteczne wyhamowanie motoc**y ...


Kuroń

2022-09-25, 18:58
croyna napisał/a:

dobrze, nie zesraj się



Tobie to nie grozi, po takim wysiłku intelektualnym.. Chyba że już wspiąłeś się na wyżyny.

Mazi118d

2022-09-25, 21:22
Juzwa napisał/a:

A gdzie jest przepis, że musisz zapie**alać równo z ograniczeniem prędkości? Jeśli chodzi o autostrady, to minimalna prędkość jest określona. Pokaż mi autostradę, gdzie wolno jechać ponad 200 km/godz. W Niemczech masz ZALECANĄ prędkość 130km/godz na autostradzie. Jeśli dojdzie do wypadku i udowodnią ci, że jechałeś szybciej, to ubezpieczyciel pokaże ci środkowy palec. Za twój złom i za furę czy fury przez ciebie zniszczone zapłacisz ze swojej kieszeni. Trzeba być popie**olonym, żeby jechać motorkiem ponad 200. Niech sp***ala na tor wyścigowy. Nie stać go? Tym bardziej niech wypie**ala z drogi publicznej.


Cała Twoja wypowiedź to jakaś parodia
Po pierwsze nią ma na autostradzie prędkości minimalnej(jest tylko o pojazdach min 40km/h osiągających) po drugie nie ma czegoś takiego jak odmowa wypłaty odszkodowania na podstawie prędkości(mogą obniżyć odszkodowanie jeżeli przyczynisz się do kolizji ale odmowa może być tylko jak jedziesz nachlany, naćpany lub celowo jebiesz dodatkowo jeszcze na torze nie działa AC ani OC



:shock:

Co do działania AC to nawet po zgraniu czujników z otwarcia poduszek i ostatnich 5 sek przed ich otwarciem to i tak wypłacają. Ostatnio miałem szkodę na yarisie gr i pomimo że na zapisie z poduch wyszło ponad 200km/h w momencie otwierania (a max w Polsce to 140km/h) to i tak wypłacili pełne ac bo nie ma znaczenia ile zapie**alasz tylko czy nie robisz szkody celowo, czy nie jesteś naj***ny i czy nie na torze(ten zapis jest najbardziej wk***iający bo wszyscy wysyłają na tor a to właśnie na torze nie działa ubezpieczenie)

vodka81

2022-09-26, 09:59
co za j***ny pedał z tego tirowca, widzi że ktoś zapie**ala i nawet cieć w lusterko nie spojrzy, mógł mieć człowieka na sumieniu