18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zidiociali złodzieje

Chupacabra • 2012-10-02, 15:48
Takiego numeru nie wywinęli nawet bohaterowie najgłupszych amerykańskich komedii.


Złodzieje z domu staruszki wynieśli telewizor, biżuterię i dwie szkatułki z tajemniczą zawartością. Gdy po otwarciu zobaczyli w nich biały proszek byli wniebowzięci. Taka ilość narkotyków nie wpada w ręce często, więc postanowili od razu uczcić „dar od losu” wciągając kilka dawek.

Staruszka zgłosiła włamanie na policji i poinformowała o stracie ważnych dla niej szkatułek. Gdy policjanci ujęli zamelinowanych bandytów okazało się, że wciągnęli już znaczną część babcinego towaru. Funkcjonariusze podczas aresztowania nie mogli jednak ukryć ogólnego rozbawienia.

Niczego nieświadomi złodzieje "zażywali"... prochy męża i dwóch psów właścicielki mieszkania! O ich głupocie wspominają media na całym świecie. Szkoda, że prawo zabrania publikowania twarzy podejrzanych. Gdyby nie ono, pomysłowe złodziejaszki byliby już celebrities.

Źródło: KLIK

..Nigdzie nie jest podane gdzie owa kradzież się wydarzyła. Choć nie zdziwiłbym się gdyby to było w Polsce :mrgreen:

ul...........rt

2012-10-02, 15:54
W Polsce nie wolno trzymać prochów zmarłych w domu...zresztą prochów do ćpania też nie ;)

miszcz310

2012-10-02, 17:23
Poza tym w Polsce nie ma aż takich głupich ludzi, no chyba żeby dziadek i psy były w postaci płynnej, najlepiej w jakiejś ładnej butelczynie to co innego.

~Velture

2012-10-02, 17:31
Czyli chwiiiiiilaaaaa.... sekundke.... dajcie na zebranie myśli....

Czyli to było tak: Zaj***li niewiadomy biały proszek. Wciągneli go. ???. Wciągneli później znaczną część.
Znaczy ,że albo ich poklepało po tym proszku albo poj***ni są...

bishfinger

2012-10-02, 19:03
przypomina mi to niedawą sytuacje gdy ponad 50 letni facet razem ze swym 20-kilkuletnim synem wystawili dom do sprzedania w internecie, narobili masę zdjęć a tam ogrodzenie kradzione, w środku kradzione figurki z kościolów, mieli nawet zwinięte z fortu w Krakowie okiennice.

CzłowiekDepresja

2012-10-02, 19:27
Myślałem, że prochy są szaro-popielate bardziej niż białe...

rockface123

2012-10-02, 20:23
hmm szkoda że to nie były ,,czyszcące prochy" bo by wysrali jelita

ul...........rt

2012-10-02, 20:25
Czyli powiedzenie zażywasz-przegrywasz ma tutaj sens ;)

Mc6

2012-10-04, 00:50
zdjęcie jednego ze sprawców zdarzenia:

Saint Spear

2012-10-04, 00:54
Zrodlo jest mniej wiarygodne niz Fakt albo Super Express, a cala historia krazy jako "urban legend" dluzej niz istnieje internet dzieciaku.

dostępny_nick

2012-10-04, 10:16
A myślałem, że takie rzeczy to tylko w Zanim odejdą wody...

podgor5

2012-10-04, 23:10
fejk. w jakimś filmie był motyw że murzyni wciągali skremowanego nieboszczyka i potem objawiał im się jako duch podczas 'narkotycznej fazy'

no ale jako historia do opowiadania idealne

Jerzyzwieży

2012-10-07, 02:59
Jakoś mnie nie zdziwiło, że to negro :amused: