18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zgon

maciora12 • 2013-05-25, 15:55
Typ zaj***ł totalnego zgona


czarek1001

2013-05-25, 16:02
Polacy to umieją nie przytomny od picia alkoholu jak damy mu więcej to na pewno się obudzi...

gruchens

2013-05-25, 16:03
Naj***nego kumpla się strzeże jak oka w głowie żeby go nie okradli, przenosi się go z dala od wody żeby po pijaku nie wpadł na głupi pomysł i się nie utopił, a także odprowadza się go do domu albo zapewnia jakiś dach nad głową. NIE filmuje się go i NIE wrzuca do netu.
- niepisana etykieta picia alkoholu

A tak w ogóle to kompletnie nieśmieszne. Przecież każdy się przynajmniej raz naj***ł i widział kogoś innego naj***nego.

zeski

2013-05-25, 16:09
Zgon jak zgon dali byście mu spokój...
Piwo za opieke pojenie żuberkiem i wgl.

da...........za

2013-05-25, 16:29
Poszedłem z kolega na dyskoteke. Znamy sie bardzo długo, ale nie bylismy razem na imprezie nigdy. mieszkamy od siebie w odległosci ok 2 km. Ten raz był pierwszy i ostatni z takim kolega. Ostra impreza byla dla mnie. Typ praktycznie nie pił. Pamietam że wychodziliśmy, że taxi, i budze sie w domu. Dzwonie i pytam. A on, ze pojechalismy z disco taxi. On sie wysadził pod domem i tyle. Kurrrr, mnie zostawił samego. dlatego pewnie 'licząc kase' za 2 km od niego do mnie zapłaciłem 50 zł. Spoko. Złamal noge niedawno...hehehe, a łożko sobie kupił. Powiedziałem poczekaj na mnie do 18 to ci pomoge... hehehe taki ch*j. :) hehehehe I taki sam z takimi kolegami ten.

ProVVe

2013-05-25, 17:44
@gruchens ma rację, ale przyznam że to tankowanie na zgonie mnie trochę rozbawiło...

Nic tylko pogratulować mu kumpli...

ds...........gr

2013-05-25, 18:49
gruchens napisał/a:

Naj***nego kumpla się strzeże jak oka w głowie żeby go nie okradli, przenosi się go z dala od wody żeby po pijaku nie wpadł na głupi pomysł i się nie utopił, a także odprowadza się go do domu albo zapewnia jakiś dach nad głową. NIE filmuje się go i NIE wrzuca do netu.
- niepisana etykieta picia alkoholu

A tak w ogóle to kompletnie nieśmieszne. Przecież każdy się przynajmniej raz naj***ł i widział kogoś innego naj***nego.



Przecież to Rychu, pewnie sam to wrzucił na yt.

SiuWax009

2013-05-25, 19:23
Dobry Sk***ysyn Piwo

massq

2013-05-25, 21:41
Murzyński ch*j w dupę tym, którzy filmują naj***nych kumpli.

Xan666

2013-05-26, 02:33
Filmik spoko, śmieszny (zwłaszcza dalsze picie po %) ale do oglądania w gronie znajomych a nie na neta. Jego "koledzy" to zwykłe k***y i powinno się ich eksterminować jak ciapatych, żydów i cyganów! ch*j wam w dupy ścierwa! - albo to wasz kolega albo nie!! (jak dla mnie to NIE)

Tw...........ir

2013-05-26, 02:39
my mamy zdjęcia do własnego wglądu i tylko na imprezie we własnym gronie oglądamy.. i to sa kumple a to tutaj to tempe ch*je

Ba...........co

2013-05-26, 02:39
Kulturalne zwłoki, śpi na ławce o świcie. k***y nie kumple, gdyby byli jeszcze w stanie zbliżonym do denata to rozumiem, a tak to zwykłe sk***ysyństwo.