18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zgłosił się do kontroli na ochotnika...

Halman • 2024-02-11, 17:22

bo wyprzedzanie bardzo mu się nie powiodło..

dgfdfg

2024-02-11, 20:32
Pewnie gejuch jakiś prowadził jak zobaczył że może wjechać komuś ostro w dupsko to nie mógł okazji popuścić. Gejowskie instynkty wygrały z rozsądkiem.

Black_Hole

2024-02-11, 20:36
dgfdfg napisał/a:

Pewnie gejuch jakiś prowadził jak zobaczył że może wjechać komuś ostro w dupsko to nie mógł okazji popuścić. Gejowskie instynkty wygrały z rozsądkiem.



wy widzący wszedzie gejostwo i to całe lgbt + polityke pod kazdym materiałem chyba naprawde macie cos z głowami. odpowiadam: brak jakiejkolwiek reakcji psychomotorycznej plus nadmierna prędkość

smc

2024-02-11, 21:15
Ludzie wrażliwi na homoseksualizm są na 100% homo. Widać to po Jarosławie Kaczyńskim i wieloma politykami w Polsce.
Normalny człowiek nie wyczuje tego klimatu, tylko pedał jest w stanie odczytać niewerbalne komunikaty.

Sadol uczy I bawi.

willoo

2024-02-11, 21:30
Jakoś karetka na sąsiednim pasie mogla stanąć na pasie zieleni, ale pies musiał ustawić się na lewym skrajnym

Anonimowyja

2024-02-11, 22:01
Black_Hole napisał/a:

odpowiadam: brak jakiejkolwiek reakcji psychomotorycznej plus nadmierna prędkość



Reakcja była - zaczął hamować, tak jakieś 50m za późno.

bambinizm

2024-02-12, 01:37
Black_Hole napisał/a:

dgfdfg napisał/a:

Pewnie gejuch jakiś prowadził jak zobaczył że może wjechać komuś ostro w dupsko to nie mógł okazji popuścić. Gejowskie instynkty wygrały z rozsądkiem.


wy widzący wszedzie gejostwo i to całe lgbt + polityke pod kazdym materiałem chyba naprawde macie cos z głowami. odpowiadam: brak jakiejkolwiek reakcji psychomotorycznej plus nadmierna prędkość

A ty nie wymyślaj jakichś fachowych terminologii, bo nie wiesz czy se ktoś po prostu tiktoczka za fajerą przypadkiem oglądał, a może mu stara akurat kutangę obciągała. U never know ;)

Przypie**alacie się tu do siebie tylko po to żeby się przypie**olić, no bo jak się tak komuś przybóldupi, to potem tak jakoś na chwilę lżej :D




roxster

2024-02-12, 06:57
Majstersztyk :D w takim stylu stracić prawko xD