18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zgarniacz

~_Yarko_ • 2020-03-23, 18:52

Utorował sobie drogę.

Juzwa

2020-03-23, 19:06
Klasyczny przykład jak nie należy postępować. Chyba, że się kogoś nie lubi.

r061071

2020-03-23, 19:38
pie**olony symulant

supercharger

2020-03-23, 20:38
j***nego Tirowca do piachu...Sk***ysyn bez wyobraźni w czołgu jedzie.

hellbwoi

2020-03-23, 21:49
@up szukasz poklasku w czasach zarazy? przemyj oczy żelem do odkażania i "obejrz" raz jeszcze...

supercharger

2020-03-23, 23:53
hellbwoi napisał/a:

@up szukasz poklasku w czasach zarazy? przemyj oczy żelem do odkażania i "obejrz" raz jeszcze...



j***ny tirowiec bez wyobraźni zapie**ala czołgiem

Barnellini

2020-03-24, 00:02
supercharger napisał/a:

j***nego Tirowca do piachu...Sk***ysyn bez wyobraźni w czołgu jedzie.



supercharger napisał/a:

j***ny tirowiec bez wyobraźni zapie**ala czołgiem



Co wy k***a pie**olicie?

To cwaniaczek w suvie chciał uciec ze swojego pasa bo miał autobus na drodze i spowodował wypadek. Kierowca tira pewnie go nawet nie widział szczególnie, że właśnie pisał smsa ;)

supercharger

2020-03-24, 00:34
Barnellini napisał/a:

Co wy k***a pie**olicie?
To cwaniaczek w suvie chciał uciec ze swojego pasa bo miał autobus na drodze i spowodował wypadek. Kierowca tira pewnie go nawet nie widział szczególnie, że właśnie pisał smsa



Czy ja powiedziałem czyja to wina? Czy ja powiedziałem ,że to nie jest wina suva? Nie. Ja tylko powiedziałem ,że tirowiec zapie**ala ,żeby zrzucić towar i nie ma co zwalniać. A nawet jakby zwolnił, to nie zatrzyma 20 ton . j***ny tirowiec zapie**ala .kapujesz misu pysiu

p.s. co Ty do mnie w liczbie mnogiej co?

xxxkamil91xxx

2020-03-24, 01:13
Wyj***ło go z papci. Jego los jest przesądzony...

pepeksg

2020-03-24, 06:45
A oni faceta za szmaty... Jezusie Mój kręgosłup aż mnie zaczął boleć i chyba na koniec padł [*]

IOI

2020-03-24, 08:05
supercharger napisał/a:

Czy ja powiedziałem czyja to wina? Czy ja powiedziałem ,że to nie jest wina suva? Nie. Ja tylko powiedziałem ,że tirowiec zapie**ala ,żeby zrzucić towar i nie ma co zwalniać. A nawet jakby zwolnił, to nie zatrzyma 20 ton . j***ny tirowiec zapie**ala .kapujesz misu pysiu
p.s. co Ty do mnie w liczbie mnogiej co?



nie wymyslaj teraz, ch*ja wiesz o jezdzie samochodem, chciales zablysnac i ci nie wyszlo

Byku35

2020-03-24, 08:34
rescytucytacia bo chińsku

wstawaj
5 podnoszeń

supercharger

2020-03-24, 08:34
IOI napisał/a:

nie wymyslaj teraz, ch*ja wiesz o jezdzie samochodem, chciales zablysnac i ci nie wyszlo



Co k***a wymyślam poboczny siurze...cały czas powtarzam to samo więc co się przypie**alasz...tak to jest jak ułom se dopowada co mu wygodnie.pajac jesteś i się nie wtrącaj

Byku35

2020-03-24, 08:37
supercharger napisał/a:

Co k***a wymyślam poboczny siurze...cały czas powtarzam to samo więc co się przypie**alasz...tak to jest jak ułom se dopowada co mu wygodnie.pajac jesteś i się nie wtrącaj



zamknijcie sie k***y j***ne


noo i to jest sadol :)

IOI

2020-03-24, 13:02
supercharger napisał/a:

Co k***a wymyślam poboczny siurze...cały czas powtarzam to samo więc co się przypie**alasz...tak to jest jak ułom se dopowada co mu wygodnie.pajac jesteś i się nie wtrącaj



bo ch*ja wiesz o jezdzie samochodem c**o :P