18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zgadnij kto to namalował?

Gr...........3l • 2012-06-15, 10:35




Autorem tych akwareli jest Adolf Hitler.

32Bity

2012-06-15, 18:09
a to h*j... artysta

Konrad26b

2012-06-15, 18:11
Myślałem, że ktoś to zwieraczem malował.

Miki6830

2012-06-15, 18:15


:lol:

shakord

2012-06-15, 18:22
Tak wyobrażał sobie A.Hitler swiat bez Żydów ;>

Ja...........ro

2012-06-15, 18:27
Prof. Hiob Goldsber opisał już w 1935 roku te prace podając powody dla których zyskujący poparcie i władzę Hitler nie dostał się na niemieckie ASP. W książce opisującej biografię profesora można przeczytać czego dopatrzył się na tych obrazach.
Rysunek 1 przedstawia tzw. Kreiszermalmen, czyli zmodyfikowane koło młyńskie potrafiące za pomoca prądów wody kruszyć i miażdżyć całe ciała, by zmielone puścić dalej z prądem rzeki. Proszę zwrócić uwagę na kolor w środku koła młyńskiego - brunatnoczerwony od krwi.
Rysunek 2 - wyraźnie widać dwa tramwaje wiozące żydów na "Schauspielhaus Hinrichtung", czyli swoisty rodzaj sadystycznej rozrywki, w której zabija się zydów na teatralnej scenie ku uciesze widzów.
Rysunek 3 - doskonale widać żołnierza stojącego na tzw. "Sterbliche Überreste Brunnen" - studni przeznaczonej na zwłoki czy tam inne odpadki żydowskie. Obraz przedstawia żołnierza który wypełnił swój prawy obowiązek wyrzucenia żydowskiego truchła do odpowiedniego miejsca z odpadkami i pali szlugę w sielankowym nastroju.

To nie są żadne tam obrazy, tylko plany niczym u Da Vinciego, sprytnie zakamuflowane w obrazie. Przejrzano ten szyfr na niemieckim ASP i dlatego wywalili Hitlera, co nic nie dało, bo wciąż próbował wcielić plany w życie. Ze studnią i poniekąd tramwajami, wiozącymi zydów na kaźń, mu się udało.

Nie wiedzieliście tego pewnie, co?

spajkizturska

2012-06-15, 18:34
z jakiego to odcinka posterunku?

agropol

2012-06-15, 19:22
Ogólnie Hitler jako malarz specjalizował się w dostojnym gatunku malarstwa zwanym z niemieckiego "Kitsch".

A na drugim obrazie Odeonsplatz w Monachium z Feldherrenhalle i kościołem Teatynów. Sprzątało się tam za czasów pobytu na robotach w Niemczech. :hitlerzaba:

Człowiek Skurwiel

2012-06-15, 19:30
Zajebisty byłby z niego ilustrator. Sama chciałabym taki obraz, podpisany 8-)

NafazowanyKoleś

2012-06-15, 19:52
jaczuro napisał/a:

Prof. Hiob Goldsber opisał już w 1935 roku te prace podając powody dla których zyskujący poparcie i władzę Hitler nie dostał się na niemieckie ASP. W książce opisującej biografię profesora można przeczytać czego dopatrzył się na tych obrazach.
Rysunek 1 przedstawia tzw. Kreiszermalmen, czyli zmodyfikowane koło młyńskie potrafiące za pomoca prądów wody kruszyć i miażdżyć całe ciała, by zmielone puścić dalej z prądem rzeki. Proszę zwrócić uwagę na kolor w środku koła młyńskiego - brunatnoczerwony od krwi.
Rysunek 2 - wyraźnie widać dwa tramwaje wiozące żydów na "Schauspielhaus Hinrichtung", czyli swoisty rodzaj sadystycznej rozrywki, w której zabija się zydów na teatralnej scenie ku uciesze widzów.
Rysunek 3 - doskonale widać żołnierza stojącego na tzw. "Sterbliche Überreste Brunnen" - studni przeznaczonej na zwłoki czy tam inne odpadki żydowskie. Obraz przedstawia żołnierza który wypełnił swój prawy obowiązek wyrzucenia żydowskiego truchła do odpowiedniego miejsca z odpadkami i pali szlugę w sielankowym nastroju.

To nie są żadne tam obrazy, tylko plany niczym u Da Vinciego, sprytnie zakamuflowane w obrazie. Przejrzano ten szyfr na niemieckim ASP i dlatego wywalili Hitlera, co nic nie dało, bo wciąż próbował wcielić plany w życie. Ze studnią i poniekąd tramwajami, wiozącymi zydów na kaźń, mu się udało.

Nie wiedzieliście tego pewnie, co?





Zaiste w tramwaju co druga morda to widać długą brodę, zajefajny beret, pejsy i gwiazdę szeryfa na ramieniu. O, a ten koleś przy szybie tramwaju o numerze 666 (ten bardziej po lewej) tak na oko waży jakieś 40kg.

Młyn bez wątpienia jest maszyną z logicznym uzasadnieniem do mordowania żydów! Przecież spuszczanie ludzkich szczątków do własnej rzeki jest ekologiczne i energooszczędne. Nie trzeba marnować pocisków i miejsca pod ziemią.
Tak mi się tylko przypomniało, że kolor mokrego drewna sosnowego też jest brunatnoczerwony... To pewnie specjalny zamysł Hitlera, by nie było widać co robi nad rzeką.

:idzwch*j:


Jak dla mnie to ten cały mister profesor Hiob był bardziej poj***ny niż Hitler, bo to on w tych obrazach się takich rzeczy doszukiwał i to on je opisał. Chłopaki by się dogadali, po prostu mu zazdrościł sławy i pomysłów.

Każdy może te obrazy interpretować inaczej. Na przykład tak:



:samoboj:

bravoteampolska

2012-06-15, 20:36
Podoba mi się ten drugi obraz , nie wiem ale ja tam widzę w tle dwie lampy biało czerwone jak flaga Polski ?? :shock:

Ja...........ro

2012-06-16, 09:36
Cytat:

Jak dla mnie to ten cały mister profesor Hiob był bardziej poj***ny niż Hitler


Ty tak na serio? uwierzyłeś? ja pie**ole, wystarczy jebnąć nazwisko, jakąś datę, parę niemieckich słów z google translate i gimbaza wszystko łyknie.

NafazowanyKoleś

2012-06-16, 11:36
jaczuro napisał/a:


Ty tak na serio? uwierzyłeś? ja pie**ole, wystarczy jebnąć nazwisko, jakąś datę, parę niemieckich słów z google translate i gimbaza wszystko łyknie.




Dałbym ci piwo za to, że opanowałeś sztukę robienia w ch*ja. Fajnie wyszło, niestety, jesteś typem który czuje się oryginalnie i próbuje dowartościowywać nazywając wszystko dookoła gimbazą. Żenujące człowieku, spłyń.

Ja...........ro

2012-06-16, 12:12
chyba pierwszy raz uzyłem tego zwrotu na sadisticu LoL