18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zew natury

ip...........ag • 2016-01-29, 16:09
Stary, samotny polityk leży na łożu śmierci w narodowym szpitalu, podłączony do aparatury bez logo, słucha narodowego radia, na stoliku leży narodowa gazeta, a nad drzwiami wisi symbol religijny. Czuje się spełniony. Osiągnął wszystko co zaplanował. Niepodległość jego ojczyzny zabezpieczona, połowa starej elity gnije w więzieniach, wrak wrócił do kraju, na wschodzie ostry kryzys gospodarczy, a zachodni sąsiedzi są wykorzystywani we własnych domach przez przedstawicieli obcej kultury.

Wtem poczuł zew natury i spokojnie pozwolił, aby świeży towar wypełnił mu pieluchę. Usłyszawszy przechodzącą korytarzem pielęgniarkę, zawołał cicho: „Siostro… siostro!” - głos mu drżał, ale gdy podeszła bliżej dodał - „dobra, zmiana”.

~DMT

2016-01-29, 16:25
Wcale nie mam nic przeciwko, żeby tak wyglądała sytuacja na świecie za te powiedzmy 20 lat.

kalijanek

2016-01-29, 17:41
kogoś tu chyba oderwano od koryta, teraz trzeba będzie zapie**alać

Loaloa

2016-01-29, 23:21
Jak pisiory tak nadal będą rządzić to ta akcja będzie mieć miejsce w więziennej izolatce.





Przychodzisz do mnie z siekierą, znaczy, że też nie jestem ci obojętny.

wwwj

2016-01-30, 19:16
@up o ch*j chodzi z tą siekierą?

support3

2016-01-31, 00:23
Też nie mam nic przeciwko takiej wizji przyszłości ale zapowiada się, że będę zapie**alał na program 500+ dla rozszerzania patologii wpie**alając tynk ze ścian bo podatki będą tak wysokie że nie starczy na żarcie :(

ho...........zo

2016-01-31, 01:26
Podatki podatkami, ale symbol religijny nad drzwiami to chyba k***a mać jakaś kpina.

sanitycheck

2016-01-31, 01:28
@support3 - wolę zapierniczać na 500zł na Polskie dziecko, niż na dziesiątki tysięcy śniadych książąt z rodzinami czy program dopłat do krzywizny banana oraz dopłaty do innowacyjności wg. UE, które sprowadzają się do wyciągania kasy przez cwaniaków i znajomych królika kosztem reszty uczestników obrotu gospodarczego...

zaniek123

2016-01-31, 01:53
o cho pisiorowska propaganda zawitała na sadistic. Nie nie chce waszego sp***olonego belkotu z narodowego radia ze wy jestscie najlepsi, nie nie chce waszej zj***nej gazety w ktorej jarek Polske zbaw gra glowna role z ojcem rydzykiem na czele i nie chce zadnego krzyza w tej sali. Wrak to sobie mozecie na zyletki pociac a na wschodzie mamy ostry kryzys gospodarczy tylko ze na wschodzie Polski.. brawo dla 41 debili ktorzy dali piwo.
PS. co do Niemcow to mi akurat nie przeszkadza.
PS 2. czasami używajcie tego styropianu co macie w tych łbach bo łykacie wszystko jak młode rekiny. pozdrawiam