18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zetka wraca z frontu i pokazuje dziciakom jak działa granat

Yakov • 2023-09-15, 13:03
Ot, ruski mir w pełnej krasie.
A na zespół stresu pourazowego najlepszy jest samogon. Jak widać.


~Velture

2023-09-15, 13:09
Typowy kacap. Jak 3/4 męskich ukrów którzy nam wj***li po marcu zeszłego roku. Jedni k***a i drudzy margines pie**olony intelektualny z aspiracjami niczym magnateria średniowieczna. Jedni i drudzy we krwi mają mordowanie Nas.

UrShadow

2023-09-15, 13:31
Ciekawe, ile uposażenia, które trafia na front, wraca do cywila w kacapilanzie, w UA i przy okazji w EU. Może kiedyś nasze służby się pochwalą, jak wzrosła ilość namierzanych urwiłapek i innego barachła od chwili eskalacji wojny. :kawa:

leonidkacap

2023-09-15, 13:34
k***a a ja sie przejmuję że pies od sąsiada nasrał na trawnik a tu taki zjeb wali granatem na środku osiedla

dżonyłojlker

2023-09-15, 13:36
UrShadow napisał/a:

Może kiedyś nasze służby się pochwalą



To Gruzini przejęli i zhandlowali cały sprzęt i konserwy, które Polska przekazała Ukrainie. Proszę nie szkalować naszych braci.

Cipczan

2023-09-15, 14:23
Przecież przeprosił. Odpie**olta się od chłopa. A może nawet jakiegoś kacapa ranił lub zaj***ł? Więcej takich nam potrzeba!

0dbytBiskupa

2023-09-15, 14:33
VeIture napisał/a:

Typowy kacap. Jak 3/4 męskich ukrów którzy nam wj***li po marcu zeszłego roku. Jedni k***a i drudzy margines pie**olony intelektualny z aspiracjami niczym magnateria średniowieczna. Jedni i drudzy we krwi mają mordowanie Nas.


A tobie co odj***ło? Czy teraz płaci ci Konfa zamiast PiS?

croyna

2023-09-15, 14:36
nie takie rzeczy widział, dla niego to prank

Siriuz

2023-09-15, 14:46
Jakieś pewnie hukowe gówno, ale lewaczki srają pod siebie razem ze swoimi nadwrażliwymi pieskami jak w sylwestra :)

zipi

2023-09-15, 14:46
0dbytBiskupa napisał/a:

A tobie co odj***ło? Czy teraz płaci ci Konfa zamiast PiS?



jesteś typowym zidiociałym Połowcem, jeszcze nie dawno byliście za wpuszczaniem "Białorusków" bez paszportów, ale jak Tvn powiedziało inaczej to juz nie jesteście, banda skonczonych zjebów, spokojnie jak w TVN powiedza coś na ukraińców to znowu zmienicie zdanie, k***y jak ja was nienawidze.

smc

2023-09-15, 14:49
Dlaczego nikt nie odebrał domofonu...? :roll:

Andre1945

2023-09-15, 14:57
UrShadow napisał/a:

Ciekawe, ile uposażenia, które trafia na front, wraca do cywila w kacapilanzie, w UA i przy okazji w EU. Może kiedyś nasze służby się pochwalą, jak wzrosła ilość namierzanych urwiłapek i innego barachła od chwili eskalacji wojny.



Nie "uposażenia", tylko "wyposażenia". Uposażenie to najczęściej kasa. ;-)

kosioraldo

2023-09-15, 15:27
zipi napisał/a:

jesteś typowym zidiociałym Połowcem, jeszcze nie dawno byliście za wpuszczaniem "Białorusków" bez paszportów, ale jak Tvn powiedziało inaczej to juz nie jesteście, banda skonczonych zjebów, spokojnie jak w TVN powiedza coś na ukraińców to znowu zmienicie zdanie, k***y jak ja was nienawidze.



Ja mam tak samo, jeszcze bardziej niż tą dzicz co oni chcą wpuszczać, powinno się te lewactwo zakopać gdzieś głęboko i żeby nigdy więcej nie wróciło

T.G.S.

2023-09-15, 16:08
podobno domofon nadal dzwoni