18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Zespół chamstwa.

Noct • 2015-01-06, 01:14
Sklep w którym pracuję oferuje karty podarunkowe z paskiem magnetycznym, takim jak normalne karty z banku. Wczoraj do sklepu przyszła upośledzona dziewczyna z ojcem albo opiekunem, nie wiem dokładnie. Miała taką właśnie kartę podarunkową. Sporo czasu jej zabrało wybranie zakupów. Ale była cały czas uśmiechnięta i bardzo zadowolona.

W końcu przyszli do kasy, gdzie skasowałem ich zakupy. Dziewczyna chciała sama przeciągnąć kartę w terminalu, więc go jej podsunąłem. Miała spore trudności żeby dobrze trafić kartą, przesuwała albo za wolno, albo za szybko, albo w złą stronę. Zarówno ja, jak i jej opiekun oferowaliśmy jej pomoc, ale uparła się by zrobić to samodzielnie. Próbowała i próbowała, wciąż bez sukcesu. Tymczasem uformowała się całkiem pokaźna kolejka, klienci z ciekawością przyglądali się sytuacji.

Trwało to chyba z 10 minut i z każdą minutą dziewczyna była coraz bardziej sfrustrowana i czerwona na twarzy. Bardzo jej współczułem, to musiało być przykre uczucie nie radzić sobie z taką prostą czynnością i to jeszcze na oczach przyglądających się obcych ludzi.

Gdy już miała łzy w oczach jej opiekun w możliwie najbardziej delikatny sposób zabrał jej tą kartę. Rozkleiła się wtedy zupełnie, zaniosła się głośnym płaczem. Klienci robiący zakupy podchodzili zobaczyć co się dzieje. Opiekun przeciągnął kartę przez terminal i… też nic z tego. Wtedy postanowiłem jednak zmienić typ płatności na "kartą" :hitler:

prevodnik

2015-01-06, 01:32
pięknie, cała kwintesencja sadistica.
Próbowałem mojej kobiecie wytłumaczyć co to sadistic. Zanim zaprowadzę ją na hard, to wprowadzę ją takimi historiami... a potem hard :D

kaffiur

2015-01-06, 01:44
ch*j nie kwintesencja sadistica. Zaj***ne z wykopu.

Nutzz

2015-01-06, 01:44
Tak piękne, że się popłakałem, z łez mych zaś utoczyłem Ci piwo!

Noct

2015-01-06, 02:11
kaffiur napisał/a:

ch*j nie kwintesencja sadistica. Zaj***ne z wykopu.



To jeszcze nicki porównaj.
:idzwch*j:

ElManiure

2015-01-06, 02:13
no k***a pięknie i soczyście masz medal stalina za sk***ysyństwo

KaptajnDżek

2015-01-06, 02:13
Ty wredny sk***ielu , idealny Sadol, powinni się od Ciebie uczyć młodzi adepci na Sadola a dzieci brać przykład jak nalezy się zachowywać. k***a jak ja kocham ten portal, czekam zawsze na takie perełki :amused:

Modzin

2015-01-06, 02:13
You made my day.

le...........ce

2015-01-06, 02:27
Noct, Ale taguj #pasta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

krz2

2015-01-06, 02:27
hahaahahaahahahahhahahahahahahha
Perfekcyjny materiał na poprawę humoru :D

Aragon1988

2015-01-06, 02:28
Przez chwilę jej współczułem, czekałem, że jakiś buc z kolejki coś powie i padnie jakaś cięta riposta + oklaski kierowcy, wiadomo. A tu szok i niedowierzanie... i ten sadystyczny rechot z mej paszczy :amused:
łap piwo dzielny zuchu!

issenpl

2015-01-06, 02:40
Nie śmiejcie się z dziewczyny bongmana. To nie jej wina że on ją nachodzi.

natking

2015-01-06, 03:02
A teraz przyznaj się, że po prost zapomniałeś przełączyć :)

Viperal

2015-01-06, 03:15
Już miałem pie**olić, że jakieś gówno wrzucasz, ale puenta całkiem dobra