18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zeron - antygrawitacyjna kula...

Mr.Drwalu • 2013-12-02, 08:02


Amerykańscy inżynierowie opracowali antygrawitacyjną kulę ZeroN


Naukowcy z Instytutu Technologii w Massachusetts stworzyli metalową kulę, która potrafi unosić się w powietrzu i przemieszczać tak jakby nie dotyczyły jej żadne prawa grawitacji. Kula jest w stanie utrzymać się w powietrzu dzięki silnie nakierowanemu polu magnetycznemu.

Kula ZeroN może być dowolnie manipulowana ręką lub komputerem i według naukowców posiada ogrom zastosowań. Wynalazek można na przykład wykorzystać do odtworzenia realistycznych modeli orbitujących planet. Prezentacja przedstawiona na poniższym filmie jest możliwa dzięki systemowi magnetycznej kontroli, opracowanej przez naukowców z MIT.

Zachowanie kuli w przestrzeni można zaprogramować w komputerze i będzie podążać wyznaczoną drogą nawet gdy użytkownik przeniesie ją w inne miejsce. Jak twierdzi twórca tej technologii Jinha Lee, ZeroN wyzwala materiały z ograniczeń czasu i przestrzeni poprzez połączenie świata fizycznego i cyfrowego.

Źródło

quark

2013-12-03, 00:58
Magnic napisał/a:



Obrazek
pie**olnij się człowieku z rozpędu w mur albo w coś twardego, zrobisz przysługę dla ludzkości.



Polaczek cebulaczek bez matury, udowodnij że nie mam racji a nie wyzywasz innych. Może sam zrobisz przysługe i oddasz państwu pieniądze za twoją edukacje, bo widac efektów nie ma.

Darkeduar

2013-12-03, 07:36
Nathaniel_Demerest napisał/a:

[cytat]antygrawitacyjną kulę [/cytat]

Wk***ia mnie te amerykańskie pie**olenie, k***y wsadzą metalową kule w pole elektromagnetyczne i srają k***a już nonsensami "antygrawitacyjnymi". Jak na to kule nie działają siły grawitacji, to ja k***a jestem Bogiem Majów.


ch*j w dupe amerykańskim naukowcom, za 5 groszy.



Jesteś tak samo ułomny jak autor tematu, który zamiast posłuchać o czym mówią w filmiku przej***ł z jakiejś ułomnej polskiej strony cały tekst wyssany z odbytu. W filmiku jasno jak k***a najjaśniejsza supernowa kolesie mówią że to nie jest żadna antygrawitacyjna ch*jemuje tylko Kulka jest W polu elektromagnetycznym ALE ich kulką mogą sobie manipulować w sposób cyfrowy. k***a debile, oglądnijcie coś i posłuchajcie ze zrozumieniem zanim dopie**oli jeden z drugim takie bzdury. I jeszcze ten bałwan ma najwięcej piw co świadczy o...
:samoboj:

Ecne

2013-12-03, 07:48
przeciez to jest zwykly elektromagnes tyle ze sterowany tak zeby utrzymywal odleglosc... ktos doj***l zeby latac tym w kosmos... taki wynalazek nie ma zadnego zastosowania skoro trzeba wozic ze soba ogromne pomieszczenie na szczycie ktorego znajdowac sie bedzie ten magnes... serio... tania sztuczka a nie zadna lewitacja

zohos0

2013-12-03, 08:01
"Amerykańscy" inaczej "j***ni kretyni" których poziom edukacji szkół wyższych porównać można z naszymi zawodówkami

Magnic

2013-12-03, 10:29
quark napisał/a:



Polaczek cebulaczek bez matury, udowodnij że nie mam racji a nie wyzywasz innych. Może sam zrobisz przysługe i oddasz państwu pieniądze za twoją edukacje, bo widac efektów nie ma.



Jak ja lubię gdy cebulactwo i buractwo nazywa innych jak siebie i myśli, że są ważni. To napełnia taaką nadzieją na lepszą przyszłość.

Darkeduar

2013-12-03, 22:39
Ecne napisał/a:

tania sztuczka a nie zadna lewitacja



I masz k***a, kolejny... To może encyklopedia pomoże.

"Lewitacja (łac. levitas = lekkość) – unoszenie się obiektu w wyniku oddziaływania sił równoważących siłę grawitacji i utrzymywanie bez kontaktu z podłożem." WIKIk***APEDIA.

Wy debile wszystkie z jednego miotu czy jak ?

quark

2013-12-04, 11:18
Magnic napisał/a:



Jak ja lubię gdy cebulactwo i buractwo nazywa innych jak siebie i myśli, że są ważni. To napełnia taaką nadzieją na lepszą przyszłość.



Nie ma to jak wyzywać kogoś innego tak samo jak zostało się nazwanym. Wymyśl coś oryginalnego.
Nadal nie widze argumentów dotyczących pierwszego mojego postu i widząc kolejną twoją wypowiedź nie spodziewam się rewelacji.

Magnic

2013-12-04, 11:54
quark napisał/a:



Nie ma to jak wyzywać kogoś innego tak samo jak zostało się nazwanym. Wymyśl coś oryginalnego.
Nadal nie widze argumentów dotyczących pierwszego mojego postu i widząc kolejną twoją wypowiedź nie spodziewam się rewelacji.



"Wyzywać" mylisz pojęcia, ja tylko nazwałem cię po imieniu nic więcej. Co potwierdza te założenie? Uważasz, że edukacji w Polsce daje jakąkolwiek wiedzę i status zamiast odmóżdżać. Matura? Zdałem bez większych problemów co nie zmienia faktu, że obecna Polska nadaje się jedynie do zlikwidowania i odbudowy z gruzów.
Jak ktoś tu kogoś wyzwał to ty mnie przyrównując mnie do grupy z którą nie mam nic wspólnego i którą regularnie tępię.

Ork.Fajny

2013-12-04, 12:25
Sadistic to piękne miejsce... Wszyscy tutaj się słusznie zgadzają że nazwa temat zawiera bzdurę i nie ma nic do realnego sposobu działania tego urządzenia, a mimo to wszyscy po wszystkich jadą...

quark

2013-12-04, 17:56
Magnic napisał/a:



"Wyzywać" mylisz pojęcia, ja tylko nazwałem cię po imieniu nic więcej. Co potwierdza te założenie? Uważasz, że edukacji w Polsce daje jakąkolwiek wiedzę i status zamiast odmóżdżać. Matura? Zdałem bez większych problemów co nie zmienia faktu, że obecna Polska nadaje się jedynie do zlikwidowania i odbudowy z gruzów.
Jak ktoś tu kogoś wyzwał to ty mnie przyrównując mnie do grupy z którą nie mam nic wspólnego i którą regularnie tępię.



Uważam, że edukacja coś daje jeśli sam się do niej przyłożysz. Jeszcze nikt, nikogo, nigdy, nieczego nie nauczył.

Wracając do tematu:
Jeśli nadal uważasz, że mam sie pie**olnąc w głowe bo twierdze, że nie ma czegoś takiego jak antygrawitacja to udowodnij, że sie myle.

Nazwałem (czy jak wolisz "wyzywałem") cię odpowiednio ponieważ twój komentarz był poniżej poziomu, który jak twierdzisz tępisz. Szanujmy się, bo niedługo każdy będzie tu każdego uważał za buraka i szczocha z gimbazy.