18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

sovva

2013-04-03, 23:02
A ja powiem Wam ze dziwna sprawa, w grudni napadli mnie w miescie, policja przyjechała miałem 2,74 promila w wydychanym powietrzu, a całkiem ogarniałem sytuacje. Coś mi śmierdza te alkomaty ;-)

oozyxak0o

2013-04-03, 23:11
Znowu ćpuny próbują się popisać.

szymek9090

2013-04-03, 23:18
@mleczko413
a gościa złapali bo jak zobaczył policje to zsiadł z roweru na którym jechał i to zwróciło uwagę "stróżów prawa"

Sir Cover

2013-04-03, 23:18
Kiedyś jak byłem jeszcze niepełnoletni uczyłem się w liceum oddalonym 40 km od swojego miasteczka. Był to koniec grudnia. Wiadomo, że święta bożego narodzenia też się piło, piło się prawie ciągle do sylwestra. Wracaliśmy dobrze pijani z sylwestra, i zatrzymała nas policja. Sytuacji dobrze nie pamiętam, mam tylko i wyłącznie przebłyski ponieważ alkoholu wlałem w siebie za dużo. Okazało się, że jeden z naszych kolegów wzbudził uwagę tym, że wyszedł z imprezy bez butów. Radiowóz który patrolował ulice w sylwestra pilnując czy nie ma zadym zwrócił uwagę na naszego kumpla. Kupę śmiechu mamy z tego teraz, no ale dobra. Procedura prosta, dokumenty, sprawdzanie danych, niepełnoletni zabrali nas na dołek i kazali dmuchać. Samo dmuchanie w alkomat pamiętam jak przez mgłę, ale pamiętam słowa policjantów, to było coś w stylu " O k***a, ten szczeniak powinien już nie żyć ". Okazało się, że Miałem lekko ponad 3,7 promila w wydychanym powietrzu. Z tego co mówili mi rodzice, którzy odbierali mnie z rana z komisariatu była powtarzana druga próba badania której oczywiście nie pamiętam. Pamiętam, że rano obudziłem się na zimnym dołku, centralnie na deskach, bez butów, bluzy. Myślałem, że tam umrę, ale całe szczęście z samego rana rodzice zabrali mnie do domu. Po tej imprezie chodzi mi tu o alkohol dochodziłem do siebie przez tydzień. Dopiero chyba po 2 dniach coś zjadłem, bo nie mogłem patrzeć na jedzenie. Dlatego serio dziwie się, że koleś miał 8 promili, albo rekordzista 12,3 we krwi. 3,7 promila to pewnie w zaokrągleniu 5 promili we krwi. Szczerze mówiąc, dziwie się jak tego dokonałem, teraz to bym się szybciej osrał niż wypił tyle co kiedyś potrafiłem za małolata :D

ms87

2013-04-04, 00:06
po prostu dopiero co walnął kielona i tyle

Isthistheend

2013-04-04, 00:16
Podkarpacie wyznacza nowe standardy...

wasted

2013-04-04, 00:18
ms87

prawda

Severitus

2013-04-04, 06:32
W USA mamy czarnych strzelców wyborowych.
W Rosji mamy kierowców NASCAR
W Afganistanie mamy ekspertów od ładunków wybuchowych
A my Polacy mamy żywe trupy.

Sorg

2013-04-04, 09:47
twardydb napisał/a:

jak mi zaj***li prawojazdy mialem 3 promile a bylem na kacu:D



Nie konfabuluj :szczerbaty:

Ktoś powyżej pisał, że alkomaty śmierdzą :P Mnie złapali świeżo po osiemnastce, trzymałem się nieźle i prawie dwa promile niby wydmuchałem :P Też mi się wierzyć nie chciało, że taki młody i chudy, a tyle ma w sobie :>

MrBercik91

2013-04-04, 10:06
Alkomat nie jest zepsuty. To po prostu wersja na Europę wchodnią, z 2x większą skalą :D

VanGreeg

2013-04-04, 13:48
Był dylemat - co było pierwsze, jajko czy kura... Teraz dylematem jest, gdzie było najpierw - na Kwejku czy na Sadisticu? Na Kwejku było o 11:08, Ciocia_Wiedźma o 20:22 uznała, że plan Ministra Boniego, żeby wszyscy rodacy mieli internety po 30 mbps jest w powijakach i nikt tego nie widział i postanawia zamieścić na fajniejszym portalu i zbiera piwa... Ech...

BYŁO! vel. ZAJUMANE Z KWEJKA! (sam nie wiem, co gorsze) - http://kwejk.pl/obrazek/1736739/zabraklo-skali.html

Lexus23K

2013-04-04, 16:18
rzeszów, rzeszów- Ukraina!!

~Angel

2013-04-04, 16:54
VanGreeg,

Jakie to ma znaczenie gdzie i kiedy było na innych stronach internetowych. Nie każdy przegląda kwejka i inne polskie portale o podobnej tematyce. Równie dobrze możesz napisać na kwejku że materiał był na TVN24.

Kotli

2013-04-05, 00:30
Angel napisał/a:

VanGreeg,

Jakie to ma znaczenie gdzie i kiedy było na innych stronach internetowych. Nie każdy przegląda kwejka i inne polskie portale o podobnej tematyce. Równie dobrze możesz napisać na kwejku że materiał był na TVN24.



Takiego posta jebłeś, a nie zauważyłeś, że materiał ze screenem znajduje się w dziale z filmikami.