18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Zenek wyszedł na ludzi

rimogyz • 2013-10-23, 08:49
Spotyka się dwóch kumpli w barze.
- A ty słyszałeś, że Zenek to wyszedł na ludzi?
- Co? Wziął się za siebie? Może na studia poszedł?
- Nie, do prewencji go wzięli.

i bonusik:

Amerykanin, Francuz i Rosjanin spotykają się w pubie.
Amerykanin mówi:
- Ha, ale miałem szczęśliwy dzień. Najszczęśliwszy w moim życiu. Za wszystkie oszczędności kupiłem akcje jednej firmy - parę godzin później cena tych akcji znacząco wzrosła. Panowie - teraz jestem milionerem!
Francuz na to:
- No, ja też ostatnio miałem taki szczęśliwy dzień. Poznałem przepiękną dziewczynę. Mówię wam panowie - cud nie dziewczyna. I ten jeden dzień wystarczył mi, żebym ją zbajerował i miał miesiąc używania. Bez zobowiązań. No normalnie coś cudownego.
A Rosjanin na to:
- A wiecie, że ja też miałem taki szczęśliwy dzień? Pewnego razu chodziłem sobie spokojnie po mieszkaniu. Patrzę przez okno, a pod moim blokiem stoi czarna wołga. No i nagle słyszę tłuczenie do drzwi, serce mi normalnie staje, przed drzwiami dwóch 'smutnych' panów. Otwieram i pytam:
- O co chodzi?
- Wasilij Iwanowicz?
- Nie, piętro wyżej.


Ja te dowc**y lubię, ale może jestem zwyczajnie pie**olnięty :amused:

minetek

2013-10-23, 19:07
rimogyz napisał/a:

Ja te dowc**y lubię, ale może jestem zwyczajnie pie**olnięty :amused:


spoko witaj w klubie ale pamiętaj - to, że jesteś pie**olnięty to może i nie jest źle
ja bym się zaczął martwić gdyby się okazało że jestem poj***ny :)

LordJamaican

2013-10-23, 19:51
Jestem na tyle popie**olony, by obydwa te kawały sprawiły że pojawi mi się uśmiech na pysku. Trzymaj browara ku*asie i dawaj więcej! ;)

Szczam_na_Zakrystii

2013-10-23, 19:55
lukis1322 napisał/a:

szczwany lis! zabezpieczyl sie bonusikiem jakby pierwszy okazal sie ch**jowy :D



Co mamusia dalej kontroluje kompa że używasz tej pedalskiej cenzury?

UBcjaPOLSKA

2013-10-23, 20:54
A może mie ktoś wytłumaczyć ten drugi? Tak łopatologicznie? Czarna wołga to legenda miejska, że tam źli ludzie byli, od wampirów po inne stwory na (najbardziej przerażających) NKWDzistach kończąc, chodzi o to, że ich wyh*jał jak Mytnick CIA, czy może Wasilij Iwanowicz to jakiś ziomek konkretniejszy, bo jak rozumiem nie chodzi o Kuzniecowa. Wydał by mi się śmieszny, gdyby chodziło np. o Władimir Iljicza, albo Iosifa Wissarionowicza... Może mi ktoś go wytłumaczyć plx?

kokos19

2013-10-23, 21:06
@UBcjaPOLSKA albo jesteś trollem albo idz już spać bo jutro do gimnazjum nie wstaniesz.

Valkiria_

2013-10-24, 20:31
Hue hue hue rosyjska mentalność... Tak bliźniaczo podobna do naszej :)
Bonus lepszy niż "dowcip główny" :P

Antylewak_1920

2013-10-24, 21:56
Z drugiego posrałem się ze śmiechu. Piwko!