18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zenek

Stalovy • 2013-02-05, 14:53
Wczesny poranek, wieś, dom, obok chlew. Na niebie warstwa szarych chmur, z których siąpi rzadki deszcz. Z domu wychodzi rolnik Zenek (dwudniowy zarost, podkrążone oczy, ręce jak bochny, kufajka, gumofilce, berecik z antenką). Powolnym krokiem idzie przez błotniste podwórko do chlewu. Spod gumofilców z każdym krokiem wyrywa się mlaszczący odgłos, woda drobnymi strużkami leniwie spływa po kufajce. Z chlewu dochodzą pierwsze niepewne pokwikiwania. Zenek podnosi wiadro z pomyjami i wchodzi do środka. Zatoczywszy się trąca wiadrem o ścianę i rozlewa trochę na progu; lekko kwaśny zapach podnosi się w powietrzu, a wszystkie świnie kwiczą i tłoczą jak najbliżej. Zenek z pietyzmem, zamaszyście nalewa pomyje do koryta - świnie w spazmach, pełen entuzjazm, kwik nie do wytrzymania. Zenek przez chwilę stoi i patrzy się na nie z lekko zażenowanym uśmiechem. Cofa się do wyjścia, przez chwilę jeszcze patrzy na szamoczące się i kwiczące zwierzęta, po czym powoli odwraca się i wraca do domu. W domu zdejmuje kufajkę i podchodzi do sczerniałego kawałka lustra wiszącego nad miską, przygładza tłuste włosy i przekrwionymi oczami długo patrzy na swoje odbicie... W końcu mruczy do siebie:
- Kurde, co one takiego we mnie widzą???

ozoq

2013-02-05, 14:57
Piwo za literacki opis.

Smutas

2013-02-05, 15:10
Trzeba przyznać że masz fajny pamiętnik.

Harkley

2013-02-06, 18:53
Piękna proza!

TheColt

2013-02-06, 19:03
Po tak ładnie budującym sie napięciu spodziewałem się czegoś z pie**olnięciem...

Cinuseczek

2013-02-06, 19:06
Nudne ścierwo...scrollujcie, przeczytałem za was.

Radysh

2013-02-06, 19:13
Weźżesztok***ajakośsformatujbosięk***aczytaćnieda.

Dziekuję z góry.

Psilocke

2013-02-06, 19:47
Starsze niż węgiel.
Budzi sie facet rano. Idzie do łazienki i patrzy w lustro. Dwudniowy zarost, wory po oczami, cała morda jakaś nijaka, wiszące cycki, obwisły brzuch, mała kuśka, krzywe nogi.
Przechyla się kawałek i zagląda do sypialni. Tam w łóżku piękna kobieta. Figura jak marzenie, krągłości i ogólnie cud miód.
Facet jeszcze raz patrzy w lustro i mówi:
- k***a jak można do tego stopnia kochać pieniądze?

hubusQ

2013-02-06, 19:49
Budzi się facet rano, przygląda się swojemu odbiciu w lustrze gładząc się po twarzy.
Wtem z kuchni dobiega głos kobiety:
-Mietek, będziesz jadł śniadanie?
Facet wali się w łeb i mówi do siebie:
No tak, Mietek.

cyssiek

2013-02-06, 20:01
Jak doszedłem do puenty to aż z ciekawości sprawdziłęm czy to aby nie Bongman

hubusQ

2013-02-06, 20:38
@up, jak przeczytałem komentarz to od razu wiedziałem, że to następny zjeb..

mihaueeek

2013-02-06, 21:18
Dobre k***a, wciągnąłem sie :D

Jager89

2013-02-07, 10:56
Świetny klimat, mnie wciągnęło :)

ktos121

2013-02-07, 14:36
dzięki, zmarnowałeś mi minutę życia :/