18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żeleński był w Bułgarii

GeorgeHarvey1 • 2023-07-07, 12:59

Mag próbował go zatrzymać. Ale za słabe czary...

fi...........in

2023-07-07, 18:04
420710247365 napisał/a:

O putlerze mówisz? Nazywać krążenie po obszarze Mockba - wałdaj - piter- soczi pociągami podróżowaniem po świecie to lekka przesada ale niech ci będzie.



O, ukr. Nie znam Polaka, który Petersburg nazywałby piterem.

PabloSkills

2023-07-07, 19:07
I powinni mu to w dupsko włożyć.

damian15snk

2023-07-07, 19:17
Ja juz nie wierzylem w społeczeństwo na poczatku pandemi, teraz ta wojna plus tematy zastepcze... Ludzie, proszę was wezcie sie odernijcie od mainstreamu I social media, zatrzymajcie sie. Albo idzcie w p*zdu

Geraldinio

2023-07-07, 23:29
p*zdus napisał/a:

A ty się dajesz robić w balona jak dziecko. Prawdę gość napisał. Pewnie głęboko ufasz że te wszystkie pieniądze z pakietów pomocowych trafiają na zbrojenie ukruf



Nawet jak 1% dociera tam gdzie trzeba to warto, to widać na froncie. a jak w twojej tv powiedzieli, że 3 dzień "operacji specjalnej" dobiega końca i za chwilę będziecie pod polską granicą, a potem na Berlin, to sobie w te urojenia wierz , ale takie choroby leczy się farmakologicznie xd

Niezmiennie mam bekę z takich ruskich trolli. Wasza farma padła po rozj***niu Prigożyna, więc chyba ci nie zapłaci. Robisz to z automatu, czy po prostu jesteś z natury złym ruskim ch*jem?

boguslaw1234

2023-07-08, 00:01
Ja pie**ole, czytam komentarza i widzę, że dużo osób ma schizy o ruskich agentach na sadolu. Pytanie czy wy ćpiecie czy już fabrycznie tak macie zj***ne łby?

Zbyniu007

2023-07-08, 01:17
Neo co ty tu k***a robisz,matrix znowu się rozjechał

0dbytBiskupa

2023-07-08, 01:33
Siriuz napisał/a:

Teorie spiskowe ch*j, ze były zdjęcia jak się produkuje, ch*j że jego przemówienia w tle mają zawsze puste lokalizacje bez ludzi, ch*j że nawet ludzie doszukali się artefaktów... Zadziwia mnie jak to łatwo w ciągu 50 lat udało się zaprogramować ludzi, żeby tak bezrefleksyjnie wierzyli we wszystko co widzą w telewizorach, żeby ufali rządom i wielkim korporacjom. Tak, debile, a może właśnie religijni fanatycy otaczający kultem telewizyjnych ekspertów?
btw. przekażcie temu popie**oleńcowi, że pomylił kierunki - kontrofensywa miała iść na wschód, a tymczasem rakiety lecą na Lwów...


Zadziwia mnie, jak łatwo dało się zaprogramować ludzi, żeby tak bezrefleksyjnie wierzyli we wszystko co widzą w "niezależnych" i "alternatywnych" mediach, żeby automatycznie odrzucali wszystko co mainstreamowe, ale ślepo ufali podejrzanym źródłom, których nie da się w żaden sposób zweryfikować.

Siriuz

2023-07-08, 04:39
0dbytBiskupa napisał/a:

Zadziwia mnie, jak łatwo dało się zaprogramować ludzi, żeby tak bezrefleksyjnie wierzyli we wszystko co widzą w "niezależnych" i "alternatywnych" mediach, żeby automatycznie odrzucali wszystko co mainstreamowe, ale ślepo ufali podejrzanym źródłom, których nie da się w żaden sposób zweryfikować.



Tak, bo ludzie są tacy bezmyślni, że trzeba ich programować do tego aby doszli do wniosku, że zakaz spacerowania po lesie w czasie pandemii jest debilny... to już jest jakiś wyższy poziom sp***olenia umysłowego, żeby w coś takiego wierzyć... no ale nie trzeba daleko szukac:

Geraldinio napisał/a:

Nawet jak 1% dociera tam gdzie trzeba to warto, to widać na froncie. a jak w twojej tv powiedzieli, że 3 dzień "operacji specjalnej" dobiega końca i za chwilę będziecie pod polską granicą, a potem na Berlin, to sobie w te urojenia wierz , ale takie choroby leczy się farmakologicznie xd



Jeśli wam k***a nikt nie płaci za pisanie takich kretynizmów to oznacza tylko tyle, że jakimś cudem nikt was jeszcze nie zdiagnozował, a powinniście siedzieć na farmaceutykach.

mazga50

2023-07-08, 20:16
Siriuz napisał/a:

k***a sobie po świecie podróżuje, przesiaduje w hotelikach, pije szampana i napie**ala przemowy, a potem wraca do kraju i w swojej narodowej telewizji pie**oli o poświęceniu...



żydy tak mają.

Karkus

2023-07-08, 20:19
Siriuz napisał/a:

k***a sobie po świecie podróżuje, przesiaduje w hotelikach, pije szampana i napie**ala przemowy, a potem wraca do kraju i w swojej narodowej telewizji pie**oli o poświęceniu...



Zostań Zełeńskim cwaniaczku ze wsi zabitej dechami :P

Geraldinio

2023-07-08, 22:03
Siriuz napisał/a:

Teorie spiskowe ch*j, ze były zdjęcia jak się produkuje, ch*j że jego przemówienia w tle mają zawsze puste lokalizacje bez ludzi, ch*j że nawet ludzie doszukali się artefaktów... Zadziwia mnie jak to łatwo w ciągu 50 lat udało się zaprogramować ludzi, żeby tak bezrefleksyjnie wierzyli we wszystko co widzą w telewizorach, żeby ufali rządom i wielkim korporacjom. Tak, debile, a może właśnie religijni fanatycy otaczający kultem telewizyjnych ekspertów?
btw. przekażcie temu popie**oleńcowi, że pomylił kierunki - kontrofensywa miała iść na wschód, a tymczasem rakiety lecą na Lwów...



Nerwy puszczają, co onuco? niewiele zrozumiałem co napisałeś, te wasze translate coraz słabiej działa :D Może i dobrze, kto by sie interesował opinii sowieckiego ścierwa, które przegrywa wojnę i wylewa swoje frustracje.
Nie wygracie z NATO, jesteście na to za ciency, gińcie w piekle.

Siriuz

2023-07-08, 23:01
Karkus napisał/a:

Zostań Zełeńskim cwaniaczku ze wsi zabitej dechami



Nie jestem sprzedajną k***ą

Geraldinio napisał/a:

niewiele zrozumiałem co napisałeś, te wasze translate coraz słabiej działa



Tak wygląda język polski. Ucz się dalej to będzie łatwiej.

joleen33

2023-07-09, 09:44
Siriuz napisał/a:

k***a sobie po świecie podróżuje, przesiaduje w hotelikach, pije szampana i napie**ala przemowy, a potem wraca do kraju i w swojej narodowej telewizji pie**oli o poświęceniu...



Co Ty pie**olisz baranie jeden...

jbćTalmud

2023-07-13, 22:00
Jak można tego banderowskiego żyda sponsorować, no k*rwa jak?