18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żelazna kopuła

~Velture • 2018-03-26, 08:29
Izraelski system obrony przeciwrakietowej.

W nocy ze strefy gazy zostały odpalone rakiety ziemia-ziemia w stronę Izraela. Niestety nie doleciały do celu.
Na filmiku widać system obronny w akcji.

wg. źródła mówi:
Cytat:

How the "Iron Dome" shoots down missiles launched from Gaza To South Israel





Bliższe ujęcie samego wystrzału:
spoiler


Inne ujęcie:
spoiler

nowynick

2018-03-26, 08:43
Velture napisał/a:

. Niestety nie doleciały do celu.



czy ja wiem czy niestety? Izrael w odpowiedzi na zamachy robi czystkę podpie**oloną od Niemców (za jednego ginie stu). j***ne gnoje bez honoru mordują zwykłych obywateli, bo hamas poza ich zasięgiem.


Chociaż po namyśle giną sami żydzi i muzułmanie to może i masz rację... :amused:

r061071

2018-03-26, 10:01
treaz wiadomo czym jest UFO

janlew

2018-03-26, 10:10
"Żelazna mycka" zwykle się na to mówi. Mają, mają, atom i broń chemiczną też podobno mają. A i pracują ponoć i nad bronią genetyczną, mają tylko ten problem że nie da się ich zbytnio tym sposobem odróżnić, od innych mieszkańców bliskiego wschodu.
Swoją drogą to już z 50lat jak przeszli spod Sowietów pod Amerykanów, dobry czas by się coś może odwróciło. Ziemia święta w ręce chrześcijan, a faryzeusze wracać do Egiptu.
Jeszcze inną ciekawostką, jest czy to nie sam Mossad odpalił te rakiety, na potrzeby np. wyborów czy innych geszeftów.

Wiewór

2018-03-26, 10:33
Velture napisał/a:

zostały odpalone rakiety ziemia-ziemia w stronę Izraela. Niestety nie doleciały do celu


Ale w Polsce nie ma antysemityzmu! :kawa:

Bohdansk

2018-03-26, 11:05
Już niedługo w Polsce :mrgreen:

nowynick

2018-03-26, 11:22
janlew napisał/a:

"Żelazna mycka" zwykle się na to mówi. Mają, mają, atom i broń chemiczną też podobno mają. A i pracują ponoć i nad bronią genetyczną, mają tylko ten problem że nie da się ich zbytnio tym sposobem odróżnić, od innych mieszkańców bliskiego wschodu.
Swoją drogą to już z 50lat jak przeszli spod Sowietów pod Amerykanów, dobry czas by się coś może odwróciło. Ziemia święta w ręce chrześcijan, a faryzeusze wracać do Egiptu.
Jeszcze inną ciekawostką, jest czy to nie sam Mossad odpalił te rakiety, na potrzeby np. wyborów czy innych geszeftów.



genetyczna to dobry pomysł! Biorąc pod uwagę, że żydzi i arabowie to praktycznie genetycznie jeden ch*j to mogą rozwiązać więcej niż jeden problem na raz :D

jbone

2018-03-26, 15:24
rakiety zgłupiały i odleciały w atmosferę.dlaczego?

Pa...........or

2018-03-26, 16:49
jbone napisał/a:

rakiety zgłupiały i odleciały w atmosferę.dlaczego?



Dlatego, że to lipa. Kopuła służy do straszenia ludności Izraela i jednoczenia społeczeństwa wokół jednego wroga. Dzięki życiu w ciągłym zagrożeniu Izrael ma obowiązkową służbę wojskową, masową inwigilację, mega doinwestowany wywiad i armię.

Izrael to pinokio z nosem sięgającym krańców wszechświata.

Ba...........yk

2018-03-26, 17:20
Zrównać z ziemią to j***ne państewko po wszystkim zasiać jakieś chwasty i oddać Palestyńczykom żeby mieli czym kozy paść.

Cara_Al_Sol

2018-03-26, 21:11
Wysyp ekspertów od polityki, historii, techniki oraz systemów obronnych Izraela.

Basia_Stańczyk, Brawo, potem o takich jak ty mówią w Izraelskich mediach - Patrzcie, Polak antysemita.

dr_dex

2018-03-26, 21:49
@up: Izraelczycy maja na to wyj***ne - mowie tutaj o zwyklych ludziach a nie jakis politykach/napinaczach/itp

Tak: jeste eksperte

prezio87

2018-03-27, 01:06
mi tam Izraelczycy nie przeszkadzają, dobrze ze tłuką te ciapate gówno

kaiel

2018-03-27, 02:10
mam podobnie po śliwkach, ale ja mam porcelanową dolinę fekalną.

XM195

2018-03-27, 07:28
"Niestety nie doleciały do celu"


Ale ty jesteś durny... ale nie będę Ci tego tłumaczył bo i tak nie zrozumiesz.