18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żebranie

~Velture • 2017-07-14, 05:47
Level: over 9000



tłumaczenie:
spoiler

Thesherk

2017-07-14, 19:58
Przecie on nie jest ateistą, wygląda na wyznawce szatana

os...........wo

2017-07-14, 20:28
Wszyscy jesteśmy braćmi, moje owieczki. Każda kobieta to nasza siostra. Kazirodcze sk***ysyny ! W imię moje EJMEN !

Emeryt_na_emeryturze

2017-07-14, 21:16
Po cholerę te testy DNA ? Niech spłodzą dziecko i przekonają się sami.

~Velture

2017-07-15, 01:48
shokobons napisał/a:

a co on ma na czole ateizm jest nieodłącxznym elementem pedałow i tęczowych zjebów o przegrywach nie wspominając wystarczy cię zapytac ile masz lat i kiedy wyprowadzisz sie od rodziców hehhe


Dalej nie ogarniam twojego pie**olenia a gość ma odwrócony krzyż czyli znak satanistyczny więc jeśli wierzy w szatana to logiczne, że nie jest ateistą...

tranzystor

2017-07-15, 03:04
AleDlaczego napisał/a:



Jak możesz lewusem nazywać przeciwnika socjalizmu? No debil.




Na tym właśnie polega absurd "inteligencji" polskiego narodu. Partia głosząca hasła lewicowe, mająca w swoich szeregach zasłużonych dla PZPR komuchów nazywana jest prawicową i wygrywa wybory. Każdy krytykujący tą "partię" zostaje automatycznie nazwany "lewakiem" i publicznie piętnowany przez kucy.

adamZjeb

2017-07-15, 03:26
Oj tam, siostra czy nie, ważne że się r*chają

Mam nadzieję że kiła ich humanitarnie zabije zanim się rozmnożą, dziwolągi popie**olone.

Gambi

2017-07-15, 03:31
Jestem ateistą. Nie ogarniam co ma orientacja seksualna do tego. Jestem bardziej na prawo niż na lewo i nie wiem co mają narodowcy z tym wspólnego.

Skrajna lewica i skrajna prawica to suma sumarum to samo. Wy nawet nie wiecie o co niektórym po prawej stronie chodzi. Wyjaśniam. O pie**olony wolny rynek. O wolność. Nie o napie**alanie kolorowych, tych z innego miasta czy państwa czy katowanie się skrajnie chamską polityką historyczną którą uprawiają obie skrajności.

Dla was ważniejszy jest dym o to czy Wałęsa był Bolkiem czy Srolkiem niż to co się dzieje naprawdę. Zapytani... zmniejszyć ZUS czy doj***ć Wałęsie albo Macierowi... zawsze wybierzecie tę drugą opcję. Tak jak z Piłatem który postawił przed ludźmi Chrystusa i Barabasza. Dlatego wygrali komuniści z PiSu bo chcieliście, żeby doj***li PO. No i jak na nas przystało jesteśmy jeszcze bardziej w dupie. No, ale kto wam zabroni. Jak dla Polaka to i tak za dużo wolności. Trzeba sobie samemu doj***ć. Zakuć się w dyby.

I znowu strzępić ryja na nic... a do tego temat o czym innym.Komentarze w temacie o którym mówię.

Tafariel

2017-07-15, 07:50
Tu trzeba zbierać na eutanazje, a nie na badania dna :idzwch*j:

kevlarx

2017-07-15, 07:54
nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać, jak głupi żart może wywołać gównoburzę.

TB303

2017-07-15, 13:38
Velture napisał/a:


Dalej nie ogarniam twojego pie**olenia a gość ma odwrócony krzyż czyli znak satanistyczny więc jeśli wierzy w szatana to logiczne, że nie jest ateistą...


Naprawdę chcesz prowadzić dysputę z kimś takim? Przecież po postach widać, że ten gość to tępy, zakompleksiony imbecyl :lodowka:

mietas12

2017-07-15, 15:10
E tam oni zobaczcie prawy górny róg wieloryb ogląda ciuchy w które i tak nie wejdzie.

sesek

2017-07-15, 23:15
Mają tatuaże więc to podludzie i odpady genetyczne

ad.

Sam jesteś pod człowiek i nic więcej zjebie :)

DużyKutas

2017-07-15, 23:18
bloodwar napisał/a:

Mają tatuaże więc to podludzie i odpady genetyczne


Może to nie tatuaże tylko piętno niedoj***nia mózgowego.