18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zebranie przestępców

BongMan • 2014-11-24, 23:25
W pewnym tajnym miejscu zebrali się najlepsi w swoim fachu, najprzebieglejsi przestępcy świata, celem wymiany doświadczeń. Po wszystkim siedli przy wódce oraz koksie i zaczęli przechwalać się swoimi osiągnięciami:
- Nikt nie potrafi gwałcić tak jak ja! Robię to od kiedy pamiętam i nigdy mnie nie złapali. Ba, nawet nigdy żadne podejrzenie na mnie nie padło, tak dobrze się ukrywam! - mówi pierwszy. Na to drugi:
- A ja jestem mistrzem oszustw i wyłudzeń! Potrafię człowieka tak wydymać, że nawet nie zauważy kiedy. Kilka odpowiednio dobranych słów, a już debile mi ufają i z uśmiechem na ustach wyskakują z kasy!
Trzeci:
- Ja jestem specjalistą od korupcji i manipulacji. Albo hajsem albo obietnicami korzyści potrafię namówić każdego do zrobienia tego, co każę. Czy to sołtys wioski, czy prezydent kraju.
- I tak jesteście słabi. Robię to samo co wy wszyscy, o wiele lepiej, a w dodatku nawet nie muszę się ukrywać! - powiedział czwarty, po czym poprawił koloratkę.

!Timon

2014-11-25, 01:08
Poprawię Ci zakończenie

- I tak jesteście słabi. Robię to samo co wy wszyscy, o wiele lepiej, a w dodatku nawet nie muszę się ukrywać! - powiedział czwarty bawiąc się biletem do Brukseli.

Falsum

2014-11-25, 01:20
Otóż to.
Zakończenie zaproponowane przez Timona, byłoby bardziej odpowiednie. :ok:

KlinikaAborcyjna

2014-11-25, 10:03
Up
no tak masz rację ale to kawał Bongmana a on nie lubi "księdzów"

pinkie222

2014-11-25, 15:02
Oba zakończenia są odpowiednie. Już sie o to nie kłóćcie i dajcie sobie buzi na zgodę.

b00mba

2014-11-25, 15:08
Jestem ateistą. Co nie zmienia faktu, że tylko debil pisze takie antyklerykalne pojazdy. Zresztą po ch*ja to napisałeś. Przecież co najmniej raz w tygodniu kłócisz się z kimś na ten temat. Temat już był przetrawiony tak wiele razy, że te odświeżanie go podchodzi pod wpie**alanie gówna. No chyba że to miał być tylko kawał, ale jakbym taki ch*jowy opowiedział znajomym to bym się ze wstydu spalił.

angeloparty

2014-11-25, 15:16
4 mógłby być policjantem który to zoorganizował

te...........ra

2014-11-25, 15:20
b00mba

Z ciebie taki ateista , jak ze mnie ksiądz.

prusz

2014-11-25, 15:36
Na to piąty- jesteście ch*ja warci, w żadnych służbach nie pracuje a i tak dostane za wydanie was kase.

janlew

2014-11-25, 16:01
Ja tam do kościoła nie biegam, ale brzydzi mnie opluwanie chrześcijaństwa i kościoła. Może dla tego że to część naszej historii, kultury i tradycji. Może dla tego że tylko chrześcijaństwo może stać się przeciwwagą dla popaprańców z ISIS i tym podobnych, jak już tu zawędrują. A może po prostu dla tego że opluwanie chrześcijaństwa to specjalność palikociarskiej hołoty, nie wartej splunięcia. Nie wiem czemu mnie to brzydzi, ale brzydzi. Piwa ni ma!!! Za to jest dla !Timona za poprawne zakończenie i uratowanie suchara!

b00mba

2014-11-25, 16:01
@
tenegera

aha...cokolwiek to znaczy