18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Że tego tu jeszcze nie było - gurgrecenzja

imgstage • 2012-06-19, 18:51
bez komentarza....

Internetowy recenzent

SoLUffka

2012-06-20, 16:11
tak sie składa ze to bylo bardzo wazne doswiadczenie

siba

2012-06-20, 16:39
nie wrzucajcie tego typa bo mi się serce kraje jak go widzę

BulletTime

2012-06-20, 17:58
Ja tam się ubawiłem.

Swoją drogą, przypomina mi takiego jednego starszego o rok znajomego...

Jechałem do szkoły: stał obok przystanku, wracałem ze szkoły: dalej stał obok przystanku...

fryd.frys

2012-06-20, 20:45
Czy to nie brat baby z brodą?

Gravedigger

2012-06-20, 23:10
Headcrusher napisał/a:

Jak dla mnie koleś chciał być smieszny jak w kreskówce, daje mu jakies 16 lat to ten niebezpieczny wiek w którym nie czaisz ze za nie długo bedziesz sie cholernie za siebie wstydził po czyms takim, chociaż fakt, gosciu przebił wielu innych tym idiotyzmem



Gość ma 20 albo 21 lat, nie pamiętam dokładnie. W każdym razie jest na drugim roku studiów.

Abdulan napisał/a:

Znałem go z forum Adamentytowa Wieża (portal o grach The Elder Scrolls). On jest tak pok***iony w standardzie, czytając jego posty można samemu oszaleć.



Nie jest pok***iony, tylko przeniósł trolling na wyższy level. W rzeczywistości to naprawdę inteligentny facet.


BTW, udziela się w internecie na wielu frontach, to kolejny jego projekt http://zbananowani.wikidot.com/start

Sema

2012-06-20, 23:54
Piszecie o typie jak byś cie sami robili podobne filmy. Gość jest ogólnie spoko jak się zobaczy jego wcześniejsze wypociny. No ok trochę jest jebnięty.

ul...........rt

2012-06-21, 11:26
ru_ziolo napisał/a:

@ulthart - widać, że nie byłeś w dziale HARD nigdy. Trzeba mieć jaja a nie kinder niespodzianki.



Byłem,nawet wrzuciłem ze dwa filmiki.Niemców jedzących gówno jednak nie oglądam ;)