18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ze stówą w kieszeni i nerką pod żebrami..

gabrys1991 • 2015-10-21, 12:39
Autostopem po Europie

FenomeN1312

2015-10-21, 18:50
Zawsze zastanawiałem się, gdzie oni srają, jak ich porządnie przypie**oli.

WalkingStephen

2015-10-21, 19:13
Ostatnio jakaś moda na wrzucanie filmików z takich podróży. Co do samej jazdy na stopa to podziwiam tych ludzi, mój znajomy tak już pół Europy zjeździł a ma dopiero 22 lata. W tym roku na wakacjach był w tej samej mieścinie na Chorwacji co ja tyle, że kosztowało go to 200 zł i jeszcze złapał stopa, że przez 600 kilometrów jechał najnowszą S'klasa :D Ogólnie jak go złapie zajawka to pakuje się i za dwa dni rusza w trasę, nad Bałtyk wybrał się tak kilka razy z nudów na weekend bo mu się wymyśliło piwo na plaży (dodam, że z Małopolski jest). Ja osobiście nie jestem takim terenowcem żeby srać w krzakach i ominąć prysznic przez dwa dni.

kam332

2015-10-21, 19:44
Chce jeździć na stopa to niech jeździ, a dredy, sranie po krzakach i mycie się w rzece to już jego problem i ewentualnie tych co go wiozą.
Ja tam autostopowiczów nie zabieram, niech na BlaBlabCar.pl ustawią się z kimś i do paliwa dorzucą, a nie jeździć na krzywy ryj.

Dr...........le

2015-10-21, 20:01
HistoriaPolskiegoRapu napisał/a:



Wiemy zaj***ny Polaczku że srasz na takie zwiedzanie najdalej gdzie byłeś to monopolowy pod twoim domem. Pluje na ciebie śmieciu



Nie wiem, czy jest w ogóle sens z Tobą podejmować jakąkolwiek dyskusję. Mówisz "zj***ny polaczku"- a Ty w jakim języku się wypowiadasz pajacu? Jak Ci nie pasuje to wypie**alaj na zmywak do Irlandii, albo na ogóry/ szparagi do Goebbelsa. Szczekaj sobie psie j***ny po anglicku, germancku czy po innemu jak ci Polska nie pasuje.

"Śmieciu"? Tak mi się przypomniał taki wierszyk z dzieciństwa jak to małpa jedna do drugiej głupie miny robiła i się śmiała jaka ta druga jest durna i szkaradna, a okazało się, że przed lustrem stała... To taka mała dygresja a propos bycia śmieciem. Nie mierz innych swoją miarą.

A co do samych wakacji. Osobiście nie preferuję dużych hoteli, wakacji all inclusive, wycieczek autokarowych i innych form zorganizowanego wypoczynku. Jestem socjopatą i nienawidzę ludzi, męczę się w tłumie. Mój sposób na wakacje/podróż to dobra kwatera/ dom/ apartament wynajęty przez tour operatora bez wyżywienia. Pakuję się w auto i jadę (vel samolot i na miejscu wynajmuję auto), na miejscu co rano kupuję sobie śniadanko w sklepie, wybieram lokalne produkty (w miarę dostępności) potem plaża/ zwiedzanie itp a popołudniu obiado- kolacja w restauracji koniecznie składająca się z miejscowych specjalności, a nie pizzy, czy jakiegoś fast foodu/ innego ścierwa. Nie licząc kosztu zakwaterowania i dojazdu/ lotu, spokojnie zamykam się we dwoje z dziewczyną w 70-100 euro/ dzień, no chyba że w grę zaczyna wchodzić jakiś skuter wodny, żagle, banan, motorówka, czy inne takie to wychodzi dużo więcej. Uważam to za opcję optymalną. Pewnie biorąc all inclusive wyszło by na jeden h*j, ale wolę w ten sposób. A uwierz trochę świata zjechałem. Życzę Ci abyś kiedyś zakosztował bycia takim "śmieciem" jak ja.

Co...........an

2015-10-21, 21:06
karolexinio napisał/a:

znowu jakiś k***a podrabianiec z balasami na łbie król jest jeden Michałem Pater.



Idz mu jeszcze obciągnij pedale.

stefka

2015-10-21, 21:07
ch*j nas obchodzi jak spędzasz wakacje Ty j***na parówo..

monto

2015-10-21, 23:50
jakos nie podobo ma sie ta moda na krecenie swojej geby jakies takie wygorowane ego musi miec

przez1

2015-10-22, 00:39
Każdy kto go wziął na stopa, pewnie odkażał auto późńiej.

Dr...........le

2015-10-22, 07:41
stefka napisał/a:

ch*j nas obchodzi jak spędzasz wakacje Ty j***na parówo..



Moja wypowiedź była skierowana do kolegi ukrywającego się pod nickiem "HitoriaPolskiegoRapu", bo chyba mamy róże podglądy co do tego co to są wakacje/ podróże.
Inna sprawa, że jak nie wiesz o co chodzi to się wpie**alaj między wódkę a zakąskę, a parówą (i to nie jedną) to jesteś na trzy dziury j***na mała szmato.

nightclaw

2015-10-22, 09:46
stefka napisał/a:

ch*j nas obchodzi jak spędzasz wakacje Ty j***na parówo..



Ojciec z kuchni wypuscil raz na ruski rok to myslisz ze jestes wazna. nas ch*j obchodzi znadnie jakies pindy co wczoraj konto zalozyla.

norbi321

2015-10-22, 10:21
Ale rower na bank zaj***ł

grigori985

2015-10-23, 15:00
i to jest właśnie prawdziwa przygoda nie powiem zazdroszczę gość ma większe jaja niż większość tu użytkowników