18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ze śrutówką na policjantów

Flodzia • 2022-12-28, 09:22
Chyba nie oczekiwał przywitania z pączkami


alojz

2022-12-28, 09:40
Nie odpalam filmów z interwencji policji w usa, bo zazwyczaj są nudne i sie ciągną jak flaki z olejem, ale tu zobaczyłem, że dodała flodzia, a ponieważ wiem, że jest pie**olnięta to obejrzałem i sie nie zawiodłem. Flodzia ponawiam propozycję randki i wylizania ci szpary.

Vitu

2022-12-28, 10:52
j***niutki jak się cieszy na koniec jeszcze :D

radek225

2022-12-28, 11:06
alojz napisał/a:

Nie odpalam filmów z interwencji policji w usa, bo zazwyczaj są nudne i sie ciągną jak flaki z olejem, ale tu zobaczyłem, że dodała flodzia, a ponieważ wiem, że jest pie**olnięta to obejrzałem i sie nie zawiodłem. Flodzia ponawiam propozycję randki i wylizania ci szpary.





Flodzia napisał/a:

Dajesz skarbeńku :*






Montana1

2022-12-28, 11:50
alojz napisał/a:

Nie odpalam filmów z interwencji policji w usa, bo zazwyczaj są nudne i sie ciągną jak flaki z olejem, ale tu zobaczyłem, że dodała flodzia, a ponieważ wiem, że jest pie**olnięta to obejrzałem i sie nie zawiodłem. Flodzia ponawiam propozycję randki i wylizania ci szpary.



Kolejny debil, co myśli, że flodzia to płeć żeńska

:roll:

darek1234

2022-12-28, 11:51
Montana1 napisał/a:

Kolejny debil, co myśli, że flodzia to płeć żeńska



a tym bardziej, gdy ma Adam na imię ;)

smc

2022-12-28, 13:09
Kto wybrzydza, ten nie ... :->

razak

2022-12-28, 16:15
alojz napisał/a:

Nie odpalam filmów z interwencji policji w usa, bo zazwyczaj są nudne i sie ciągną jak flaki z olejem, ale tu zobaczyłem, że dodała flodzia, a ponieważ wiem, że jest pie**olnięta to obejrzałem i sie nie zawiodłem. Flodzia ponawiam propozycję randki i wylizania ci szpary.



czy ty sobie zdajesz sprawę z tego jak flodzia musi wyglądać ? Ja obstawiam, że jak rozchyla nogi to dalej nie widać c*pki i jeszcze mocno trzeba czymś rozeprzeć uda by sie do niej dostać. Wątpię, że warto. Zwal sobie konia i Ci przejdzie.

Szary_Jeleń

2022-12-28, 16:45
razak napisał/a:

czy ty sobie zdajesz sprawę z tego jak flodzia musi wyglądać ? Ja obstawiam, że jak rozchyla nogi to dalej nie widać c*pki i jeszcze mocno trzeba czymś rozeprzeć uda by sie do niej dostać. Wątpię, że warto. Zwal sobie konia i Ci przejdzie.



Kogo k***a obchodzi jak wygląda flodzia.


ps. co by nie było, że offtop, gość oberwał przez płot też xd

grzehuu

2023-01-07, 01:52
cos podejrzanie zadowolony :P