18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

zdziwiony fifty

teken • 2013-05-29, 19:29
Murzyn zdziwiony, że nie jest oryginalny :D



Eklips to jak dla mnie j***ny mistrz. Nie ma to jak pokazać "elicie", że nie ma w nich nic oryginalnego :D
Na deser:




wojtek95do

2013-05-30, 09:37
Nie rozumie ideologii tej muzyki, dla mnie brzmi to w stylu "badum, tsss, badum-badum, tsss" i tak przez cały czas. Zgadzam się, że głównie chodzi o tekst, ale to powinien być prawdziwy wokal, a nie pie**olenie jakby się wykonawca dusił.

Clank679

2013-05-30, 10:02
mat88 napisał/a:



Cudze chwalicie, swego nie znacie

co to k***a prosze Ciebie to jest jeba*y trueschoolowiec to jest prawdziwy RAP

oozyxak0o

2013-05-30, 11:12
Ej pisiorki jak już macie słuchać murzynów to Snoopa a nie 50centa

Hempsmoker

2013-05-30, 12:16
@up Clank679 O.S.T.R. Zgniótłby tedzika aka miękką fajkę na wolnym przy samym starcie, więc nie porównuj ich nawet. 30 minut z życia to cała płyta na freestyle'u, poszukaj innych kawałków i posłuchaj. Jak już to zrobisz wróć i przeproś grzecznie.

Captain's Burger

2013-05-30, 12:47
Hahaha, zajebisty materiał.

50 przyniósł do studia swoje lansiarskie słuchawki ala dr.Dre (jedno i drugie to gówno), ale dali mu prawdziwe (Beyerdynamic) słuchawki to szybko się przekonał :D . Śmieszna jest ta moda na słuchawki od celebrytów, w dodatku że grają jak pierwsze lepsze za 200zł,to tak ot.

krystek202

2013-05-30, 12:59
Cytat:

Nie rozumie ideologii tej muzyki, dla mnie brzmi to w stylu "badum, tsss, badum-badum, tsss" i tak przez cały czas. Zgadzam się, że głównie chodzi o tekst, ale to powinien być prawdziwy wokal, a nie pie**olenie jakby się wykonawca dusił.




Tu akurat jeśli nie rozumiesz ideologii tej muzyki to po prostu jesteś za tępy, i to nie brzmi w takim stylu jakim to powiedziałeś bo sampling sam w sobie jest sztuką. Znajdź mi takiego drugiego ziomka który ma taki głos jak on, ma głos jedyny w swoim rodzaju i to go wyróżnia, nie brzmi tak jak każdy inny. Popie**ol tak sam to będziemy mieć beke z Ciebie.

jefff

2013-05-30, 15:34
Porównujecie ten freestyle Ostrego z tym co robi Eklips?? :D u Ostrego od razu słychać, że naśladowane a Eklips? Jakbym nie widział tytułu, słysząc pierwszy raz American Psycho pomyślałbym, że to oryginalne głosy.

mat88

2013-05-30, 17:14
jefff napisał/a:

Porównujecie ten freestyle Ostrego z tym co robi Eklips?? :D u Ostrego od razu słychać, że naśladowane a Eklips? Jakbym nie widział tytułu, słysząc pierwszy raz American Psycho pomyślałbym, że to oryginalne głosy.



Ja wole jednak jak ktoś sam coś tworzy a nie powtarza czyjeś teksty:)



Jak to się pisze? ADHD ? od 1:00 :)

jefff

2013-06-02, 13:58
@up Ale bit już nie własny :-P

Clank679

2013-07-12, 02:43
@Hempsmoker nie mowie tu o skilsach na wolnym a o rodzaju rapu