18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zdjęcie

Duch • 2015-02-17, 11:26
Przepraszam, zrobi se pan ze mną zdjęcie? :szydera:



Downów bijo, koniec świata

S4ndal

2015-02-18, 15:15
Do wszystkich spinajacych sie na ludzi , ktorzy nie widza w tym nic smiesznego. Rzycze aby wam sie urodzil niepelnosprawny dzieciak i zeby inne gimbusy tak go traktowaly. Zobaczymy , czy wtedy bedziecie tak wielce pisac, ze to normalne.

Jak kogos auto pie**olnie na pasach , zabiaja allah akbara czy cus mi to pasuje. Ale znecanie sie nad dziecmi i niepelnosprawnymi to totalne ch*jstwo.

Kosmiczny_skurwiel_Matt

2015-02-18, 15:27
Dobra czarny humor to czarny humor,ale to jest k***a przegięcie po całości bić osobę która nie wie nawet co się stało.To tak jakby ktoś jebną starszą matkę któregoś z was bez powodu.Jakbyście się czuli gdyby ktoś uderzył waszą starszą ch*ja winą matkę?

TheBigRedDog1

2015-02-18, 15:30
Ciekawe co se taki pomyślał? Może też zacznie bić słabszych?

Nemayu

2015-02-18, 15:38
Kosmiczny i to właśnie jest zabawne. Dostał i się spłoszył jak kuna w agreście.
Czy właściwe i należy pochwalać? Każdy oceni sam. Skoro się już stało i zostało nagrane to nic nie zrobisz. Tak naprawdę nikomu się krzywda nie stała. Mogła ucierpieć duma, a facet już nigdy z nikim nie stanie do zdjęcia, które ludzie pewnie będą chcieli sobie z nim zrobić dla jaj, czyli wyszło na dobre. Od lepy w pysk z reguły się nie umiera ani nie zostaje rannym.

PS: Wykazałeś się logiką podobną do wk***ionych kobiet. Gdzieś na sadisticu masz filmik wyjaśniający. Ktoś potknął się o psa->zrobił to celowo by go kopnąć->atakuje bezbronnych->jest zdolny zamordować->zamorduje twoje dziecko i twoją matkę->wymorduje wszystkich Polaków->czeka nas (Polaków) zagłada->... Takim (nie)myśleniem daleko nie zajdziesz.

Strugi

2015-02-18, 15:52
Co za k***a dno, ten cymbał w czapeczce powinien znalezc sie na hardzie, takiego właśnie sadistica oczekuje

Kosmiczny_skurwiel_Matt

2015-02-18, 15:52
@Nemayu W sumie racja się trochę wk***iłem i przesadziłem ale to dlatego że nigdy nie lubiłem znęcania się nad słabszymi i chorymi umysłowo.

ty...........ń

2015-02-18, 16:15
Duch napisał/a:





"Chcemy powrotu starego sadistica!!!"
"Gdzie stary sadistic?"
"To co tu sie odpie**ala to ludzkie pojęcie przechodzi, to już nie ta sama strona!!"
"Na kwejka z tym, gdzie jest stary sadistic?!"

I wy drodzy użytkownicy powrotu chcecie... Dziwić się potem, że kawałek gameplay'u z jakiejś gierki dla gimbazy ma 2000 piw na głównej a soczyste pie**olnięcie na pasach z poczekalni wyjść nie może... :facepalm:

Nie dogodzisz...



Ja bym jeszcze pod to wszystko podczepił pieski i kotki króre cierpią i ludzie płaczą bo to takie złeeee, bo one takie bezbronne a ludzie to zwyrolee... nie chce mi się bardziej rozpisywać, wiecie o co chodzi :roll:

konop720

2015-02-18, 16:47
cwaniaczek w czapeczce w laczkach śmiesznych.. jak mnie wk***iają takie osobniki, ale cóż jestem tylko internetowym napinaczem i gówno mogę zrobić :)

Guwnojat

2015-02-18, 17:23
Dno i wodorosty. Gdybym tą k***ę dorwał, to buta na ryj by przyjął.

Loaloa

2015-02-18, 17:30
Cytat:

Gorzej niż kozojebca.



Ale i tak lepiej od polaczka.

czosnekzchlebkiem

2015-02-18, 17:40
Jakiś imbecyl się pyta gdzie ten dawny sadistic ? odpowiedzi takie bydło jak ty i ten z filmiku wygineli siedzą w pierdlu ciebie też to czeka :-)

TT4

2015-02-18, 19:48
Zagotowany jezdem w hui, nie można tak!