18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zdenerwowany Janowicz

Quintessential • 2013-01-16, 07:13
Jerzy Janowicz pokazuje, co myśli o pracy baby na stanowisku sędziego.

Koperek

2013-01-16, 14:52
kalion83 napisał/a:

tribal216

A jak byś manipulował wynikami np. piłce kopanej ?


Widać chłopie, że piłki nożnej to ty nie oglądasz. Ile było sytuacji w których nie uznano bramki mimo iż ewidente minęła linie bramkową? Ile fauli zostało odgwizdanych mimo iż ich nie było?

SalvaCzoko

2013-01-16, 14:55
1:58 Ta fujara nie na darmo tam stoi (pomarańczowa koszula), on ma drzeć mordę "OUT" gdy jest out.
Co nie zmienia faktu, że ja nawet widzę tam outa, więc główny sędzia powinien tym bardziej.

Jakmar

2013-01-16, 19:16
Rozumiem, że jako naszego rodaka, chcecie go obronić. Jednak polecam obejrzeć film w lepszej jakości i nie będziecie mieli wątpliwości że piłka mimo wszystko trafiła w pole.

jozinb

2013-01-16, 21:34
@up co ty pie**olisz baranie j***ny, jest filmik na yt na ktorym widac, ze pilka nie weszla dobre pol metra w kort

BulaKSSG

2013-01-16, 23:38
tribal216 napisał/a:

rozpie**alają mnie takie sytuacje w sporcie. dziś w dobie wypasionego sprzętu elektronicznego, kamer 5 razy hd, miliona klatek na sekunde nie da się po prostu zamontować sędziemu takiego ekraniku co by sobie sam zobaczył klatka po klatce czy był aut czy nie ? to samo w siatkówce, piłce nożnej itd. wiadomo kiedyś sędzia polegał tylko na własnym oku ale teraz ? totalny bezsens.....a co do filmu mógł ją nazwać po polsku tępą p*zdą - i tak by nie zrozumiała



Na początku zaznaczam, że nie jestem do końca w temacie, więc jak ktoś ma zamiar się pluć, może sp***alać.

Wydaje mi się, że istnieje taka technologia, ale zawodnik musi poprosić o "czelendż". Nie wiem jednak dlaczego w tym przypadku takich rzeczy nie było.