18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zdemaskowany oszust

szymy • 2014-11-30, 03:05
Facet przebrany za Rangera zostaje zdemaskowany przez byłego żołnierza U.S. Army. Przebranie prawdopodobnie miało mu pomóc w uzyskaniu większych zniżek.


mazurpl

2014-11-30, 03:29
Ładnie sk***iela zbłaźnił, jeszcze powinien mu wpie**olić.

kluch

2014-11-30, 03:56
@up no i dźgnąć bagnetem. i nasrać do kieszeni

bloodwar

2014-11-30, 09:25
I matkę zgwałcić. I psa powiesić na płocie

KrisCFC

2014-11-30, 09:30
Najpierw sprzedają "żołnierskie ubranka" w sklepach, a potem ktoś ma pretensje, że cywile to noszą... :amused:

I ch*j, że chciał wytorbić zniżkę, trzeba sobie radzić. :D

Smutas

2014-11-30, 09:56
Taki spaślak rangersem? To chyba w ciężkiej artylerii służył...

Re...........ms

2014-11-30, 11:07
żyje sobie lamus i frajer i chce, żeby go podziwiano... po iluś tam latach oderwie sie od WOWa i wyjdzie z piwnicy w mundurze to ludzie mogą to kupić... rzeczywiście typa nie było widać w okolicy tyle lat to pewnie był w IRAQ :P tak sobie pomyślą.

Ja...........ec

2014-11-30, 11:33
W Ameryce to jakaś moda. :lol:






Anperis

2014-11-30, 11:53
A wystarczylo powiedziec " sory stary, nie mam czasu na pie**oly - spiesze sie" :)

thewhitestar

2014-11-30, 11:57
Myślałem że chodzi o zdemaskowanie osoby przebranej za power rangersa. Że ktoś z prawdziwą łącznością z Zordonem pokaże że jest oszustem, a za takie gówno piwa nie ma!

bialywilk91

2014-11-30, 11:59
Zaraz pewnie zostane wysmiany, wyszydzony, pewnie bede j***nym grubasem, albo gimbusem albo faszysta lub nacjonalista, bo to teraz modne 2 slowa - Jestem patriota kocham ten kraj i dla mnie mundur to rzecz swieta, nie dla kazdego, nie kazdy powinien go nosic bo na to nie zasluguje, a juz na pewno nie dla takiego spasionego idioty, ktory nosi mundur Rangersow wybitnej amerykanskiej formacji, nosi swoja amerykanska flage na ramieniu i bezczesci pamiec poleglych zolnierzy amerykanskich ktorzy gineli wlasnie w takich mundurach, zeby ten spaslak mogl miec rope i przewiezc swoj gruby zad 50 metrow dalej po paczke chipsow i cole light bo sie odchudza... Nie sluzylem nigdy w wojsku, ale mialem wujka, swietej pamieci, zawsze powtarzal ze najwazniejszy jest ojczyzna, szacunek do niej i do ludzi ktorzy jej bronia, powtarzal ze trzeba duzo czytac i sie uczyc i wiecie co mial racje.

patroy

2014-11-30, 12:00
Smutas napisał/a:

Taki spaślak rangersem? To chyba w ciężkiej artylerii służył...



chyba jako pocisk