18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zdarzenia drogowe

botspam • 2017-01-14, 11:16
Ciekawsze sytuacje, które udało mi się zarejestrować na kamerce samochodowej.

pakicito

2017-01-14, 11:40
a już myślałem, że to Apollo 440 na pocz.

kosioraldo

2017-01-14, 12:03
Akurat wszystko wszystkim, ale takie sytuacje jak na początku to zwykłe sk***ielstwo, po ch*j trzymasz się dupy samochodu poprzedzającego ? tylko po to żeby gościu nie mógł wjechać, co Ci szkodzi kogoś takiego wpuścić i sobie chwile pok***ić ? ja w takich sytuacjach pie**ole bo na ch*j mam robić na złość ? właśnie przez takich debili jak Ty jazda po ulicach robi się wk***iająca

botspam

2017-01-14, 12:16
kosioraldo napisał/a:

Akurat wszystko wszystkim, ale takie sytuacje jak na początku to zwykłe sk***ielstwo, po ch*j trzymasz się dupy samochodu poprzedzającego ? tylko po to żeby gościu nie mógł wjechać, co Ci szkodzi kogoś takiego wpuścić i sobie chwile pok***ić ? ja w takich sytuacjach pie**ole bo na ch*j mam robić na złość ? właśnie przez takich debili jak Ty jazda po ulicach robi się wk***iająca



Jesteś jakiś poj***ny? Zdarzenie o którym piszesz miało miejsce w Lublinie na skrzyżowaniu ulic Cukrowniczej i Lubelskiego Lipca'80 po godzinie 16. Jeden wielki korek, stoi Krochmalna, Lubelskiego Lipca, Cukrownicza, Jana Pawła, a koleś który się wj***ł z lewego pasa (który służy do skrętu w lewo i w tamtą stronę nie ma korków) wbija się na chama, mając w dupie wszystkich czekających i to właśnie taki ktoś wk***ia ludzi na ulicy.

tranzystor

2017-01-14, 15:26
Pierwszy film na składance, to typowe cebulactwo. Facet w terenówce najwidoczniej się zagapił, albo pomylił pas, a kretyn z kamerą go celowo blokuje.

Loaloa

2017-01-14, 15:32
polactwo, robactwo, cebulactwo... zna ktoś z was jakieś inne synonimy?