18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zbyt pozytywna dlatego zakazana

Pothead • 2012-11-22, 17:09
Krótki film o marihuanie :maryska:


Captain's Burger

2012-11-23, 00:12
Masowe ogłupianie społeczeństwa. Jakby tak faktycznie chcieli "uświadamiania" to wysłaliby ludzi do bibliotek po fachową literaturę i w wyniku czego pewnie zalegalizowali by marihuanę, a już na pewno do celów medycznych. Nie, ludzie wolą gapić się w szklany ekran i powtarzać pisane pod prawo bzdury. Te fragmenty są tak zmontowane, że nawet mi gdzie sporo czytałem na ten temat "ryje to banie". Parę cytatów na koniec filmu nie wystarczy by to naprawić. Swoją drogą jak słyszę gdy ktoś mówi o palaczach "narkoman" tzn. że w życiu nic na ten temat nie czytał i szkoda sobie marnować czas na rozmowę z takim człowiekiem.

Jeszcze jedno - niesamowicie wk***ia mnie gimbaza ala "obrońca mariCHuany" i choćby z tego powodu byłbym za zalegalizowaniem. Badania dowodzą że marihuana palona w latach dojrzewania może powodować późniejsze dysfunkcje psychiczne i umysłowe. Zaskoczę Was, alkohol wyrządza podobne szkody. Tyle że trzynastolatkowi piwa nie sprzedadzą, a diler nie zapyta o dowód. "Marihunaen" od 18 roku życia. Jak komuś coś nie pasuje to do książek i czytać sk***ysyny, a nie szerzyć intelektualną biedotę. Pozdrawiam myślących.

chi

2012-11-23, 00:19
yo

zwykle nie pisze w komentarz bo to bez sensu ale co do tego filmiku muszę się wypowiedzieć - szacun, szacun i jeszcze raz szacun!!! jest to na youtube??

Sz...........an

2012-11-23, 10:42
@up obejrzyj do końca a potem pisz czy było czy nie.

Pothead

2012-11-23, 12:47
chi napisał/a:

zwykle nie pisze w komentarz bo to bez sensu ale co do tego filmiku muszę się wypowiedzieć - szacun, szacun i jeszcze raz szacun!!! jest to na youtube??



http://www.youtube.com/LowlifeJunkie

konował

2012-11-23, 16:10
Od tej wstrzykiwania marichłany niektórym się całkowicie poj***ło w głowach. Od razu widać że jesteście uzależnieni i marycha powinna być zakazana we wszystkich rejonach świata. Bo jest gorsza niż papieros.

tnovs

2012-11-23, 21:01
powiem tak rozumiem tempych hejteruw zeby tylko cos wiebac ze swoich pieciu groszy napisze bzdure ale mniesza o to takie zachowania macie po podkresilam anfetaminie,koksie, a napewno po kwasie (LSD) wiec troszke dokumentuw oraz doswiadczen w swiecie realnym cyber gamonie a jak dajecie sobie prac muzgi to wystawcie politykom dupy zeby was wyj***li tyle z mojej strony a powini zakazac sie ALKOCHOL bo jest sie po nim agresywnym, niepoczytalnym a po kanabis jest sie 360 stopn na odwrut chociasz sirodkiem ubocznym nie ukryje jest to ze pamienic krutko trwala zaczyna nam szwnkowac ale po durzych iloscach tyle z mojej strony od tego sie nieda umrzec ani zatruc po przedawkowani tylko sie porzygamy i zasiniemy a nie wyskoczymy przez okno hahahahahaha!!!!!!!!!!!! ten typ musial wios LSD albo KOKS zeby miec takie zachowanie wiec nie namawiam lecz powtarzam w kulko pal ziulko pal ziulko a jeszcze jedno jak ktos sie zjara niech sprubuje podnies dupe z kanapy wontpie jest taki luz ze ma sie wyj***ne na wszystko dzieki

dyzio84

2012-11-24, 02:54
:mrgreen:

narozny

2012-11-24, 09:32
najzajebistsza substancja psychoaktywna


Lotharius

2012-11-24, 10:52
o matko, co sie stało z Tomkiem, czy przeżył ten skok ?