18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zbulwersowany punk

Jensen91 • 2014-05-13, 18:38
"Delikatnie" naj***ny punk postanawia wtrącić swoje 3 grosze do wywiadu dotyczącego legalizacji marihuany :D

Akcja od 0:23


cys23

2014-05-13, 18:42
Dobrze prawi...gdyby zgolił to gówno z głowy i ubrał się normalnie to miałbym jakiś szacunek do niego

Tomikchomik1

2014-05-13, 18:48
I tak jestem przeciw legalizacji. Używanie tego do medycyny, ewentualnie się zgodzę, ale nic więcej. Starczy że dzisiejsza młodzież, to w większość k***y i debile, to jeszcze ćpunów brakuje po gimbazach itd...

ulifont

2014-05-13, 18:48
Znowu się skarżą biedne ćpunki, że legalnie nie mogą zj***ć mózgu.

ml...........kv

2014-05-13, 18:52
Dam piwo bo to jest bardziej wykolejona partia niż Palikot z ekipą komuchów.... chociaż by się coś działo w Europie :)

Sami widzicie co da legalizacja, kto chce zalegalizować zastrzyki.. tacy ludzie...

argument : nie znasz mnie a chcesz mnie wsadzić do więzienia

chłopie ja zabiłem może te dzieci, ale co ci do tego nie znasz mnie a chcesz mnie wsadzić za zabójstwo dzieci ?

Garbatyx

2014-05-13, 18:56
@up co ty pie**olisz panie... odstaw strzykawkę z tą mamahuanuą

clean_east_wood

2014-05-13, 19:01
panku dobrą miał myśl ale coś nie potrafi obrać tego w słowa. pewnie nie może się skoncentrować po marihuanie :D Co do samej legalizacji to niech jest ta ich upragniona "równość" albo wszystko ( alkohol, papierosy, kawa, marihuana i cała reszta palety używek) albo nic. Kto jest mądry ten znajdzie umiar albo nie sięgnie wcale. Oczywiście z zakazem publicznym czyli tylko wolnoć Tomku w swoim domku. Jeśli ktoś bałby się o swoje dzieci to może w końcu rodzice zabraliby się za wychowywanie ich, a nie wynagradzali brak zainteresowania i miłości hajsem.

scric102

2014-05-13, 19:05
Mam podzielone zdanie na ten temat, mam to w dupie wale browar

Guzik

2014-05-13, 19:35
Tomikchomik1 napisał/a:

I tak jestem przeciw legalizacji. Używanie tego do medycyny, ewentualnie się zgodzę, ale nic więcej. Starczy że dzisiejsza młodzież, to w większość k***y i debile, to jeszcze ćpunów brakuje po gimbazach itd...



Tak, bo teraz "dzisiejsza młodzież" nie jara. Palą tego w ch*j tylko różnica jest taka, że obecnie palą jakieś niepewne gówno (bo nie wierzę, że tego nie "wzbogacają") a zarabiają na tym podejrzane typy.
Powinni jaranie zalegalizować bo wtedy źródła będą pewniejsze a i państwo będzie miało z tego zysk. Możliwości kontroli też byłby większe. Prawda jest taka, że jak ktoś obecnie chce zajarać (nieważne czy gówniarz czy starczy) to i tak sobie załatwi.

ulifont

2014-05-13, 19:45
Ciągle ta sama gadka o dilerach, w Holandii jest to legalne i jakoś ćpunów przybywa. Z tym kurestwem jest obecnie większy problem niż z alkoholizmem, jeśli chodzi o młodzież. Wiem, że zaraz powiecie, że zielone mniej szkodzi i człowiek jest spokojny, ale jeden ch*j i tak jesteś k***a w to wj***ny , nie ma co się okłamywać.

Guzik

2014-05-13, 19:52
@ulifont Nie chodzi o to, że dilerki nie będzie czy że liczba "ćpunów", jak to określiłeś, zmaleje tylko o to, że ludzie będą mieli możliwość dostępu to pewnego towaru. Fajki i alkohol są legalne to dlaczego nie marihuana? Mogliby chociaż pozwolić na niewielkie uprawy na własny użytek.
PS. Masz jakieś dane na potwierdzenie faktu zwiększania się liczby ilości osób palących regularnie marihuanę (bo chyba to miałeś na myśli pisząc "ćpunów")?
PS2. Sam jestem niepalący ale ktoś ma decydować co jakich używek mogę stosować a jakich nie?

BYNIO123

2014-05-13, 19:52
za nasze podatki
-mojego ojca