18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zbulwersowany Krul

xqwzts88 • 2014-07-21, 18:53
Reakcja Korwina-Mikke na zarzuty Kwiatkowskiego - 0:13 :mrgreen:

Jedrass

2014-07-25, 00:02
i jak zawsze wj***ne w polityka i religia mimo tego że chodziło o reakcje Korwina która mnie powaliła. admini z tymi zasadami już przesadzają bo jak widzą Korwina to lepiej wyj***ć dla zasady .No ale h*j Korwin ma więcej polubień niż ta pseudo sadystyczna strona która zj***ła się niemiłosiernie

re...........ka

2014-07-25, 02:52
Jedrass napisał/a:

iKorwin ma więcej polubień niż ta pseudo sadystyczna strona


Uświadom sobie, że nie każdy może coś po lubić?

De...........37

2014-07-25, 09:37
Ciekawe ile on dziennie ćwiczy ten swój wymuszony chichot...

~tip.top

2014-07-25, 13:35
Kotałkę napisał/a:

Ciekawe jak będziecie wyglądali za kilka lat jak "krul korwin" wych*ja was tak samo jak inni politycy. Daliście się nabrać na populistyczne pie**olenie i wierzycie, że "krul" zmieni Polskę. ch*ja zmieni. Za kilka lat żodyn się nie przyzna, że na niego głosował. Żodyn.



Bardziej wyr*chani już być chyba nie możemy więc nawet jak nic nie zrobi to nie będzie płaczu... A populistyczne pie**olenie to obecnie Tusk uskutecznia na zmianę z Kaczyńskim, Millerem i resztą zakłamanej hołoty...

Kotałkę napisał/a:

Śmiać mi się chce jak widzę gimbusów pokroju @majsterPn (Jestem gimbem, zadzwoniłem do SuperStacji) agitujących w sposób, którego nie powstydziłby się Kononowicz. "(...)To jest jedyne słuszne rozwiązanie w dzisiejszych czasach(...)" :amused: solidny argument, nie ma co.
"(...)Nic nie powinno istnieć takiego jak ZUS czy tam KRUS(...)" o.O "(...) komuna nie upadła (...)"



Mi się chce śmiać jak widzę ludzi typu ten komuch Kwiatkowski, którzy zamiast dyskutować na tematy, które są dla nas na prawdę ważne i zamiast używać sensownych argumentów w dyskusji podpierają się jakimiś mało istotnymi wypowiedziami na temat kalek, debili, kobiet itp... albo jakieś poruszanie spraw osobistych i pytania jak się jego żonie z nim żyje. Jaki to ma k***a związek z polityką, jaki to ma wpływ na życie innych i co nas to w ogóle k***a interesuje?
Niestety Januszek daje się wciągać w takie ch*jowe gadki i przez to traci. No ale to już jego sprawa.

[quote="Kotałkę napisał/a:

"]Biedny, niedouczony chłopiec, któremu ktoś nakładł do głowy, chodzi i powtarza takie idiotyzmy. Najpierw trzeba skończyć szkołę i poznać nieco historii, dopiero później można zabierać głos.


Biedny i niedouczony jest ten, który po tych wszystkich aferach i przekrętach z ostatnich lat, po skoku na OFE i zaj***niu w biały dzień 150 mld, aferach taśmowych i innych tego typu gównach dalej myśli, że wszystko jest cacy, że żyjemy w "państwie prawa" i z uśmiechem na ustach idzie na wybory i głosuję na te same czerwone mordy.
Tylko nieroby i idioci chcą utrzymania obecnego systemu bo im to na rękę.

Największe poparcie KNP ma wśród młodych, których wszyscy posądzają o brak rozumu i rozsądku (może i słusznie), ale następną wielką grupą wyborców KNP są przedsiębiorcy, o których nie można już tego powiedzieć. Są to ludzie, którzy mają łeb na karku i ciężko pracują, żeby się czegoś dorobić... a państwo regularnie ich z tego dorobku okrada i ochłapy z zagrabionych pieniędzy rozdaje j***nym nierobom.
Te nieroby to są właśnie wyborcy PO PiSu i reszty.