18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zbrodnie Seksualne i Watykan

Maek • 2013-02-12, 19:25


Nie znalazlem, jak bylo przepraaaszaaaam ;p

manupit

2013-02-12, 19:48
Każdego murzyna (księdza) powinno się kastrować bo to facet jak każdy inny r*chać się chcę a że z pełnoletnią trudniej to za dzieci się biorą sk***iele.

Maek

2013-02-12, 19:58
Ciekawe ilu pedofili pcha sie w sutanne tylko i wylacznie dlatego ze pedofilia wsrod ksiezy nie jest karalna

Ork.Fajny

2013-02-12, 20:15
Debilny film... Ale Senyszyn będzie dumna z autora filmu i tego kto go tu opublikował. Dobry chłopak. Teraz idź do pani "profesor" bo ma dla ciebie kostkę...
Szkoda że w tym filmie nie pokusili się o sprawdzenie ilości zgłoszonych księży?, oraz sprawdzenie ilości świeckich przypadków.
Oraz szkoda że teksty o przysiędze spowiedzi nie mają racji bytu gdyż dziecko nie grzeszyło więc miało "katolickie prawo" mówić o tym komu wlezie i ile wlezie jedyna osoba którą to dotyczy to ksiądz spowiadający grzesznika z tego grzeszu. grzesznik i ofiara mogą to wygłosić nawet w publicznej telewizji...
Tak samo ten dokument jest jakimś chorym wymęczonym "konikiem" anty-klerykalnych debili. Po pierwsze dokument zniknął za czasów naszego Polskiego Papieża a po drugie nawet sam Papież nie ma prawa zmusić nikogo do milczenia bo to przeciw zasadzie "nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu". Takie próby to herezja która by ich z kościoła wykluczyła a nie ofiary...

Poza tym... Zbrodnie Seksualne... pie**olić mordy komunistów w latach 45-89! pie**olić to że większość z nich nadal siedzi w uniwersytetach czy sądach! Należy zająć się kościołem! Kościół wróg!!!

sMieciu

2013-02-12, 20:25
w necie są kolejne części filmu
watch?v=x368tUTXV0Y
watch?v=SVYfEIo84CQ

2 czesc zablokowali na YT.

Maek

2013-02-12, 20:26
Ork.Fajny napisał/a:

Debilny film... Ale Senyszyn będzie dumna z autora filmu i tego kto go tu opublikował. Dobry chłopak. Teraz idź do pani "profesor" bo ma dla ciebie kostkę...



ch*j z nia.

Ork.Fajny napisał/a:


Szkoda że w tym filmie nie pokusili się o sprawdzenie ilości zgłoszonych księży?, oraz sprawdzenie ilości świeckich przypadków..



Super, wyszytstko pieknie ale glownym tematem tego dokumentu jest ukrywanie pedofilii wsrod ksiezy i to ze nie sa karani.

Ork.Fajny napisał/a:


Oraz szkoda że teksty o przysiędze spowiedzi nie mają racji bytu gdyż dziecko nie grzeszyło więc miało "katolickie prawo" mówić o tym komu wlezie i ile wlezie jedyna osoba którą to dotyczy to ksiądz spowiadający grzesznika z tego grzeszu. grzesznik i ofiara mogą to wygłosić nawet w publicznej telewizji...



Wytlumacz to kilku letniemu dziecku...

Ork.Fajny napisał/a:


Tak samo ten dokument jest jakimś chorym wymęczonym "konikiem" anty-klerykalnych debili. Po pierwsze dokument zniknął za czasów naszego Polskiego Papieża a po drugie nawet sam Papież nie ma prawa zmusić nikogo do milczenia bo to przeciw zasadzie "nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu". Takie próby to herezja która by ich z kościoła wykluczyła a nie ofiary...

Poza tym... Zbrodnie Seksualne... pie**olić mordy komunistów w latach 45-89! pie**olić to że większość z nich nadal siedzi w uniwersytetach czy sądach! Należy zająć się kościołem! Kościół wróg!!!



Kosciol to j***na mafia, robia wszystko dla wladzy i kasy, a np. ofiary pedofilii maja gdzies, wazne zeby sprawe uciszyc a nie pomoc.

UWAGA: Kolejne dwa party o ktorych zapomnialem, sorki. Prosze jakiegos moda odoklejenie tych dwoch partow do pierwszego posta, z gory dzieki.


Ork.Fajny

2013-02-12, 20:55
Maek napisał/a:

Super, wyszytstko pieknie ale glownym tematem tego dokumentu jest ukrywanie pedofilii wsrod ksiezy i to ze nie sa karani.


W pierwszej części pojawiły się tylko dwa sensownie wypowiedziane przypadki które w jakikolwiek sposób traktują o tym kto został ukarany. Jeden co się powiesił i jeden co coś tam 40lat temu robił.
Tych wymienionych 28 księży też muszę raczej zaliczyć do grona ukaranych no bo skoro o tym wiemy i są swiadwkowie to policja pukała do ich drzwi w którymś momencie ich życia.

Maek napisał/a:

Wytlumacz to kilku letniemu dziecku...


Bardzo proste. Każdy dzieciak łatwo zrozumie że ma prawo powiedzieć o czymkolwiek nie ważne kto to zrobił i nieważne co ktoś rzekomo będący księdzem powiedział.

Maek napisał/a:

Kosciol to j***na mafia, robia wszystko dla wladzy i kasy, a np. ofiary pedofilii maja gdzies, wazne zeby sprawe uciszyc a nie pomoc.


Ani nie mają władzy nigdzie już ani za wiele kasy tez nie bo większość z tych wyliczeń to bezcenne dzieła sztuki i zabytki a nie nie złoto/waluta. Więc wybierz inne atrybuty, jakieś bardziej realna... A nie... Czekaj... Nie ma takich bo to wasz chory wymysł i szukanie problemów całego świata w miejscu kory na mniej ma do powiedzenia w dzisiejszym świecie...

Maek

2013-02-12, 21:00
@up do twojego urazonego katolickiego serduszka nie dotra najlepsze argumenty wiec daruje sb :roll:

KlinikaAborcyjna

2013-02-12, 21:08
Mnie jako chrześcijanina wk***ia to że do tej pory nie wypie**olili na zbity pysk każdego j***nego pedofila ze wspólnoty.
k***a do więzienia i nie ma że ksiądz premier czy nauczyciel , każdego pedofilca wsadzić do więzienia i to z grypsującymi .
Jak śpiewała Maja Konarska(Moonlight) : Za zbrodnie musi być kara , za zbrodnie musi być kara ,musi być kara , musi być kara !!!!!!

zatizdig

2013-02-12, 21:22
Hej, Ork...Ja tak zrozumiałem tezę filmu: były takie przypadki molestowania nieletnich wśród księży, które to przypadki Kościół starał się ukryć. I tyle k***a. Nikt nit mówi, że wszyscy księża to ch*je i zboki i tym bardziej nikt nie mówi, że Senyszyn jest spoko, albo, że byli SBecy są spoko.

A czemu Ty tak bronisz klechów? Jeżeli wolno spytać...

Ork.Fajny

2013-02-12, 21:52
Maek napisał/a:

@up do twojego urazonego katolickiego serduszka nie dotra najlepsze argumenty wiec daruje sb :roll:


Moje urazone serduszko jest niewierzące bo woli zajmować się nauka niż zamianą wody w wino...

zatizdig napisał/a:

A czemu Ty tak bronisz klechów? Jeżeli wolno spytać...


Bo zniszczenie kościoła w Polsce nie równa się zniszczenie tylko paru klechów tylko całej ideologii którą za sobą kościół niesie.
Czyli bycia uczciwym, pracowitym, chęci zdobywania wiedzy, nie oszukiwania się, nie okradania się, nie krzywdzenia się, nie okłamywania się... Po Rewolucji Francuskiej, Bolszewickiej, faszystach we Włoszech, nazistach w Niemczech idealnie widać czemu równa się zniszczenie tej instytucji.

Maek

2013-02-12, 21:57
Wg. mnie teraz organizacja jaką jest kościół ma bardzo mało wspolnego z wiarą chrześcijańską i prawdziwymi księżmi z powołania.

Radysh

2013-02-12, 23:22
Z miłości do dzieci.

Maek

2013-02-12, 23:25
aha jeszcze jedno, to ze ktos nie dyma dzieci nie znaczy ze nie jest tak samo winny jesli daje na to przyzwolenia, nie reaguje na to mimo tego ze ma mozliwosc a tym bardziej jesli pomaga uniknac takiemu pedofilowi zasluzonej kary.

JozinZBazin

2013-02-13, 00:05
Pojazd na KK, gimbaza będzie sobie mogła na sadolu poużywać.